Şimdi Ara

ryzen 3 2200g + rx 570

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Enesytn (2 mesaj) BoşnakAğa (1 mesaj) lgflex2 (1 mesaj) Mar00N (1 mesaj) MuharremAylar (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İşlemcinin düşük olduğunun farkındayım ileride değiştirmek şartıyla bu işlemciyi alıyorum. Ehliyet alacağım için fiyatı minimum tutmaya çalışıyorum.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ben 2200g yi asus rx 580 8 gb ve 3200 mhz kingston ram ile.kullaniyorum.tum oyunlarsa ultra ekran karti kullanimi yuzde 100 ve cpu kullanimi yuzde 50 ile 70 arasi.muhtesem akici oynatiyor.alirken bende darbogaz yasarim diyodum ama cok cok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4630 Mesaj
  • Er
    6 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Monitör de almam lazım fiyatımı aşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1476 Mesaj
    Dostum o aynı monitörden kardeşime aldım bende. Renkleri performansı hep çok iyi güzel ancak açısı çok dar. Hafif soldan sağdan bakayım dedim mi uçlardan hemen renkler solgun gözüküyor. 2 metre soldan veya sağdan monitörden hiç bir şey belli olmuyor. Eğer bütçen çok sıkışıksa alabilirsin ama benim önerim 200 tl daha ekleyip biraz daha kalitelesini alman olurdu. Ayrıca ryzen 3 2200g ile ryzen 3 1200 arasında performans farkı neredeyse yok. O yüzden 80 tl daha ucuza alabilrisin 1200'ühttps://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-3-1200-dort-cekirdek-3-10-ghz-fiyati,95664103.html
    |
    |

• Yüzbaşı
    929 Mesaj
    PSU bir tık daha iyi alınabilir ama anakartı msi 450a-pro ile değiştirmeni şiddetle öneririm

PSU'yu da 600W high power +80 yapabilirsen sistemin uzun ömürlü olur. Bu iki parça sistemin temeli
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.