Şimdi Ara

RYSE: Son of Rome (ANA KONU) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
4
Favori
32.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grafikler müthiş keşke farklı bir konu işlenseydi, ve dövüş sistemi daha güzel olsaydı, o zaman yılın oyunu bile olabilirdi.
  • Oyunun sanat yönetmeninin elini öpmek lazım bazı diğer mekanik konularda kusurları olsa da görsel ve işitsel olarak harika olmuş.Eleştirilerin çoğunu hak etmiyor oyunun potansiyeli çok yüksek hataların üzerinden geçilmiş bir devam oyunu 8 den daha az puan alamaz.

Oynarken sürekli dikkatim dağılıyor bazen grafikleri incelerken ölüyorum eğer konsolun çıkış oyunu olarak kusurlarını görmezden gelmeyi başarırsanız Ryse piyasadaki en etkileyici oyunlardan bir tanesi.

RYSE: Son of Rome (ANA KONU)

• Cok ilginc. Oyun sitelerden düsük puanlar almasina ragmen kullanicilar tarafindan begenildi. Sahsen yorumlara bakarak oyunu alip almama konusunda gidip geliyorum.
  • Mahs3R kullanıcısına yanıt
    Hocam suan elimde Xbox One olsun alacağım ilk oyun Ryse olur. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun diye düşünüyorum.
  • Oyunun basından kalkamıyorum .Grafik şöleni yasatıyor adeta .Last of us tan sonra sinematik tarzında oynadıgım ve keyif aldıgım 2.oyun oldu .gerek oynanıs gerek grafik ,hikaye ,sunum ve özellikle 7.1 ses sistemiyle seslerin sinema tadı vermesi olaganustu .Oynanısı cok begendim ben hantal yapısından ziyada daha sert ve zor olması iyi olmus .

Belki bana abartıyosun diceksiniz ama cidden cok begendim .
  •  RYSE: Son of Rome (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 29 Aralık 2013; 18:11:36 >
  •  RYSE: Son of Rome (ANA KONU)

• En Sonunda eski uyelerden biri oynadi oyunu artik adam gibi yorum ve cevap aliriz, Tr altyazi varmi oyunda hocam sonucta crytek oyunu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 29 Aralık 2013; 18:54:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

En Sonunda eski uyelerden biri oynadi oyunu artik adam gibi yorum ve cevap aliriz, Tr altyazi varmi oyunda hocam sonucta crytek oyunu??

Bizde eski üyelerdeniz hocam

TR Altyazı yok ingilizce .
  • Oyunu bitirdiğim halde satmayı düşünmüyorum arşivlik saklayacağım :) puanlarla aklı karışmış almak ile almamak arasında kalanlar bence düşünmeden alsınlar xbox one olan her evde bu oyun olmalı saygılar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Oynanisi cok kotu duruyor yoksa eldeki malzeme (konu olarak) iyi islense mukemmel olabilir grafik olarak ben begendim guzrl duruyor kusur olarak soyleyebilecegim bazi seyler oyun alani daracik keske genis alanlarda savasilsaymis oyun dinamikleri oynanis vs cidden cok kotu ama bunun sebebide kinect icin tasarlanip sonradan degistirilmesidir diye dusunuyorum. Grafiksel olarakda izledigim videolarda gordugum kadariyla karakterler birbirlerinin icinden geciyor bazen buda sorun bence. Egerki su oyuna gerekli destek verilirse(ikincisi icin konusuyorum) ve daha ozenilerek aceleye gelmeden yapilirsa bence oyun dunyasinda cok guzel bir yere sahip olabilir bekleyip gormek lazim ms bu oyun hakkindaki kararini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksiyon bir dursa harika görüntüler alacağımda çok nadir foto çekilecek an oluyor.

Hocam [simage][/simage] yapabilirmisin fotolar baya büyük sayfa kalp krizi geçirdi.

@by _GoKhAn

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    SS' ler için teşekkürler

Su oyuna bir puan verseler dahi zerre umurumda degil sadece Roma dönemini islemesinden dolayi bile alir zevkle oynarim.

• Arkadaşlar oyunu bitirip satmak isteyen olursa alabilirim.
  • Beyler oyun gerçekten harika verilen puanlara bakıp oynamamazlık etmeyin sırf grafikleri bile oyunun not ortalamasını en az 75 yapar normal zorlukta bitirdikten sonra en zorda bir daha bitireceğim 2 ss de benden gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 1 Ocak 2014; 22:04:32 >
  • Biraz once mikrodalga da misir patlattik da direkt nedense aklima bu oyun geldi he he he :)

• Bende geçen gün sinema da mısır yerken nedense aklıma Killzone SF geldi!

• Bugün benim ufaklık balon diye tutturdu neyse alayım dedim. Balonu görürmez nedense aklıma Killzone serisinin tümü geldi. ;)
  • Cevat Yerli gerçekten iyi bir iş çıkarmış cryengine ile.Ana karakter marius da hafiften benziyor bizim cevat'a
  • Uzun uğraşlar sonucunda Ryse başlayabildim bugün. Not ortalaması yerlerde sürünmesine rağmen, açıkçası Gladiator hayranlığımdan ötürü oynamak için baya bir heyecanlanıyordum. İlk izlenimim Metascore'da yapılan kritiklerin bir bakıma doğru olduğu yönünde ama bir açıdan da hakkının yendiği taraflar var. Bilhassa atmosfer, en az şimdiye kadar sağlam dediğimiz oyunlar kadar kalite. Geçtiği dönemi bu kadar iyi yansıtan, bazı noktalarda da kendi tarzıyla birleştirilmiş bir oyun daha hatırlamıyorum. Yalnız Grafikler konusunda fazla tatmin olduğumu söyleyemem, hele ki bol bol Combo yapılan bir oyunun son derece takoz animasyonlar bulundurması kabullenebilir değil ve E3 sunumunda gördüklerimden sonra tahmin ettiğim bir olaydı. Genel görüntü itibariyle oyun güzel görünebilir, en fazla da Lip Sync konusunda döktürmüş adamlar, lakin teknik detaylara önem verenler için çok iyi grafikleri olduğunu söylemek mümkün değil.

Genel olarak eleştirilerin bir kısmını oyun hak etmiyor ama Day One ve Next Gen olduğunu hesaba kattığımızda; artılarından çok, eksiklikleri daha fazla bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ben kendi fikirlerimi söylüyorum, kimileri için ''şuana kadar yapılan en iyi oyun'' dahi olabilir...

7/10

XBone'dan paylaştığım ilk SS'ler,

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.