Şimdi Ara

Ryzen 5 1600 için anakart?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar işlemcim için anakart bakıyordum daha önceden hepsiburada sitesinden msi a320m pro-e model anakartı almıştım bugun iade işlemlerini başlattım. Şimdi aklımda ki anakart modeli budur Anakart
    Sırf iade işlemini m2 slotu olmadığı için başlattım. Bütçem çok olmadığı için abartıya kaçmaya gerek duymuyorum bu anakartın m2 performansı nasıldır anlayamadım bilenler açıklarsa çok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar.K -- 20 Eylül 2019; 21:44:4 >

• b450m s2h

bütçen biraz daha varsa b450m pro4 - b450m gaming plus - b450m mortar - b450m tuf pro diye gider. bütçen hangisine yetiyorsa onu al geç. x570 godlike alsan da nasıl olsa ryzen 1600 ün çıkcağı hız belli. m2 hızları hepsinin pci 3 standardında. bi fark hissetmessin günlük kullanım için.

hatta bütçe daha da kısıtlıysa b350m modellerine bakabilirsin indirimde falan denk gelme ihtimalin daha yüksek.
  • Şimdi bu benim aklımda ki anakartın rgb girişleri + 4 ram slotu ve fiyatı uygun diye almayı düşünüyorum, overclock yapmayı düşünmüyorum kasam küp olduğu için en fazla mAtx anakart alabilirim bu arada
  • 423 liraya B450 serisi alabiliyorken A320 anakartlara hiç bakma hocam.

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-b450-pro-m2-am4-amd-ryzen-ddr4-3600-mhz-o-c-usb3-1-anakart.html
  • Para varsa MSI B450 Tomahawk MAX al bundan sonra alacağın AMD işlemciler için de işine yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a320 alma benim gibi pişman olursun. oc yok birşey yok. 450 ler den al sonra bas oc u işlemciye. senelerce götürur seni 1080p de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • B450 seçimi iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A320 al geç, ryzen ler zaten o.c. Olmuyor. Ram de o.c. Var zaten a320 lerde.
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Nasıl olmuyor ?

yeni 1600'ler bios güncellemesi istiyor onu alacaksan bios güncellemesi yaptır
  • Asrock b450m pro4 iyidir, ayni fiyata b450 varken a320 almayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kötü b450 en iyi a320 den iyidir.
    Bulabildiğin en ucuz b450 yi al geç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A320 anakart alırsan işlemciye overclock yapma şansın olmaz. Bu yüzden biraz ekleyip B450 al derim.

https://www.itopya.com/msi-b450m-pro-m2-v2-amd-b450-soket-am4-ddr4-3466mhz-vga-dvi-hdmi-anakart/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.