Şimdi Ara

Ryzen 5 3600 OC İçin Soğutucu ve Anakart Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2020 üretim Ryzen 5 3600 işlemcimi zorlamak istiyorum dolayısıyla iyi bir soğutucu ve anakarta ihtiyacım var. Bütçem 1000 tl civarı pek üstüne çıkmak istemem :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bütçenizi bi tık aşacak olsa da B450 Aorus Elite ve Arctic Freezer 34 eSports ürünleri işinizi fazlasıyla görecektir. Şu an halihazırda B450 chipsetli bir anakartınız var mı?
  • Griffith kullanıcısına yanıt
    1150 pinden geçiş yapıyorum ve ilk amd işlemcim henüz anakartımı almadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gamepower windrunner ve b450 tuf pro gaming yada msi gaming plus alabilirsin bende gigabyte gaming x var o bile yetiyor okadarda çok uçmaya gerek yok
  • ry4n kullanıcısına yanıt
    O zaman bu anakartı ve stock soğutucuyu tavsiye ederim. İleride Zen 3 işlemcilere geçiş yaparsınız güzel güzel. VRM'leri çok kalitelidir. Şu aşamada zaten OC ihtiyacı duymayacakken anakart bütçesinden kısarak işlemci soğutucu almak büyük bir hata olur.
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07WC6LLB6
  • İyi bir soğutucu ve anakart için bütçeniz ne yazık ki yetersiz.

Asrock B450 Pro4 800 TL civarı
    arctic freezer 34 esports 350 TL civarı

1150 TL ye sahip olabilirsiniz.
  • kaliteli bir anakart alırsanız kalan düşük bütçe ile snowman t6 ultra rgb alabilirsiniz ben 1.31 volt 4500 mhz 3600 üm ile oyunlarda 1080p ultra ayarlarda 60 derece kullanıyorum fiyat performans olarak iyi bir sogutucu 6 ısı borulu 2x12 cm fanlı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.