Şimdi Ara

Ryzen 5 1400'den Ryzen 5 3600 yada Ryzen 7 2700x'e geçmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R5 3600 mantıklı bir seçim olacaktır.
  • 2700x 3600den daha iyi. Bu arada Ryzen 1400den hangisine geçersen geç çok şey değiştirir 1400'ün tek çekirdek performansı yerlerde
  • Render alıyorsanız 2700X alın. Amaç sadece oyunsa 3600 alın.
  • iyi forumlar, güncel misiniz sayın kullanıcılar. Benim bir sorunum var gibi ve bilen arkadaşlardan destek isteyecektim. Sanırım sorunum darboğaz başka bişey aklıma gelmiyor. İşlemci ryzen 5 2600 ve ekran kartım msi rtx 2070 gaming 8 gb. Ramlerim 3000 mhz 8x2. Anakartımı falanda atacağım az sonra linklerini teker teker bulup yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar iyi akşamlar. Benim bir sorunum var bi tüm açıklığıyla sistemimi atacağım. Ben fps droptan şüpheleniyorum sorunumun ne olduğu hakkında başka birşey gelmiyor aklıma yardımcı olabilirseniz sevinirim. sistemimde ryzen 5 2600 , msi rtx 2070 gaming 8gb. 8x2 3000 mhz ramlerim bulunuyor. ve çoğu oyunda düşük fps alıyorum. gta V oynarken bi anda 30 40 fpslere düşüyor sonradan düzeliyor ama bu durum can sıkıcı bi durum tabiki. örneklerlede atıcam bunu. sniper elite 4 de mesela ben 80 fps in üstünü göremiyorum ultra ayarlarda. adam 120 den aşağı düşmüyor nerdeyse bkz
    , Bütün bileşenlerimi size atacağım şimdi. yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler
    ekran kartı : MSI GeForce RTX 2070 GAMING 8G GDDR6 256Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    işlemci : AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.9GHz 19MB Önbellek 65W İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    anakart : MSI B450M PRO-VDH PLUS AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200MHz(O.C.) USB3.1 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    ramler : Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 3000MHz CL15 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    ssd : Kingston 480GB HyperX Fury 3D Serisi Sata 3.0 (Okuma 500MB / Yazma 500MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

ayriyetten : 1 tb segare firecuda sshd + 500 gb da bi hard disk var normal hdd. '' gta 5 ssd de ''
    not : işlemci fanı stok fan. herhangi bi overclock mevzusu falan yok.

hazır oem sistemler kategorisinden almıştım kasayı tamamen içindekilerle beraber. kasamı eklemeyi unutmuşum.

kasa : COUGAR TURRET V2 700W 80 PLUS GAMING USB3.0 MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.