Şimdi Ara

Ryse: Son of Rome (2014) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
5
Favori
36.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steam Linki:http://store.steampowered.com/app/302510/

Platform:PC
    Geliştirici:Crytek
    Çıkış tarihi:10 Ekim 2014
    Dağıtıcı:Deep Silver

Minimum Sistem Gereksinimleri

Windows Vista SP1, Windows 7 veya Windows 8 (64bit)
    Intel Dual-Core 2.8GHz/ AMD Dual-Core 3.2 GHz
    4 GB RAM
    1 GB DirectX 11 Destekli Ekran Kartı
    26 GB Boş Alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Windows Vista SP1, Windows 7 veya Windows 8 (64bit)
    Quad-Core veya AMD Octo-Core
    8 GB RAM
    4 GB DirectX 11 Destekli Ekran Kartı
    26 GB'lık Boş Alan

PC sürümünden ekran görüntüleri:

Ryse: Son of Rome (2014) [ANA KONU]  Ryse: Son of Rome (2014) [ANA KONU]

Ryse: Son of Rome (2014) [ANA KONU]  Ryse: Son of Rome (2014) [ANA KONU]

Konu,yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ayrıntıdaki şeytanı bulunuz

Bu arada oyun bitti 7 saat sürmüş son iki bölüme kadar sıkıcıydı ama özellikle Colosseum'daki arena savaşı ve son dövüş çok tatmin ediciydi oradan kurtardı benim açımdan biraz, sonuç olarak boş zamanda oynanabilecek bir oyun ama o Arena atmosferi Spartacusu hissini verdiği ve o atmosferi böyle yaşatan başka bir oyun olmadığından herkesin tatması lazım tavsiye ederim
  • Bende tam bunu duyurmak için bi girdim sen duyurmuşsun.
  • WINXPERROR kullanıcısına yanıt
  • İşte bu güzel bir haber ilk E3'te gördüğümde bu oyunu keşke PC'ye de çıkarsalar demiştim bu tür bir oyuna ihtiyacım vardı ve görselliği için bile alınır.
  • Valla bu XBone'un işi zor, elindeki bütün Exclusive'leri kaybetti.

Quantum Break'in PC'ye geleceğini 2 yıl önce söyledik zaten, o da yakındır duyurulur...
  • PC'ye çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Bu Microsoft'un yeni iş modeliyle de alakalı bir durum bence.
    İstese Crytek'e hiç izin vermeyebilirdi,yani atıyorum oyunun haklarını 5-6 yıllığına alabilirdi.
    Ama Phil Spencer;''PC platformunu da destekleyeceğiz'' diyordu.
  • Metacritic'te puan ortalaması 60. Sadece görsel şov olsa gerek. Xbox One satabilmek için çıkarılmış grafik çorbası bir oyun.
  • Microsoft

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu Xbox One'da bitirdim birde PC'de bitiririm artık arkadaşlar puanlara o kadar takılmayın ben çok beğendim şahsen
  • Grafikler çok iyi duruyor umarım crysis 3'te ki optimizasyon faciası olmaz bunda

• Dandik crytek oyunu.

• PC donanım üreticileriyle anlaşmalı, optimizasyon fakiri crytek bu oyundada nasıl bir sistem isteyecek ? Grafiklerinin güzel olduğuna şüphem yok ama dehşetül arz sistem isteyeceğinden şüphem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Oyunu Xbox One'da bitirdim birde PC'de bitiririm artık arkadaşlar puanlara o kadar takılmayın ben çok beğendim şahsen
    Hocam sizin açtığınız konuda şöyle bir ifade vardı:

quote:

Ryse çok yüksek bir grafiksel teknoloji kullanması ve Crytek'in tüm modelleri en üst düzeyde modellemesi sonucu Xbox One'dan çok daha güçlü bir sisteme ihtiyaç duymuştur oyunun ilk tasarlanan haliyle oynayabilmek için GeForce 780 Ti dengi bir ekran kartına ihtiyaç duyuluyor buda mevcut konsolda olmadığı için karakterlerin poligon sayısı düşürülüp oyunun 1080p değil 900p olarak çalışması sağlanmıştır.

Bakalım PC versiyonunu hangi kartla full oynayabileceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 7 Ağustos 2014; 20:37:27 >

• Süper haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Hocam sizin açtığınız konuda şöyle bir ifade vardı:

quote:

Ryse çok yüksek bir grafiksel teknoloji kullanması ve Crytek'in tüm modelleri en üst düzeyde modellemesi sonucu Xbox One'dan çok daha güçlü bir sisteme ihtiyaç duymuştur oyunun ilk tasarlanan haliyle oynayabilmek için GeForce 780 Ti dengi bir ekran kartına ihtiyaç duyuluyor buda mevcut konsolda olmadığı için karakterlerin poligon sayısı düşürülüp oyunun 1080p değil 900p olarak çalışması sağlanmıştır.

Bakalım PC versiyonunu hangi kartla full oynayabileceğiz

Evet hocam yalniz pc versiyonunda da buyuk ihtimal ilk modeller olmayacaktir ama yinede full ayar icin iyi bir karta ihtiyac duyacaktir :)

• şaka gibi
  • ağzımın suyu aktı
  • Crytek’in ödüllü oyunu Ryse: Son of Rome 4K

Ryse: Son of Rome bu sonbaharda PC platformu için çıkışını yapıyor. Crytek, oyunu dijital kanallarda yayınlarken aynı zamanda Deep Silver ile yaptığı ortak yayıncılık anlaşması sonucu oyunun kutulu versiyonu da raflarda yerini alacak. Ryse: Son of Rome’un PC versiyonu, oyunun ilk çıkışından beri piyasaya sürülen dört ek paketi de içerecek.

Crytek İş Geliştirme Direktörü Carl Jones: “Ryse: Son of Rome deneyimini 4K çözünürlük desteği ile PC platformu için getiriyoruz. 4K çözünürlük PC oyuncuları için grafik kalitesi anlamında bambaşka bir atılım ve Ryse: Son of Rome PC oyunlarında kullanılan teknolojinin gelebileceği en uç noktayı göstermek adına en uygun ortamı sunuyor. Şu an PC oyuncularının sahip olduğu üst düzey donanım sayesinde, takımımıza CRYENGINE’in gerçekte neler başarabileceğini kaliteden ödün vermeden gösterme fırsatı sunduk. Bu yıl ve muhtemelen önümüzdeki dönemde Ryse: Son of Rome, PC grafik performans testlerinin vazgeçilmez oyunu olacak. Oyuncularımız Ryse: Son of Rome PC versiyonunu talep etti ve biz de oyunu en iyi kalitede sunmak adına gerekli olan teknolojimizi ve gücümüzü ortaya koyduk” dedi.

Ryse: Son of Rome PC versiyonu, oyunun ilk çıkışıyla birlikte ek paket olarak piyasaya sürülen tüm içeriği kapsayacak: İki karakter kostüm ve 2 Arena haritasını içeren The Colosseum Pack, yeni karakter kostümü, 4 Arena haritası ve yeni Survival modunu içeren Mars’ Chosen Pack, iki karakter kostümü, 2 Arena haritası ve bir ekstra Survival modunu içeren The Duel of Fates Pack, üç yeni Arena haritası, 2 Survival haritası ve 5 adet tek kişilik Arena haritası içeren The Morituri Pack. Son olarak, PC oyuncuları oyunun özel sürümünde gelen, The Ruins çok oyunculu haritasına ve “Legionnaire’s Trust” kılıcına anında erişebilecek.

Kaynak : Crytek’in ödüllü oyunu Ryse: Son of Rome

• Oyunda multiplayer varmış bütün DLC'leri içermesi de iyi, senaryosu zaten güzel olacak, satın alacağım bu oyunu. Oyun yapımcıları artık şu gerçeğin farkına varmalı, sıradan FPS'ler yapmak yerine bu tür aksiyon oyunlarına da yer vermeliler. Crytek'in en büyük hatası Crysis gibi sıradan bir oyun serisini devam etirmesi oldu, Cry Engine gibi güçlü bir grafik motoru ile farklı konulu ve daha kaliteli oyun serileri yapabilirdi. Tabi bunlar imkan meselesi, Homefront 2'nin telif hakkını Deep Silver'a devretmeleri, ne kadar zor durumda olduklarını gösteriyor. İyi bir firma Crytek'i satın alırsa, eski çalışanlar yeni firma çalışanları ile ortak olarak daha iyi işler çıkarabilirler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 8 Ağustos 2014; 11:07:19 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.