Şimdi Ara

RYAN BABEL gitti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bjk taraftarının bu konuda tek bir konu açmamasını ben yadırgadım şahsen. o yüzden fb' li olarak ben açayım dedim.

öncelikle bjk yönetimini tebrik diyorum. pascal nouma' nın tombala olayından sonraki bu ikinci olayda da üzerlerine düşen görevi tam anlamıyla yerine getirdiler. her şey para demek değildir veya şampiyonluktan da öte bazı önemli değerler vardır. bjk futbol oyunu açısından yetenekli ama karakter açısından beş para etmez bir oyuncuyu göndermekle beni mutlu etti. umarım bjk bu kararının karşılığını bu sezon şampiyon olarak alır. fb alsın derdim de alamayacağız malum.

• Babel mevzusunu bilemem de Nouma olayında BJK zorla göndermek zorunda kaldı, alın açın Sinan Engin'in konuşmalarını. Adam açık açık söylüyor çok fazla mesaj, telefon, baskı geldi diye yolladıklarını. Yoksa Sinan Engin mevzuyu bile anlamamış o hareketi görünce (tabi yersen) ve bunu da matah bir şeymiş gibi gülerek anlatıyordu Beyaz Futbol'da.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    tv de fb' ye ve gs' ye en çok zarar veren spor programı için ayrı konu açılsa yeridir. boş ver onları ya
  • Trasnfer konusunda bunlar konuşulduğu için ayrı başlık açılmadı.

kontratı bitecek bi oyuncu, yeni kontrat yapmak için tonla para isteyen bi oyuncu, bonservisi ile gitti, para kazandırarak gitti, maaş yükü de hafifledi.

neresinden bakarsan faydalı ve başarılı bi hamle şu an için.

Sene başında daha yüksek fiyata satabilecek ken gitmemesi maaş yüzünden, ve bu zamana kalması da bize bi zarar olarak da düşünülebilir.
  • Gitmesi iyi oldu açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü Fulham - Tottenham maçına ilk 11 de başladı. Epey iyi oynadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.