Şimdi Ara

bu mesaj silindi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 14:51:16 >

• daha en az 3 ay var ortada işlemci namına bir şey yok. neye istinaden güncelleme getirmişler acaba
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    "İlk MSI getirdi bakın" demiş olmak için. Firmalar, bu tür şeylerden kendilerine övünç kaynağı yaratırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 11 Mart 2019; 15:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

"İlk MSI getirdi bakın" demiş olmak için. Firmalar, bu tür şeylerden kendilerine övünç kaynağı yaratırlar.
  • 3000 serisi olmaması da muhtemel bu arada. Eski mimarili fakat güncellenmiş olarak yeniden piyasaya sunulan bir işlemci için de olabilir.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Yaklaşan Yeni İşlemciler için diyor hocam. Ryzen 3000 serisi yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 11 Mart 2019; 16:24:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Yaklaşan Yeni İşlemciler için diyor hocam. Ryzen 3000 serisi yani.
    ''Yaklaşan Yeni İşlemci'' için demiş. 3000 serisi olması kuvvetle muhtemel tabii. Herkesin erken olarak nitelendirdiğinden dolayı farklı bir ihtimali de belirttim.
  • ASUS'da beta olarak yayınladı, onlarda yeni işlemciler için diyor, detay belirtmemiş.

Yeni Athlon işlemciler içinde olabilir hemen 3000'e bağlamamak lazım.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Computex'den evvel tanıtılacak bir işlemcisi var mı AMD'nin ?

Yok ise, Computex'de tanıtılacak artık Ryzen / Athlon her ne ise hepsi içindir.
  • Geçen yıl bu şekilde yazılan bios uyarılarında APU lar için çıkmıştı asus tarafında. Belki bu uyarı da bir APU olabilir?
  • beyler ben x470 için olanı yükledim işlemci sıcaklığı aynı soğutucuyla 10 derece arttı beta olduğundan mıdır nedir sıkıntılı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.