Şimdi Ara

İNDİRİM RYZEN 3900x MSI 2070SUPER TRIO ÜST SEVİYE Sistem 12000 TL SON (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
8
Favori
6.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm sistem ve asus notebook için PM ...
  • Pm

• Takip 🙂

• Hala satılık mı?
  • hocam guzel sistem hocam hayırlı satıslar.
  • Pm gönderdim. (Alışveriş ve Mersin'e kargo işi nasıl olur kafamı kurcalıyor.)
  • Güzel sistem güzel fiyat... 20 gün önce sistem toplamasam kesin düşünürdüm. Hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: resE

Güzel sistem güzel fiyat... 20 gün önce sistem toplamasam kesin düşünürdüm. Hayırlı satışlar
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm gönderdim.

• Takip

• satıcı arkadaşı savunacak kişi ben değilim ama lütfen sakin olun. insanlık hali, herkesin kendine göre işi gücü zorlukları olabiliyor.

ben geçtiğimiz hafta mesajlaşma fırsatı buldum. cevap alınamayan bir kişi kesinlikle değil. tüm gün iletişim kurduk.

bildiğim kadarıyla, hafta sonuna kadar rezerve eden bir alıcı vardı. o almaz ise ben alırım dedim.

kendisinden gelen habere göre bir terslik çıkmazsa ben almayı düşünüyorum. bu durumu göz önünde bulundurarak siz de talip olabilirsiniz.
  • Arkadaşla alışverişim oldu güvenilir ve satış sonrası destek veren bir arkadaş hala farklı konularda bir parça almadan kendinin bilgisine güvendiğim için sorarım bazen geç dönüyor ama dönüyor sağolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkersanli

satıcı arkadaşı savunacak kişi ben değilim ama lütfen sakin olun. insanlık hali, herkesin kendine göre işi gücü zorlukları olabiliyor.

ben geçtiğimiz hafta mesajlaşma fırsatı buldum. cevap alınamayan bir kişi kesinlikle değil. tüm gün iletişim kurduk.

bildiğim kadarıyla, hafta sonuna kadar rezerve eden bir alıcı vardı. o almaz ise ben alırım dedim.

kendisinden gelen habere göre bir terslik çıkmazsa ben almayı düşünüyorum. bu durumu göz önünde bulundurarak siz de talip olabilirsiniz.
    Biraz önce gaza gelip itopyadan ryzen 3950x aldım. Ben kendim toplamaya karar verdim. Alıcı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.