Şimdi Ara

Rx 8 , 3.20 , scirocco , rcz hangisini secerdiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
5.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Galactiko1992

Rx 8 (2009-2011) 3.20 (2006-2008) scirocco (2010-2011) rcz (2010-2011) bu araclar arasinda seciminiz ne olurdu yil araliklarini bana uygun fiyatlara gore yazdim bunlarn arasinda tam bir karar veremiyorum aslinda en cok rx8 istiyorum ama cok zarar ederim dye korkuyorum fikirleriniz icin tesekkur ederim iyi forumlar

3.20 ile diğer yazdığınız modeller arasında tabiki sınıf farkı var..

rx8: süper hızlı bir araç ama yakıtı da bir o kadar fazla.. km de 1 tl ye yakın yakıyor diye espri konusu bile vardır :) araştırın derim üzülmeyin
    rcz: yeni bi trend ama peugeot olması biraz kafa karıştırıcı..
    scirocco: (kullanmakta olduğum araç) 160 hp dsg alın alacaksanız derim 2.eli de yaygın..

3.20 ye gelince.. 3.20 araba gibi arabadır.. hiç sahip olmadım daha, inşallah baba olunca alıcam :D güvenlik konfor performans.. herşeyden önce bmw 3 serisi olması onu ilk sıraya taşır.. ama tabi ilk karar vermeniz gereken spor bi araç mı yoksa sedan bi araç mı istediğiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thunderberk

quote:

quote:

Neden zararı düşünüyorsun ? Rx-8 sıfır aldım kullanıyorum gerekirse garajımda project car olarak kalıcak bir araba neden herkes satma derdinde almadan eğer öyle bir düşüncen varsa Rx-8 hiç alma çünkü daily drive kullanmak sadece tasarımını beğenmek yetmez her japon otomobil gibi gıdıklamak üzerinde oynamalar yapmak isteyeceksin bir süre sonra.Diğer araçlar daha günlük kullanıma yatkın.

Ben kolay sıkılırım arabadan ayni araca uzun sure binmem o yuzden illaki zarar etmemem lazim cok fazla

Kolay sıkılırsan 2.el piyasası Tr'de kötü..Ortalama yakıt değerleri 14-16 lt trafik içinde gazlayarakta 17 fln olur tapa gaz fazlası yoktur..Cruise kontrol ile 10 lt civarı boş yolda yakıt sarfiyatın olur.

Degerler gercekten cok yuksek ben ortalama senede 20 000 yaparm ama bunun 9 bini sehirler arasi olur yani sizin solediginize gore 12 lt ortalama yakit gercekten fazla bence scirocco alsam 9 litre falan yakicak zaten kimse rcz al demiyor cevremdekilerde o yuzden onu artik unuttum..

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcagatay

quote:

Rx 8 (2009-2011) 3.20 (2006-2008) scirocco (2010-2011) rcz (2010-2011) bu araclar arasinda seciminiz ne olurdu yil araliklarini bana uygun fiyatlara gore yazdim bunlarn arasinda tam bir karar veremiyorum aslinda en cok rx8 istiyorum ama cok zarar ederim dye korkuyorum fikirleriniz icin tesekkur ederim iyi forumlar

rx8: süper hızlı bir araç ama yakıtı da bir o kadar fazla.. km de 1 tl ye yakın yakıyor diye espri konusu bile vardır :) araştırın derim üzülmeyin
    scirocco: (kullanmakta olduğum araç) 160 hp dsg alın alacaksanız derim 2.eli de yaygın..

3.20 ye gelince.. 3.20 araba gibi arabadır.. hiç sahip olmadım daha, inşallah baba olunca alıcam :D güvenlik konfor performans.. herşeyden önce bmw 3 serisi olması onu ilk sıraya taşır.. ama tabi ilk karar vermeniz gereken spor bi araç mı yoksa sedan bi araç mı istediğiniz?

Cok mantikli yazmissiniz ben aslinda kesinlikle spor bir arac istiyorum ama bmw 3 te cok farkli bisey sonucta.we kesnlikle sizin araciniz gibi 160 lik dsg alirim sciroccoya karar verirsem..ortalama yakit durumunuz nedir scirocco ile

• quote:

quote:

quote:

Cok mantikli yazmissiniz ben aslinda kesinlikle spor bir arac istiyorum ama bmw 3 te cok farkli bisey sonucta.we kesnlikle sizin araciniz gibi 160 lik dsg alirim sciroccoya karar verirsem..ortalama yakit durumunuz nedir scirocco ile

açık konuşmak gerekirse ekonomik kullanım gayretinde değilim.. 8-9-10 lt aralığında tüketiyor aracım.. (2011 160hp dsg)

ama üye olduğum bi scirooco forumunda böyle bir başlık var sizin için tekrar inceledim 6-7 lt tüketenlerde var 14lt tüketenlerde var.. :)

• ego tatmin etmin etmek icin acilmis hayali bir konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

açık konuşmak gerekirse ekonomik kullanım gayretinde değilim.. 8-9-10 lt aralığında tüketiyor aracım.. (2011 160hp dsg)

ama üye olduğum bi scirooco forumunda böyle bir başlık var sizin için tekrar inceledim 6-7 lt tüketenlerde var 14lt tüketenlerde var.. :)

Kesinlikle tuketim olarak en mantikli tercih scirocco gibi gorunuyor digerlerinden 5 lt kadar daha az yakiyor buyuk ihtimalle scirocco alirim eger aracla ilgili bi kusur duymazsam tesekkurler bilgilendirme icin iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

ego tatmin etmin etmek icin acilmis hayali bir konu.

Tesekkurler yorum icin ama gercek oldugunu kanitlamak icin yapabilcegim bisey varsa soleyin yapalim sizinde tavsiyenizi ogrenmis oluruz en azindan aurisimin resmini koyabilirim isterseniz 20-25 bin lira kredi icinde guzel b garanti bankasi resmi koyarim eger isterseniz..
  • 4 ü arasından kesinlikle mazda rx8 gören bir daha bakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

Hadi beyler biraz yardim lutfen

Hocam düşünüyor musun hala tabikide MAZDA RX8

Kesinlikle..
  • 2007-2008 audi tt de düşünülebilir bu fiyatta
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

ego tatmin etmin etmek icin acilmis hayali bir konu.

Tesekkurler yorum icin ama gercek oldugunu kanitlamak icin yapabilcegim bisey varsa soleyin yapalim sizinde tavsiyenizi ogrenmis oluruz en azindan aurisimin resmini koyabilirim isterseniz 20-25 bin lira kredi icinde guzel b garanti bankasi resmi koyarim eger isterseniz..

arkadaş için hayali olabilir saygı duymak lazım.. keyifli forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: punk89

4 ü arasından kesinlikle mazda rx8 gören bir daha bakar

Goren bir daha bakiyor ama satarken o bakanlarin hicbiri aliyimda kendim biniyim bakicagima demiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pain no illusion

2007-2008 audi tt de düşünülebilir bu fiyatta

Ttlerin sekli hic bana hitap etmiyor ya genede oneri icin tesekkurler
  • Spor araba arkadan çekişli olur.320 coupe akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

Spor araba arkadan çekişli olur.320 coupe akar

Coupelar daha pahali olur coupe secmem icin model yilini indirmem lazim ve daha fazla model yili indiremem
  • quote:

arkadan itiş olmasın o bu arada 3.20 coupe hayranım o arabaya ama min 130.000tl civarı 2010 2011 leri :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcagatay -- 22 Aralık 2011; 22:56:27 >
  • rcz

başka yoruma gerek yok
  • quote:

quote:

arkadan itiş olmasın o bu arada 3.20 coupe hayranım o arabaya ama min 130.000tl civarı 2010 2011 leri :(

Ben çekiş diyorumFazla bir fark göremiyorum.

• quote:

quote:

Goren bir daha bakiyor ama satarken o bakanlarin hicbiri aliyimda kendim biniyim bakicagima demiyor..

Arabayı almadan satmaktan bahsediyorsun bu saydığın araçlar içinde Rx-8 spor otomobil tuneable bir otomobil.Japonya menşeili ruh var Rotary motor var 1.3 lt na olarak üretilmiş en iyi rotary en sağlıklı ve dayanıklı rotary'dir fakat ülkede pek bilinmez.2.el piyasası evet haklısın kötü fakat satan kim 1 seneyi geçti Rx-8 Türkiye olarak bu önyargıları kırdık ortamımız gayet iyi ileride herkes mumla bu tarz araçları arayacak bana kalırsa siz bmw 320si fln alın 2.0 lt 173 hp yanılmıyorsam benzinli 13-14 lt tüketimi mevcut tam size göre yeterli kolayda satarsınız.

• quote:

quote:

quote:

Arabayı almadan satmaktan bahsediyorsun bu saydığın araçlar içinde Rx-8 spor otomobil tuneable bir otomobil.Japonya menşeili ruh var Rotary motor var 1.3 lt na olarak üretilmiş en iyi rotary en sağlıklı ve dayanıklı rotary'dir fakat ülkede pek bilinmez.2.el piyasası evet haklısın kötü fakat satan kim 1 seneyi geçti Rx-8 Türkiye olarak bu önyargıları kırdık ortamımız gayet iyi ileride herkes mumla bu tarz araçları arayacak bana kalırsa siz bmw 320si fln alın 2.0 lt 173 hp yanılmıyorsam benzinli 13-14 lt tüketimi mevcut tam size göre yeterli kolayda satarsınız.

Bencede tesekkurler:)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.