Şimdi Ara

RYSE: Son of Rome (ANA KONU) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
4
Favori
32.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carsamba'ya console geliyor, bu oyunuda alacagim kisa surede. Artik hangi retailci da varsa ama reviewlar da pek iyi de puanlar alamamis
  • Evet Kinect ile kontrol edebiliyorsunuz,

Kumandanı olduğunuz ordunuza direktifler verebiliyorsunuz, oyun sırasında siz düşmanla dövüşürken LB tuşuna 3 saniye basılı tutmak yerine ''Fire Volley'' diye bağırarak ateş toplarının düşmana fırlatılmasını veya farklı komutlarla zorlandığınız yerlerde okçuların devreye girmesini sağlayabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Evet Kinect ile kontrol edebiliyorsunuz,

Kumandanı olduğunuz ordunuza direktifler verebiliyorsunuz, oyun sırasında siz düşmanla dövüşürken LB tuşuna 3 saniye basılı tutmak yerine ''Fire Volley'' diye bağırarak ateş toplarının düşmana fırlatılmasını veya farklı komutlarla zorlandığınız yerlerde okçuların devreye girmesini sağlayabiliyorsunuz.

Güzelmiş cevap için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bence nextgen in baslangıcında grafiğin hakkını veriyor.Cıkıs oyunları boyle olursa ilerde cok daha iyi grafikler ile karsılasacagız demekki.
  • ilginc kımse sormamıs sımdıye kadar oyunda türkçe altyazı varmı sonucta crytek oyunu?
  • Oyuna yeni basladim ve gayet keyfle devam ediyorum..grafikler muazzam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Oyuna yeni basladim ve gayet keyfle devam ediyorum..grafikler muazzam..

Turkce altyazı mevcutmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Oyuna yeni basladim ve gayet keyfle devam ediyorum..grafikler muazzam..

Turkce altyazı mevcutmu ?

Hic dikkat etmedim.ama bakicam.

• Bu kadar Amerika aşığı,propagandasını yapan oyun firması yoktur.
    Alttan alttan crysis serilerindel hatta bu oyunda dahi Roma gibi köleliği Dünya üzerinde her noktaya yayan uygarlığı öve öve bitirememişler,
    Bu arada oynanış videolarını çokca izledim,
    Anlamsız bir kütüklük söz konusu oynanışta,
    Sanki büyük bir resim var ama bu resmin içinde de başka bir resim var ve oyun bu küçük resimde oynanıyor hissi veriyor.
    Neyse 2 ay sonra makinem geliyor,
    Oyunun fiyatı 2.elde 50tl civarına düşerse belki almayı düşünebilirim.
  • Bir kişide çıkıp 2 tane adam gibi SS atmadı.Konsol gelsin yapacağım ilk iş Ryse'dan foto çekmek olacak.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Benim tel nanay ıpad air de 5mp çekiyor o yüzden hiç ss almadım:))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Haklısın vallahi.

O kadar oynayan oldu soyle çıkıpta biri suraları SS ile donatmadı gitti. Oyunla ilgili düşünceler ve sonrada takas yada satış muhabbetleri :(
  • Oyun çok güzel lan aslında, bi hikayesi tırt. Executionlar tamam aşırı kolay yapılıyor ama cidden sinematik bir hava oluşuyor.
  • Balonların efendisi. Grafiklerden kurtarıyor.
  • Ben çok beğendim neden bukadar yerden yere vurulmuş anlamış değilim

• Bende oyunu cok begeniyorum .Grafikler nextgen dedirtiyor .Oynanış bence tam olması gerektiği gibi olmuş .hikayesi sunumu atmosferi sesleri o tarihi havaya adeta içine sokuyor .bana göre 10/9 bir oyun .oynarken cok keyif alıyorum .iyiki xbox one almışım iyiki ryse gibi bir oyun var .

• quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

Bende oyunu cok begeniyorum .Grafikler nextgen dedirtiyor .Oynanış bence tam olması gerektiği gibi olmuş .hikayesi sunumu atmosferi sesleri o tarihi havaya adeta içine sokuyor .bana göre 10/9 bir oyun .oynarken cok keyif alıyorum .iyiki xbox one almışım iyiki ryse gibi bir oyun var .

"İyiki PS4 almışım iyiki Knack gibi bir oyunum var" benzeri bir yorum olmuş seninki:) Yani o kadar para verdim beğenmeyipte ne yapayım mecbur beğeneceğim der gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

Bende oyunu cok begeniyorum .Grafikler nextgen dedirtiyor .Oynanış bence tam olması gerektiği gibi olmuş .hikayesi sunumu atmosferi sesleri o tarihi havaya adeta içine sokuyor .bana göre 10/9 bir oyun .oynarken cok keyif alıyorum .iyiki xbox one almışım iyiki ryse gibi bir oyun var .

"İyiki PS4 almışım iyiki Knack gibi bir oyunum var" benzeri bir yorum olmuş seninki:) Yani o kadar para verdim beğenmeyipte ne yapayım mecbur beğeneceğim der gibi.

Ne alaka .Oyunun guzel oldugunu ve keyifle oynadıgımı hatta cok begendiğimi ifade ediyorum.şahsi goruslerimi yazıyorum.oyun incelemelerinde dusuk puan alabilir yada bir baskası oyunu begenmeyebilir yerden yerede vurabilir.Ama ben cok begendim ,Çok para verip begenmemekle ne alakası var bir baglantı kuramadım yazdıgınla.?

• Kimisi kötü oyunu fan olduğu için beğenmiş gibi yapıyor onu diyorum ama gerçekten beğendiysen iyi oyunlar sana.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.