Şimdi Ara

Ryzen 3600 Undervolt Nasıl Yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sistemi yeni kurdum oyun oynarken işlemci ara ara 90 dereceleri görüyor Antalyada oturduğum için havalar sıcak işlemcide bu sıcaklıklar normal mi? Core performance boostu kapattım 15-20 derece farketti ancak 3.6 Ghz’i geçmiyor. Undervolt yapsam sıcaklık sorunum çözülür mü? Daha önce hiç yapmadım msi anakartta nasıl yapılacağını detaylıca açıklar mısınız? İşlemci ryzen 5 3600 bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heja-Maica -- 12 Haziran 2020; 11:8:57 >

• forumda konusu vardi hocam islemci bolumunde arayin bulursunuz. ama tavsiyem daha iyi bir sogutucu almaniz 200-300 lira bandinda 4-5 bakir borulu. hic bir ayar yapmasaniz bile rahat 30 derece farkediyor yuk altinda.
  • Linkini atar mısınız? Bulamadımda
  • 4.0 Ghz 1.25V sabitledim şimdilik soğutucu alana kadar böyle idare edicez gibi 70 dereceyi geçmiyor.
  • Bende unde

Ryzen 3600 Undervolt Nasıl Yapılır?

rvolt yapacağım r5 3600 işlemciye 4.1 ghz 1.1v ama bios işlemleri kafamı karıstırıyor yanlış bir şey yapmaktan kokuyorum. Yaptığım voltaj ayarı 0.10000v acaba bu voltaj ayarları nasıl işliyor. 1.1 v için nasıl yapmam gerek? 0.10000v yaptığım zaman 1 10000v ta mı tekabül ediyor?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.