Şimdi Ara

RX VEGA AMAZON

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler.
    rx vegalar 14 ağustosta mı çıkacak,yoksa eylül ayı nda filan mı çıkacak aklım karıştı.
    bide 1 tane rx vega getirtmek istiyorum amazondan. piyasaya çıktığı ilk gün türkiyeye gönderimi olurmu arkadaşlar sağolun

• 14 Ağustos çıkıcak lakin özel soğutmalı modellerin aktif olarak satışa çıkması 1 haftayı bulabilir , piyasaya çıktığı ilk gün Amazon dan tavsiye edilen fiyata alamayabilirsiniz yoğunluktan dolayı zira Amazon bu tarz durumlarda çok çevik bir şekilde fiyatları arttırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 9 Ağustos 2017; 17:19:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    yani merak ettiğim şey şu: mesela bugün 14 ağustos, kart 5 dk önce satışa sunuldu. bu kartı ben kartla ödeme yaparak hemen alabilirmiyim bi tane ? sağolun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: RightGuess

yani merak ettiğim şey şu: mesela bugün 14 ağustos, kart 5 dk önce satışa sunuldu. bu kartı ben kartla ödeme yaparak hemen alabilirmiyim bi tane ? sağolun bu arada

Amazon genelde çıkışa yakın bir süre kala pre-order olarak satışa açıyor ürünleri , takip edin aralıklarla , pre-order açılmaması durumunda çıkış günü zamanı iyi ayarlamanız lazım zira yoğun talep olucaktır fiyatların hızlı şekilde artması veya stok bitmesi söz konusu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 9 Ağustos 2017; 21:40:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

quote:

Amazon genelde çıkışa yakın bir süre kala pre-order olarak satışa açıyor ürünleri , takip edin aralıklarla , pre-order açılmaması durumunda çıkış günü zamanı iyi ayarlamanız lazım zira yoğun talep olucaktır fiyatların hızlı şekilde artması veya stok bitmesi söz konusu olabilir.

Customlar ne kadara cikar sizce ? Asus msi sapphire vs ? Asus dusunuyorum ben. Sitesindee strixde mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satışa çıktığı anda alabilirsiniz muhtemelen fiyatları tuzlu olur, 14 Ağustosta gelecek olanlar üst segment Vega 64'ler, Eylül'de çıkacak olan Vega 56.
    anladım maxwell süpersin ilk önce ön siparişle alıyorlar yani. peki pre order kimlere açık oluyor çıkışa yakın bi süre?. ben mesela 14 ağustos izinliyim ve evde olucam.rx vegaçıkmış mı diye her 10 dakikada bir, bigün boyunca akşama kadar yenilicem sayfayı. sence böyle alabilirmiyim kartımdada 5bin limit var hemen çektirir alırım olmazmı böyle ustam? bide türkiyeden satışa açık olucak dimi hemen çıkarsa vega? sağol ustam canımsın
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    general bey tanıtımında 64 ünde 56 nında 14 ağustos yazıyor bizdemi sıkıntı yoksa tanıtımlardamı kafam allak bullak oldu :((
  • Son tanıtımda değişmiş bende öyle biliyordum ama dediğim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

quote:

Customlar ne kadara cikar sizce ? Asus msi sapphire vs ? Asus dusunuyorum ben. Sitesindee strixde mevcut

VEGA 64 ün hava soğutmalı özel tasarım modelleri [ASUS STRIX vs..] 540 USD civarından girer büyük ihtimal ile , su soğutmalı modellerin fiyatları biraz belirsiz lakin 600 USD altını pek beklemeyin , VEGA 56 ise 430 USD civarından girer büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 9 Ağustos 2017; 21:49:48 >
    anladım maxwell süpersin ilk önce ön siparişle alıyorlar yani. peki pre order kimlere açık oluyor çıkışa yakın bi süre?. ben mesela 14 ağustos izinliyim ve evde olucam.rx vegaçıkmış mı diye her 10 dakikada bir, bigün boyunca akşama kadar yenilicem sayfayı. sence böyle alabilirmiyim kartımdada 5bin limit var hemen çektirir alırım olmazmı böyle ustam? bide türkiyeden satışa açık olucak dimi hemen çıkarsa vega? sağol ustam canımsın:))
  • Vega 56 Eylülde satışa çıkacak. 14 Ağustosda satılacak olan 64.
  • quote:

anladım maxwell süpersin ilk önce ön siparişle alıyorlar yani. peki pre order kimlere açık oluyor çıkışa yakın bi süre?. ben mesela 14 ağustos izinliyim ve evde olucam.rx vegaçıkmış mı diye her 10 dakikada bir, bigün boyunca akşama kadar yenilicem sayfayı. sence böyle alabilirmiyim kartımdada 5bin limit var hemen çektirir alırım olmazmı böyle ustam? bide türkiyeden satışa açık olucak dimi hemen çıkarsa vega? sağol ustam canımsın

Herkeze açık oluyor herhangi bir kısıtlama veya ülke dışına göndermeme gibi bir durum söz konusu değil , pre-order a açılmaması durumunda (düşük ihtimal) çıkış tarihi saat olarak TR e ters bir zaman denk düşerse sıkıntı olabilir sizin açınızdan lakin tabi sürekli takipte kalarak üstesinden gelirsiniz.

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    usta 14 ağustos yazıyor tüm tanıtımlar bi benmi bişeyi kaçırdım anlamıyomki . resmi tanıtımlarda 14 ağustos yazıyor 56 ya :SSS
  • quote:

usta 14 ağustos yazıyor tüm tanıtımlar bi benmi bişeyi kaçırdım anlamıyomki . resmi tanıtımlarda 14 ağustos yazıyor 56 ya :SSS

Referans sogutucu almayin ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    siz hayat kurtarıcı bi meleksiniz ustam ya bu değerli bilgiler için çok teşekkür ediyorum cennetliksiniz vallahi :))))
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    quad hocam 14 ağustosta vega 56 alıcam amazona gelen bu ilk kartlar referans kartlar değilmi? yani amd nin sundğu vega56?
  • quote:

quad hocam 14 ağustosta vega 56 alıcam amazona gelen bu ilk kartlar referans kartlar değilmi? yani amd nin sundğu vega56?

Amd'nin kendi kartları referans . Onları alma. Sıcak ve sesli olacaklardır. Custom yani özel olanları al.

Ben fiyatına göre Asus strix vega64 alıcam. Veya daha da ucuzlarsa güzel bi gtx1080
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    quad hocam iyi güzel diyonuzda amazona gelecek olan ilk partlar referans partlar değilmi? özellerinçıkması daha uzun sürecek sanırım :S benmi yanlış düşünüyorum :S
  • quote:

quad hocam iyi güzel diyonuzda amazona gelecek olan ilk partlar referans partlar değilmi? özellerinçıkması daha uzun sürecek sanırım :S benmi yanlış düşünüyorum :S

öyle olur. siz bilirsiniz tabi ben referans sogutuculu almam. almam çok çok zor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.