Şimdi Ara

Ryzen 1800x gtx1080ti sistem toplama yanıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden beri amd sevgim var ama guncel bir sisteme ihtiyac vardı bende bi bakınıyım dedim.

Kocaman kocaman kasalardan baygınlık gelmişti kucuk ama rgb modasınada uygun ciddi gorunumlu
    bir kasa aramaya basladım sonra yeni aşkımla karşılaştım .....

PHANTEKS ECLİPSE P300 ... boyutuna gore özellikleri harika zor buldum walla hoooop aldım

anakart olarak ryzen ın şahını kondurmadan olmazdı baktıkca bakası geliyor insanın ...

ASUS CROSSHAİR VI EXTREME ...... ATX-E yani extended ama baktım kasaya cuk oturuyor miss

m.2 ssd sogutucunun altına monte ediliyor guc cıkısı yana donuk ısıklar yıkılıyor siparişini verdim

işlemci olarak ryzen 1800x butce dostu en ust sınır ev sistemleri için diye dusunerek onunda siparişini verdim

sonra ram bakmaya basladım rgb olmalıydı ama trident z eskimişti yen bişiler olmalıydı ana oda ne ....

GEIL SUPER LUCE .... yuh bakarmısınız avcumda gezerim bunla ryzen edition olanını almaya ozen gosterin

sistem kurulumu için samsung 960 evo 250gb m.2 nand ssd 3000mb/sn kutusunda sistem bilesenlerini bekliyor

kurulumlar icin samsung 850 evo 500gb ssd kutusunda hazır kardeşlerini bekliyor

power supply secerken 2x8 pin yeni nesil cpu anakart soketi olan guncel bişey olsun derken hoppp aldım bile

EVGA 850 BQ

ŞİMDİLİK BURADA KALDIM

Aksilik olmazsa ayın ucunde eksik parcalar elime gececek ekran kartı ve cpu sogutucuya karar veremedim
    aslında gonlum nzxt kraken 62 den yana hem ledleri aura sync tıpkı ramlerin aura sync destekledigi gibi
    kasanın on tarafına komple radyator yerleşebiliyor tepeye 140 arkayada 120 lik ohh miss

su sogutma malesef butun sistemi tamamladığımda belki gelecek ay kurudum kurudum wallaaaa ..... bakarmısınız kasanın guzelliğe

Ryzen 1800x gtx1080ti sistem toplama yanıyor!!Ryzen 1800x gtx1080ti sistem toplama yanıyor!!

sizlerde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz süreç resimlerle paylaşılacaktır şimdilik hoşçakalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CMteria -- 30 Aralık 2017; 3:53:31 >

• konunun amacı maliyet değil malesef o nedenle hiç oralara değinmicem yurt içi ve yurt dışı piyasaları herkes biliyor

burada kucuk ama makul hacimde ileri seviye yeni nesil parcalarla eğlenceli bir birliktelik sergilemeye çalışıcaz

maliyet hiç kuşkusuz yuksek gunumuz piyasalarındaki fiyatlarla ancak herkesin parayla bir eğlenme sekli var

6 ocakta 40.yas gunum ve kırk yılın serefine kendime hediye aldım kurban olsun bana amaaannnn
  • fps takıntın yoksa güzel hatta en güzeli bile denebilir. birazdan intel hissedarları (artık fanboy demiyorum) damlayıp şu kadar fps alamassın falan derler. tavsiyem he de geç. 1800x render falan yapmıyosan fazla gelebilir. ryzen 1600 yeterli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 28 Aralık 2017; 16:57:47 >
  • Hayirli olsun hocam. Degisik bir uslupla anlatmissiniz begendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran kartınada karar verdim asus strix 1080ti oc

ekran kartının totosunda iki tane devir ayarlı fan girişi ve rgb serit girişi var wowww

kasanın on tarafındaki iki adet 120 lik fanları buna bağlarım kart ısınırsa direk fanları hıslandırır

boylece hersey gupgusel olur hop hadi bakalım

1070ti alacaktım ama su sogutmanın butcesini ekran kartına kaydırmaya karar verdim

madenciler yuzunden ekran kartı piyasası tırmanışta almışken hesaplıya 1080ti iyidir

• Hocam 1 tur versene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ay önce bir sistem topladım p300 ile içinden çıkan led gayet güzel aydınlatıyor haberin olsun :) renk geçişleri yapabiliyorsun ben tüm rgb ayarlarımı kırmızıya aldım çok hoş oldu şimdi oda düzenlemem kaldı :D
    Ortamı da ayarladım mı gerçekten tam olacak :)
  • kasa fiyatına göre rakipsiz diyebilirim yıllardır kasa toplarım bayıldım tamda olması gereken ebatlarda ve butun guncel
    donanım konfigurasyonlarına uyumlu yeni sistem kurucak arkadaslara tavsiye ederim masamın ustune koydugumdada dusledigim kadar
    gusel oldu bazen resimde baska elinde baska olur bu oyle değil aynı fiyata on tarafı komple plastik kasa alıyosunuz anca bu metal
  • Anlatim iyi valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam, değiştirilebilir parçaları var fiyatları kısmak için. Görünüşe önem vermeyen arkadaşlar için tabii, Kraken serisine laf edemez kimse zaten. <3https://www.youtube.com/watch?v=UHxDhHHgwrA
  • 4k monitör almayı unutma.
  • Oyun için aldıysan geçmiş olsun.Paranı çöpe atmışsın.
  • toplam maliyet?
  • konunun amacı maliyet değil malesef o nedenle hiç oralara değinmicem yurt içi ve yurt dışı piyasaları herkes biliyor

burada kucuk ama makul hacimde ileri seviye yeni nesil parcalarla eğlenceli bir birliktelik sergilemeye çalışıcaz

maliyet hiç kuşkusuz yuksek gunumuz piyasalarındaki fiyatlarla ancak herkesin parayla bir eğlenme sekli var

6 ocakta 40.yas gunum ve kırk yılın serefine kendime hediye aldım kurban olsun bana amaaannnn
  • Aynen hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Anlatım çok güzeldi

480P Low'da 8137831873171 FPS ile oynama aşkınız yoksa harika bir işlemci. Birçok kişi Intel muadillerinden daha "Akıcı" bir deneyim sunduğundan bahsediyor. Tekrar hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 30 Aralık 2017; 2:33:14 >
  • şimdi mesele 4k 60 hz i gectikten sonra cokta bi anlam ifade etmiyor rakamlara efektif olması acısından bir yere kadar
    değer veriyorum tabikide gozumun ekranda algılamadığı farklardan hariç tasarım zevk estetik eleganslık da önemli

uzun sure hizmet etmeli oyn dışında bütün işleride harika yapmalı 4-5 sene sonra word dosyalarını bari açabilmeli

yoksa mustang de güçlü araba nissan gtr da herseyden önce malı sevmen lazımki sahip olmaktan zevk alasın

mesela ekran kartının herseyi guzel ama arka sogutucudaki vida erişim deliklerinin baklava seklinde olması beni deli ediyor
    adam gibi biras vidadan geniş yuvarlak delikler delsene o ne ööle :) bide 1080 ti artık ledler addresible olmalıydı tek renk rgb yerine
    bakarmısın msi gtz1080ti lightning z ye yuhh
    anakartım asus olmasa dönebilseydim yıllardır bi turlu ısınamadığım msi a bu kartı alırdım ama asus crosshair vi extreme deki anakart ışıklarıda
    tastamam böyle olmalıydı bence

bu dünyada herşey istediğimiz gibi olmadan göremeden ölüp gitces yokluk içinde pühh

• quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Oyun için aldıysan geçmiş olsun.Paranı çöpe atmışsın.

Evet sizin gibi 1080 Ti yani 2K-4K kartı alıp yanına 8700K almalıydı değil mi

1080 Ti ve 8700K nedir yahu parayı çöpe bile atmamışsın direk yakmışsın. 1080 Ti 2K 144hz, 4K 60hz kartıdır ve 2K da dahi 8700K ile Ryzen 1600 aynı performansı verirken 8700K alıp millete parayı çöpe atmışsın demek nedir

Yazık sizin gibilere gerçekten acıyorum.

• Hocam boşverin inteli amd yi. Konuya dalıp gitmişim ben asıl. Anlatım süper ve güzel araştırılmış her şey.
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın (demek düşer bize)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldukça güzel toplanmışta, konudaki şu İntel fanlarını anlamıyorum? "8. nesil daha iyi öğöğöğ Ryzen çöp" diye dolaşan tipler var ya. İsteyen 8. Nesil alır isteyen AMD, arkadaş AMD tercih etmiş. Nedir bu kuyruk acısı?
  • quad hd nin altına inme çözünürlük olarak eğer ekran kartından tam anlamıyla yararlanmak istiyorsan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem harika olmuş.Bu kadar paraya kıymıssınız ozaman 2k 27 inch 144 hz monitor yakışır bu sisteme.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.