Şimdi Ara

RYSE: Son of Rome (ANA KONU) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
4
Favori
32.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostliving

quote:

Orijinalden alıntı: byzantium

http://tr.twitch.tv/primagames

şuan ryse oynuyorlar ve güzele benziyor açıkçası

Bende şuan bunları izleyip keşke bir xbox one'ım olsada şu oyunu oynasam diyorum. Aldığı puanlar aklıma bile gelmiyor, oyunu oynamak istiyorum. Verdiğin linkteki Oynayanların şuan söyledikleri ise şu " Are you enjoying? ", " Yea im enjoying."

Bence oyuncuların yarısı bu oyunu sevecek ve oynarken eğlenecek.

dovus sistemi kendini tekrar ediyor diye bu kadar dusuk puan verilmez...

oyun cok iyi Grafikler Muhtesem. az once sisko barbarin kolunu kopardi

DOVUS SISTEMI NASIL OLMALIYDI PEKI ?? GOD OF WAR,DEVIL MAY CRY GIBI FANTASTIK BIR OYUN DEGIL KI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 22 Kasım 2013; 0:05:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

quote:

Orijinalden alıntı: byzantium

http://tr.twitch.tv/primagames

şuan ryse oynuyorlar ve güzele benziyor açıkçası

Bende şuan bunları izleyip keşke bir xbox one'ım olsada şu oyunu oynasam diyorum. Aldığı puanlar aklıma bile gelmiyor, oyunu oynamak istiyorum. Verdiğin linkteki Oynayanların şuan söyledikleri ise şu " Are you enjoying? ", " Yea im enjoying."

Bence oyuncuların yarısı bu oyunu sevecek ve oynarken eğlenecek.

oynamadan bir şey diyemem fakat dövüşlerin çok tekrar etmesinden bahsedilmiş ama batman ve ac serisi de buna benzer bir dövüş sistemine sahip biraz fazla abartılmış gibi oyun bir anda habersiz çıksa beklentisiz haliyle 80 alırdı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Last of us da ne hatalar varmış söylesene? İlla çamur atacaksınız last of us çok başarılı bir oyun. Ryse tam anlamıyla çöp

Dusman sadece ana karakteri goruyor duyuyor. Ana karakterin yanindakiler sanki hayalet.

evet Killzone nasil çöpse RYSE de çöp

last of us yi bende cok begenmistim bu senenin en iyi oyunlarindan

Eğer yaratıklar yanımızdakilere saldırsaydı oyunu bitirmek mümkün olmazdı. Mermi kısıtlı iken hem kendini hem de diğerlerini korumak imkansız, özellikle zor seviyelerde. Last of Us'ı oynasaydın bu yorumu yapmazdın.
  • Crytek bence çok büyük bir hata yaptı. Artık bunu Microsoft mu istedi bilmiyorum ama ilk kez bu türde oyun yapmak risktir hele ki tecrüben yoksa.

İlla Xbox One a özel oyun yapacaklarsa ve yeni bir İP olacaksa en azından bildikleri tür olan FPS yapmaları gerekirdi. Çok daha başarılı olurlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Crytek bence çok büyük bir hata yaptı. Artık bunu Microsoft mu istedi bilmiyorum ama ilk kez bu türde oyun yapmak risktir hele ki tecrüben yoksa.

İlla Xbox One a özel oyun yapacaklarsa ve yeni bir İP olacaksa en azından bildikleri tür olan FPS yapmaları gerekirdi. Çok daha başarılı olurlardı.

Yapan yapıyor hocam örneğin Naughty Dog, uncharted gibi bir seriyi baştan yaptı geçmişinde böyle bir oyun yok, keza last of us da öyle.
  • quote:

Crytek bence çok büyük bir hata yaptı. Artık bunu Microsoft mu istedi bilmiyorum ama ilk kez bu türde oyun yapmak risktir hele ki tecrüben yoksa.

Zaten oyun olaylı, Xbox 360'da FPS oyun olarak Kinect için geliştirilirken, XBOX ONE'ın grafik gücünü göstersin diye Microsoft tarafından çıkış oyunu edilerek aceleye getirilmiş olduğu belli. Bence Crytek'den se Microsoft'da suç.

Yani Xbox 360'da başlanan bir oyun hadi normal bir oyunda değil Kinect oyunu, FPS türünde. Sen bu oyunu alıp TPS ve XBOX ONE için ediyorsun. Gene Crytek iyi iş başarmış...
  • Uncharted ile Last Of Us birbirinden çok uzak oyunlar değiller yapı itibariyle aynılar sonuçta. 2. şahıs kamera vs.

Ayrıca iki firmayı karşılaştırmak ta doğru değil. Naughty Dog yıllardır Sony ile birlikte çalışan bir yapımcı. Crytek böyle değil.
  • Last Of Us'ı at aradan, Uncharted ile bomba gibi giriş yaptılar, Crytek benchmark stüdyosu olacak bu gidişle yazık...
  • quote:

Uncharted ile Last Of Us birbirinden çok uzak oyunlar değiller yapı itibariyle aynılar sonuçta. 2. şahıs kamera vs.

Ayrıca iki firmayı karşılaştırmak ta doğru değil. Naughty Dog yıllardır Sony ile birlikte çalışan bir yapımcı. Crytek böyle değil.

Gears of war ile uncharted da aynı oyunlar o zaman. Sipar al öldür vs.

Komik olmayın. Last of us ile Uncharted 2 bambaşka oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Uncharted ile Last Of Us birbirinden çok uzak oyunlar değiller yapı itibariyle aynılar sonuçta. 2. şahıs kamera vs.

Gears of war ile uncharted da aynı oyunlar o zaman. Sipar al öldür vs.

Komik olmayın. Last of us ile Uncharted 2 bambaşka oyun.

Komik olan bir şey yok ben yapı itibariyle aynı oyun dedim. İkisi de tps mi evet onu kast ettim. Yoksa hikayesi karakterleri vs her şeyin farklı olduğunu biliyorum merak etmeyin.
  • Aslında puanlarının düşük olmasına pek de şaşırmadım. Crytek grafiksel olarak çok başarılı ama iş oyunun geneline gelince vasat bir haldeler bence. Bir de oyundaki dövüşlerde sinematik gibi olması kötüydü, gerçi son videoları izlemedim ama.
  • Puanlardaki olumsuzluklara rağmen ileride kesinlikle oynayacağım. Fiyatı makul seviyelere geldiğine alınmaması için bir neden yok.
  • Knack bile Rayz'dan daha eğlencelidir sanırım.
  • Bence Crytek bundan sonra çıkaracakları oyunlara direk "Tech Demo" ibaresini eklesin.

• PATLADI GİTTİ
  • Beyler sakin olun bence ryse tam beklediğimiz gibi. Dövüşler tekrar edebiliyor ama abartılacak seviyede değil, animasyonlar, grafikler, çevre zaten muhteşem. Hikaye eminim tatmin edecek.
    Ryse a xbox one da 680 oy gelmiş ve ortalaması 4.5 yıldız. Yani beğenen oldukça fazla. Dediğim gibi oyuna verdikleri düşük puanla çok yazık ettiler eksileri o kadar puan düşürtecek değil. Bence alması gereken puan 8.5 seviyelerindeydi.
    İnat ettim oyunu bizzat alıp saatlerce inceleyeceğim!!!
    Ayrıca forza ve deadrising te 4.5 ar yıldız. 423 ve 136 oyları var sırasıyla.
    Beklediğimden düşük olan 3.5 yıldızla zoo tycoon var sadece.

• Yeni nesilde onceligimiz GRAFIKLER olmali. isterse oyun dunyanin en iyi senaryosuna sahip olsun. GRAFIKLER iyi degilse bu nesilde oyuna Para vermem
  • iyi duruyordu kötü olmuş.
    bu cyrtek sadece grafiğe abanıyor ruhsuz oyunlar yapıyor yine batırdılar sanırım.
  • quote:

Yeni nesilde onceligimiz GRAFIKLER olmali. isterse oyun dunyanin en iyi senaryosuna sahip olsun. GRAFIKLER iyi degilse bu nesilde oyuna Para vermem

Öncelik her nesilde olduğu gibi oynanabilirlik, atmosfer, senaryo vs. olmalı. Bu nesilde grafikleri süper ama içi boş oyunlar gelirse para vermem, daha iyi görüntü için sinemaya giderim onun yerine...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

Bu kadar dusuk puani kesinlikle hak etmiyor!!

Tum siteler anlasmis sanki hepsi dusuk vermis..

Ne bekliyorlardi oyundan? gears of war,God of War,Last of the us,Halo gibi şahaser olmasını mı?

Last of the us da o kadar buyuk hatalar olmasina ragmen yuksek puanlar almisti

Last of us da ne hatalar varmış söylesene? İlla çamur atacaksınız last of us çok başarılı bir oyun. Ryse tam anlamıyla çöp

Dusman sadece ana karakteri goruyor duyuyor. Ana karakterin yanindakiler sanki hayalet.

evet Killzone nasil çöpse RYSE de çöp

last of us yi bende cok begenmistim bu senenin en iyi oyunlarindan

Konu ile alakasız ama yazmadan geçemeyeceğim.

Düşmanın diğer karakterleri görmemesinin sebebi oynanabilirliği zayıflatmamak. Bunu anlayamayacak kadar sığ mı bakıyorsun? Farzet ki diğer yapay zekaları da görüyor düşmanlar, sen sessizce ilerlerken, belki zor bir yeri geçiyorsun ya da bölüm sonuna yaklaşmışsın vs. yanındakilerin yakalanıp, tekrar bölümü baştan oynamak kadar saçma bir şey olabilir mi? Adı üstünde yapay zeka, senin kadar akıllı hareket edemedikleri için düşmanlar onu görmüyor. Oynayan daha rahat oynasın diye, bir de yapay zeka ile uğraşıp oynanabilirlik baltalanmasın diye bu yol seçilmiş, kusursuz bir seçim.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.