Şimdi Ara

RX 6600/XT GPU-Z’de doğrulandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

RX 6000 serisi tamamlanmaya devam ediyor. Orta segment RX 6600/XT seçenekleri gün geçtikçe detaylanıyor.

RX 6600/XT

GPU-Z’den yapılan ekran paylaşımına göre Navi 23 GPU’sunu temel alan modellerden RX 6600 XT yonganın tamamı açık halini temel alıyor. 2048 shader içeren çözümü RX 6600 1792 işlem birimi ile takip ediyor. RX 6600 XT’nin GPU frekansı 1692-2684 MHz olarak bildirilmesine karşın RX 6600 GPU-Z’de tam olarak listelenmemiş.

Ayrıca Bkz.RX 6600 XT 2048 işlem birimiyle geliyor

Her iki çözümde de 8 GB VRAM’e yer verilirken RX 6600 XT’nin belleklerinin 16 Gbps’de çalıştığı rapor edilmiş. Ekran görüntüsünü paylaşan kullanıcı kartları 21.4.1 sürümlü sürücüyle çalıştırdığını aktarmasına karşın daha önce RX 6600M desteği eklenen sürücünün yeni kartları tanıması için manipüle edildiğini söyleyebiliriz. Son olarak önümüzdeki Computex fuarında RX 6600 serisinin tanıtılması bekleniyor.

Kaynak:https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6600-xt-and-rx-6600-non-xt-navi-23-specifications-confirmed-through-gpu-z-screenshots

• Pandemiden önce olsa şu haberi ağzımın suyu akarak okurdum şimdi okumak bile istemiyorum. 10 bin bandından gelecek kartın haberini okusam ne yazar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Astronomik rakamlar o paralara ps5 xbox serie x alırım uğrasmam oyun için konuşuyorum tabiki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kanka kazık mal,almam ben huyum kurusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 13 Mayıs 2021; 22:19:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.