Şimdi Ara

RX470 CS GO SORUNUM [VIDEO EKLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
78
Cevap
0
Favori
2.051
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> RX470 CS GO SORUNUM [VIDEO EKLENDİ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4677 Mesaj

Rx460 2gb giriş seviyesi deseniz neyse. Neye dayanarak bunu söylüyorsunuz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Xanax70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ölümden sonrası bile var senden sonrası neden olmasın ki...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Rx460 2gb giriş seviyesi deseniz neyse. Neye dayanarak bunu söylüyorsunuz??

500 tl dediğin zaman bana çok büyük bir para gibi geliyor =) babamın 20'ye yakın evi + arsaları olmasına rağmen =) ben para kazanamıyorum. babamdan da fazla yardım görmüyorum. babamdan gördüğüm yardım ancak 1 ayda rx460 parasıdır :(

yalnız rx470'e giriş seviyesi diyen arkadaş iktisatlı birine benziyor.
    zamanında doları fazla kaçırdıysa şuanda çok zengindir.
    1000-1300 tl lik ekran kartına giriş seviyesi diyen çoluk çocuklar bitirecek bu ülkeyi =)
    ama sanmıyorum ki, o giriş seviyesi ekran kartı almak için 6 ay çalışıp her ay 150-200 bir kenara zor atıyordur bu teknoloji çocuğu =)

EDİT: 1300 tl ekran kartına giriş seviyesi diyenlerin olduğu bir foruma girdiğimi görseydi babam beni evlatlıktan redderdi :D + dava açar her ay verdiği rx 460 paralarını geri alırdı =) allahtan babam bana uzak yaşıyor =)

harçlık olarak şuanda dayılarımı arasam 5 adet ultra pc parası çıkartırım. ama o paraları bilgisayara yatıramam :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdzendiyebirseyyok1 -- 9 Şubat 2017; 7:11:57 >

• Emekli Yönetici
    4677 Mesaj

Mevzu parayla ölçülerek söylenmesi değil. Hayır ne bekliyor daha, kaç gpu olması lazım, 8gb 512 bit olması lazım ki buna da normal kart demesi lazım o zaman?

Diğer husus sizinde dediğiniz gibi 1.300 liralık kart ama giriş seviyesi.. Sanki ülkedeki herkes profesyonel oyuncular topluluğu :) rx470 giriş seviyesi diyen arkadaştan sakın klavye maus, monitör tavsiyesi almayın. Ev arsa sattırır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 9 Şubat 2017; 8:16:54 >
    |
    |
    amdzendiyebirseyyok1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Mevzu parayla ölçülerek söylenmesi değil. Hayır ne bekliyor daha, kaç gpu olması lazım, 8gb 512 bit olması lazım ki buna da normal kart demesi lazım o zaman?

Diğer husus sizinde dediğiniz gibi 1.300 liralık kart ama giriş seviyesi.. Sanki ülkedeki herkes profesyonel oyuncular topluluğu :) rx470 giriş seviyesi diyen arkadaştan sakın klavye maus, monitör tavsiyesi almayın. Ev arsa sattırır :)

valla bana ev arsa sattıramaz =) fazla birşeyim yok ama =)

bunun gibi bir arkadaşım vardı. adamın evi yok sokakta yaşıyor gibi birşeydi. kendi hayalini bana anlatıp duruyordu. amerikaya gidip orda çalışıp bilgisayar alacağından evleneceğinden bahsediyordu ve şuanda 40 yaşında olmuştur =) en sonunda bana 10.000 liraya bilgisayar aldırmaya kalktı dövmemek için zor tutmuştum kendimi =). zaten siyasi fikrinden dolayı durmadan tartışıyorduk =) ben diyorum araba alacağım, o diyor 4 k tv + 10.000'e kasa al =)

valla benim en küçük dayımın durumu çok çok iyi, istanbul kadıköyde 3 adet dükkanı var. onun çocuklar bile 1000 liralık pc ile internete giriyorlar =)

kardeşim bu ülke ekonomik bir ülke =) herşey ekonomiden geçiyor =) yurtdışındaki gibi 4000 euro maaş alıp 1000 euroya ultra pc alamıyoruz. burda 1500-2000 lira maaşlar 10.000 lira ultra pc =) adamlar bizden 20 kat ucuza bilgisayar almış gibi birşey oluyor =)

benim ekran kartına ayırdığım limit 1000 lira bilemedin 1300 lira. ötesini göremiyorum yok sayıyorum düşünemiyorum =)

rx470 ise üst limit ise, bu ülkede en iyi ekran kartıdır. ultradır. gerisi kredi ile aldıkları bilgisayarlar =)
    |
    |

• Binbaşı
    1073 Mesaj

Bence sen yaptığım yorumu tekrar anlayarak oku sonra cevap ver. Ben 470 giriş seviyesi demedim giriş seviyesine yakın bir kart dedim. Buda rx 460'dan sonra geliyor anlamına geliyor.

Ha şunuda söyleyim arkadaşım ben ekran kartımı ortaya atmadım zaten profesyonel bir kartda demedim. Kendi kendinede kuruntu yapma hadi işine bak

Ha bide ek yapayım madem sen bana şimdi laf attın bende sana atıyım,
    Seninde işlemcin çok güzelmiş güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanax70 -- 9 Şubat 2017; 8:45:43 >
    |
    |
    Siyah Kalem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaptığım yorumu tekrar oku sonra cevap ver kardeşim.
    |
    |
    Celonfix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yorumu tekrar oku giriş seviyesine yakın bir kart dedim. Hepinize tek tek yorum mu yapacaz arkadaşım nerenizle okuyorsunuz mesajları
    |
    |
    Stones kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam lafınız bana ise lütfen etiketleyin bir dahaki sefere ve mesajımı tekrar okuyun. Giriş seviyesine yakın bir karttır dedim.
    |
    |
    gokhan7721 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bende bir mesaj attım 4 5 arkadaş ordan hemen eleştirmiş neyi eleştirdiyse biride senin ekran kartın ne seviyesi falan demiş hatta yorumlar orda Adamlar yorum okumayı bilmiyor veya bilmiyorum bunlar çok dikkatlice okumuş anlamış biz yanlışız. Ayrıca sana katılıyorum darboğaz ile ilgili bir sorun olabilir..
    |
    |
    vamp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    RX 470 nasıl giriş seviyesi oluyor nerdeyse 480 e yakın performansı var.

Sorunun kaynağı ise vsync olabilir, kapadığınızdan emin olun, ayrıca işlemci yüzünden 300 ler çok peklemeyin. ancak Çoğu yerde 200+ olması gerekir

Senin az önceki açtığın konuda birisiyle tartıştığını ve babandan aldığın harçlıkla yaşının küçük olduğunu düşünüyorum. Ayrıca görgüsüz olduğunda ortada. Açıklama yapma zorunluluğumda yok ama yinede söyleyim kendi özel şirketimizde yazılımcıyım ve gayetde güzel gelirimiz var merak etme şimdi sen bu babandan harçlık almıyorsun ve az önce denk geldiğim konun birindede 28 yaşındaki bi adama senin yaşın kadar bilgisayar kullanmışlığım var diyorsun. Yani sen ya 16 15 yaşında falansın yada 50 60 yaşına gelmiş bunamışsın burda yorum yapıyorsun. Bu forum bilgi paylaşma yeridir. İnsanlarla gereksiz diyaloglar konu dışında oluyor genelde seni oraya beklerim ve son kez sözylüyorum giriş seviyesine yakın bir karttır dedim. Hay demez olaydım yazılan bir yazıyı anlamadan okuyup cevap vermeye ne kadar heveslisiniz. Bidahada ne senin konuna ne de o diğer arkadaşların konularına sorularına da cevap vermem zaten. hadi eyv.
    |
    |

• Binbaşı
    1073 Mesaj

Giriş seviyesi demedim. Tekrar yazıyımı istermisin ?
    |
    |

Giriş seviyesine yakın demek, daha iyi değil demek. Şimdi çevir kazı yanmasın oynamayalım. Bu tabir bu karta hayatta kullanılmaz. Herkesin anladığı dil bir.

İyi 5 seçenekli bir ürün olsun, ben deyim ki 2 numarayı al giriş seviyesine yakın. Bu da ne demek oluyor, 3 numarayı al, 2 çok iyi değil demek. 5 numara en iyisi oluyor bu arada.

Her şeyi geçtim, diğer üye ile girdiğiniz diyaloga bakın, yok bunamışsın bilmem paran yok. Evet kendisi biraz fazla detaycı ve alakasız örnekler vermiş bende gördüm. Ama sorun edilecek bir durum değil. Burada sorun, sizin kartlar hakkında yanlış ifade vermeniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 9 Şubat 2017; 10:14:2 >
    |
    |

• Binbaşı
    1469 Mesaj
    Allah yiliğimi versin nasıl gördüysem fx6100 diye algıladım mesai çıkışı iş yorgunluğuna ver dostum, şimdi konuyu tam okumadım ama darboğaz gibi bir durum olmasa bile hala sıkıntı işlemciden dir diye tahmin ediyorum. konu 4 sayfa olduğuna göre sorunu çözmtürsün diye umuyorum. işlemcini yoran başka bir uygulama virüs filan bile olabilir.
    |
    |
    Windows denetim masasindan guc modunu performansa alip dener misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beyler benim de gtx 560ti ile 70fps alıyorum normalmi 1920x1080de ayarlar high yumuşatmalar filan çoklu cpu kullanı mi filan kapalı smoke atılınca fps düşüyor 40a filan ama oynanabilir lik de sıkıntı yok

|
    |

insanların sahip olduğu belli bir beklentiyle satın alıp kullandığı donanımlar hk. atıp tutarsan burada yorumlara maruz kalırsın. Bunun karşılığı da kullanmış olduğun uslübe bakarak söylüyorum millete burada ayar vermek değildir. Forum ortamının normal hayatta yüz yüze konuşmaktan farkı olmadığını unutma ve ona göre kelime seç bence.
    |
    |

Atıp tuttuğum bir konu yok zaten. Canımı sıkan yanlış anlamanız. Ben giriş seviyesi bir kart demiyorum hocam. Giriş seviyesine yakın bir kart diyorum anlatabiliyormuyum ? Ben 470 kötü iş görmez şöyle böyle diyede yorum yapmadım. Sistem tavsiyelerinde her zaman bütceye uygun olan parçaları araştırarak açıklamasını vererek yaparım. Giriş seviyesi nedir ? RX 460 dır 400 serisinde. 470 bundan sonra gelir ve son olarak 480 gelir. nVdia'da 1050 ile başlar 1050Ti 1060 ve 1070 1080 diye gider. Ha şu konuda haklısın. Güzel bir şekilde açıklamalı yazmadığım için 470 giriş seviyesi kart demiş oldum ama demek istediğim bu değil. Bazıları yazdıklarımı anladı bazıları anlamadı. Yüz yüze bu konu 3 dakikada anlaşılır ama bir forum sitesinde açıklama yapmadan yazarsan böyle saçma sapan şekilde uzar gider. Ayrıca burada kimseye ayar vermiyorum haddime değil. Ben diğer insanlar gibi yardım etmeye çalışıyorum ve fikir alışverişi yapıyoruz. Ama adam orda kalkıpta senin kullandığın ekran kartı ne gibi bir laf sokarsa bende ona laf sokarım. Benim ekran kartım eski ve zayıf bir kart zaten. Kalkıpta bunu söyleyip konuyu saptırmaya gerek yok ama kızdığım nokta bu. Siliyorum şimdi o mesajıda zaten çok pişman oldum yazdığıma benden tarafa da hata var açıklamasını yapmadığım için o yoruma cevap veren arkadaşlarda da var kusura bakmasınlar iyi forumlar.
    |
    |
    Chillout kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    232 Mesaj

Hangi oyunda 300 fps goruyorsun ki sen

|
    |
    algorithmaser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
üniversite
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.