Şimdi Ara

Rylai nerf iyi mi kötü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten çok önemli bir değişiklik. Aynı eski zhonya gibi olmuş. Ben şahsen olumlu bakmadım 120 ap veren 3 eşya varken artık 2 tane 100ap bir tane de 120 ap var ki saldırı gücü eşylarında çeşitlilik çok fazla. Bence lich bane belirli düzenlemeler yapılıp 120-100 ap olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BomBidiBom -- 6 Aralık 2016; 23:38:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iyice sacmaladilar

• Cassi için buff gibi bence base damagesi zaten güçlü cassinin ,Rylainin slowu için alınıyordu daha erken tamamlayacaktır zaten çizme almîyor.

• Bir slow uğruna ne kadar ap kaybediyoruz işte
  • malzahar zyra ve rumblea aşırı katkı sağlayacak bence viktor taliyah falan öldü ama unlucky
  • Artık sadece malzahar gibi magelere alınır heralde, çünkü tek hedefe yetenek attığınızda veya alan etkili skillerde %40 yerine her şeyde %20 yavaşlatacak. Malzahar e si gibi zamanla hasar veren yeteneklerde zaten o şekilde oluyordu, çok daha iyi oldu malzahar açısından, yani slow bakımından bir değişiklik yok ve statlardan kısarak ucuzladığı için liandryi daha erken tamamlayabileceğiz. 30 ap nin oyun sonunda da çok bir etkisi olmaz.

• Sihiriçen alan herhangi birine karşı mageler etkisiz kalsın ama ona elleme. Üstüne bir de yeni suikaatçı itemini çıkar. Sterak'a dokunma üstüne fiyatını indir.

Ama iş mage itemine gelince vur gitsin.

DFG'yi sil zhonyayı mahvet, hemen hemen tüm mage itemlerinin aplerini düşür şimdi de rylai'ye nerf.

Magelerle ne alıp veremediği var bu oyunun çözemedim. Arkadaş adcler tek aa ile 1k vuruyor, apclerin ap değerinden daha fazla ad değerleri oluyor siz hala apc derdindesiniz, neyin kafasını yaşıyorsunuz?
  • Rylai, ki oyunun kaç patchtir en broken itemıydı, nerflendi diye ağlayanlar var Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

• Nerfleneceği yıllar önce belliydi ki nerflenmemesi çok şaşırtıcı olurdu. Ağlayanlar neden ağlıyor anlamak güç. İtem değil ama karakter bazlı adc ve suikastçilerin çoğu apc'den daha op olduğunu da düşünmüyor değilim. Sorun itemlerde değil karakterleri 10 yıl sonra anca nerfleyen riot'ta.
  • bence şimdi daha erken tamamlanacağı için daha sıkıntı yaratabilecekbir item 600 gold ucuzlama var 600 gold ile bile diğer itemlerin alt itemini alıp yine itemin özelliklerinden fazla can veya ap elde edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qualyz -- 7 Aralık 2016; 4:7:0 >
  • oyunun en güçlü nerf'ü ve buff'ı
  • Zaten abartıydı çok güçlü değildi, ama rylai morello hiçlik bot liandry zhonya bu itemleri artık alan vuran yada herşeye alınmaya başlandı.İstedikleri durum bu itemi syndra almasın da brand alsın, kata luden rabadon alsın dertleri bu aynı anda 2 den fazla hedefe vuran her mage e bunlar alınıyordu.Sıkıntı erken tamamlamak olacak, cass görürüz ileride core itemleri çok ucuzladı ve ona çok vurmaz bu nerf aksine buff zaten 0.7 sn de e atıyor, slow 1 sn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForWinTakeSupport -- 7 Aralık 2016; 10:58:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ionia köylüsü

malzahar zyra ve rumblea aşırı katkı sağlayacak bence viktor taliyah falan öldü ama unlucky

Hocam ben zyra support oyuncusuyum. Nerf'i görünce kudurmuştum sinirden. Herhalde artık liandry çıkarım hep diyordum. Bu düşüncenizin sebebi nedir? Çabuk bitiyor ama çöpleşmiş iyice verdiği canın azalması falan çok kötü olmuş

• IraArel kullanıcısına yanıt
    Dfg mage itemi lul.

Bence güzel değişiklik olmuş herkes slowu için kasıyordu zaten. Ama maviye gelen ap nerfi ile bazı itemlerin ap değerleri artmalı bence de. Özellikle zhonya nın

• quote:

Orijinalden alıntı: Glamdring26

Dfg mage itemi lul.

Bence güzel değişiklik olmuş herkes slowu için kasıyordu zaten. Ama maviye gelen ap nerfi ile bazı itemlerin ap değerleri artmalı bence de. Özellikle zhonya nın

Tamam bende magelere yapılan düşmanlığa örnek veriyorum dfg yi sil zhonyayı öldür diyerek.

• IraArel kullanıcısına yanıt
    İşte bende diyorum ki dfg mage itemi değil.

Mageler şuan gayet iyi durumda. En azından ap assasinlerden daha iyiler.

• erken alınması buff gibi ama düşen ap + blue buff apsinin kalkması ap şampiyonlara genel olarak hasar verdi.
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    O zaman ad itemlerine Youmuya, Ebediye 5 ad nerfleri gelince adc mainler çıldırmayacak. 5 ad nerflerine çılgınca sinirlenenler var ki Rylai nerflerinin yanında hiçbir şey ama büyücüler olunca 25 AP, 100 HP, 20% slow nerfleri getir. Mantık buysa ağlayanlar haklı.

Sorun Rylainin nerflenmesi de değil başlıkla hiç alakalı yorum olmamış. Sorun büyücü itemi yetersizliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 7 Aralık 2016; 16:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

quote:

Orijinalden alıntı: Ionia köylüsü

malzahar zyra ve rumblea aşırı katkı sağlayacak bence viktor taliyah falan öldü ama unlucky

Hocam ben zyra support oyuncusuyum. Nerf'i görünce kudurmuştum sinirden. Herhalde artık liandry çıkarım hep diyordum. Bu düşüncenizin sebebi nedir? Çabuk bitiyor ama çöpleşmiş iyice verdiği canın azalması falan çok kötü olmuş

çok ucuzladı hem olayı liandry ile combolamaktı liandryde ucuzladı erkenden bitirip başka bi iteme rushlanabilir artık mesla kefaret alınabilir bu nerfi daha çok liandry+rylai combosu daha rahat yapılsın diye getirdiler o yüzden liandry+rylai sinerjisi olan şampiyonlar direk buff aldı ama azir,taliyah gibi rylai ile tanklık ve slowlayıp kitelamaya yönelik şampiyonlar öldü mesela brandde baya bufflandı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Rylai, ki oyunun kaç patchtir en broken itemıydı, nerflendi diye ağlayanlar var Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

+1

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.