Şimdi Ara

RYZEN 5 3400G PERFORMANS SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    GİGABYTE B450 S2H ANAKART
    8GB XPG 8GB 3000MHZ RAM
    SAMSUNG M2 SSD
    Arkadaşlar böyle bir sistem aldım fakat şöyle bir sorun var csgo oynadım 25 fpsler alıyordum biosu güncelledim amd driverları yükledim ardından csyi düşük ayarlara aldım 40 50 fps arası alıyorum anakarttan ramın frekansını 3100 3000 arası alıyorum 26 derece de başlıyor oyunu kapadıktan sonra işlemci 34 derecelerde geziyor sorun nedir bilen var mı yoksa apu 8gb ramle cidden bu kadar mı fps veriyor çünkü almadan önce internette Baktım 75 80 fps civari almam gerekiyor hani belki de size göre düşük olabilir fakat 50 ile 75 fps arası yüzde 50 fark var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Single ram ile ryzenden performans alamazsın üstüne apudan hiç alamazsın.

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Evet onun farkındayım bir sonraki ay aynı ramden bir adet daha alıcam zaten öyle 100fpslerin üstüne cok rahat çıkıyor. Sorunum singel ramin bu kadar az fps vermesi

• cs go da % 60 70 fark eder dual ramle sıngle ram arasında.

apuda %100e kadar fark edebılır :)

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi biliyorum zaten farkettiğini belirtmişim zaten teşekkür ederim yine de yorumunuz için sonuç olarak ben 150 170 fpsten bahsetmiyorum 100den bile bahsetmiyorum 70 fpsten bahsediyorum ki internette 8gb tek slot ram ile alınan değerle kıyaslıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkleqend

Dediğim gibi biliyorum zaten farkettiğini belirtmişim zaten teşekkür ederim yine de yorumunuz için sonuç olarak ben 150 170 fpsten bahsetmiyorum 100den bile bahsetmiyorum 70 fpsten bahsediyorum ki internette 8gb tek slot ram ile alınan değerle kıyaslıyorum.

İnternetten baktığınız testlerin çoğu 4+ 4ram şeklinde oluyor.

Ha işlemciniz ile alakalı bir sıkıntı da olabilir bunu 2. Rami almadan bilemeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.