Şimdi Ara

RX590 Görüntü vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni sistem topladım
    Ryzen5 1600
    2x8 3000mhz ddr4 RAM
    Gigabyte b450m s2h

Kabloları taktım yalnız PC yi ilk çalıştırdıgımda ekran kartın fanı dönünce görüntü veriyor dönmeyince vermiyor bazen ilk birkaç saniye dönüyor sonra kapatıyor kendini öyle yaptığı zaman power tuşundan PC de kapanmıyor görüntü gelince kapatabiliyorum

İşlemci fanı felan çalışıyor
    Ben ekran kartın sapphire yaZısına Işık geliyor
    Yardımcı olursanız çok sevinirim

Psu 600w 80 plus xigmatek 12w den 432 veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 8gb nitro + special edition ekran kartı

• Başka ekran kartı takım görüntü verdi lakin format attıktan sonra kasayı kapattım tekrar görüntü almadım

Biios ekranında ramlar ve işlemci gözüküyordu
    Ayrıca başlatırken klavye ve maousede güç var hareket yok power tuşuna basıyorum kapanmıyor mecbur arkadaki şartel den kapatıp açıyorum

• Ramlari yer değiştim tak çıkar yaptm bios pili değiştirdim ama nafile işlemciyi söktüm taktım

• quote:

Orijinalden alıntı: Burhan1496

Başka ekran kartı takım görüntü verdi lakin format attıktan sonra kasayı kapattım tekrar görüntü almadım

Biios ekranında ramlar ve işlemci gözüküyordu
    Ayrıca başlatırken klavye ve maousede güç var hareket yok power tuşuna basıyorum kapanmıyor mecbur arkadaki şartel den kapatıp açıyorum
    590'ı başka bir bilgisayara taktın mı peki?
  • Yok takmadım hocam yarın bi bilgisayarcıya getiricem şimdi eski ekran kartımda uzay montajı yaptım açıldı ama açılana kadar monitör 2 3 kere standby konumuna geçti klavye maouse elektrik gitti geldi rx590 I takamııyoruö monıtor Vga çevirici yok malesef

• Yok takmadım hocam yarın bi bilgisayarcıya getiricem şimdi eski ekran kartımda uzay montajı yaptım açıldı ama açılana kadar monitör 2 3 kere standby konumuna geçti klavye maouse elektrik gitti geldi rx590 I takamııyoruö monıtor Vga çevirici yok malesef

Tam mesajı gönderecektim ki ekran kartı fan çevirmeyi bıraktı klavye ve maouse da kapandı lakin CPU fan dönmeye devam etti

• Güç kaynağı dicem kaldırmaz belki ama 2.kart hd5670 oda çekmiyor gibi bişi elektriği

• Yardımcı olabilecek varmı acaba

• Güncel

• Sistemi onboard ekran kartıyla çalıştırdığın da herhangi bir sorunla karşılaşıyor musun. Ekran kartını başka bir sistem de deneme şansın var mı.
  • İlginiz için çok teşekkür ederim.

Olayı bugun çözdüm şuanlık bir problem gözükmüyor

Çözüm kasanın önündeki ufak kablolar varya anakarta takılan power led hdd led felan reset switch kablosunu takdıgımda problem oluyor çıkardım takmadım onu şuanlık bir problem yok
  • Anladım sorunu çözmenize sevindim
  • Teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.