Şimdi Ara

Ryzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb Soğutucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM4 AMD / Intel #AMD Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Ryzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb Soğutucu
    Ali de Şu kadar ,Veli de Bu kadar ile Gelmeyin RİCA EDİYORUM...ALİ den Alın...Ben bilemem ali nasıl kullanmış voltajıyla mı oynamış , bütün gün oyun oynayıp anasınımı ağlatmış ,İşlemciyi OC manyağımı Yapmış...Ben kendi malımı bilirim...

STANDART 1600 İLE KARIŞTIRMAYIN...BU İSLEMCİ AF serisi...

2600 ile aynı islemcidir google a yazarak ozelliklerine bakabilirsiniz...

Ryzen 5 1600 AF 12nm olan özel seri işlemci ile birlikte Wraith Prism RGB işlemci soğutucusu .13.03.2020 Faturalı kutulu Garantili...

OC mosi anlamam standart ev kullanicisiyim alindigi gibi duruyor islemci.

Kutusunda sahibini bekliyor.Alacak arkadaş sıfır niyetine güle güle kullansın...

Herhangi Bir PAZARLIK sözkonusu değildir.Anlayışınız için Teşekkürler...

Ryzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb SoğutucuRyzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb SoğutucuRyzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb Soğutucu
    Ryzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb SoğutucuRyzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb SoğutucuRyzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb SoğutucuRyzen 5 1600 AF ( 12 nm ) işlemci + Wraith Prism Rgb Soğutucu

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 6 Aralık 2022 Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• fiyat takip
  • Fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.incehesap.com/amd-ryzen-5-2600-wraith-stealth-fanli-islemci-fiyati-38896/

Ryzen 5 2600'e yakın performans veriyor ama nedense sıfırıyla aynı fiyat
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bir de böyle kampanyalı ürün fiyatlarıyla kıyaslayanlar var mesela Almak isteyene sadece işlemciyi 900 liraya veriyorum Elbette tercih alıcının kimseye zorla vermiyorum 450 lira daha eklerim diyen sıfırını da alabilir saygı duymak yerine ancak baltalayıp eleştiriyorsunuz bayılıyorum Donanım haber Forumunun bu hallerine Almak isteyen hariç herkes yorum yapıyor...
  • Soğutucuya 250 tl verebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.