Şimdi Ara

Rx 6600 wattman yaşadınızmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sapphire pulse Rx 6600 alacağım ama wattman hatasından korkuyorum Bütçemde max 6500 tl gidipde gtx1660super da almak istemiyorum 30fps filan düşüyor rx6600e göre (gerçi wattman hatası verirse bi işe yaramıcak o 30fps o ayrı)

Ne yapmamı önerirsiniz

Diğer parçalar

R5 3600

Samsung 980 500gb

2*8 gskill ripjavs V 3600mhz

B450m dragon

Kasa+psu:https://www.sinerji.gen.tr/performax-xercon-650w-80bronze-usb-32-mid-tower-rainbow-gaming-kasa-p-43613

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Wattman ne hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevremde çok ca 6600 ve 6600xt kullanan lar oldu. Hiçbiri 1 kere dahi yaşamadı. Performax psu ya apu anca teslim edilir . Onun dışında ekran kartlı ne olursa olsun emanet edilmez. En düşük 550w lik gold sertifikalı rm550x tarzı psu lazim.

İnsanların bütçesi düşük olabilir fakat performax everest frizbi yada düşük kalite diğer markalar corsair vs650 gibi kesinlikle uzak durulması gereken modellerdir.

6600 alıp en azından ileride sisteme dediğim kombinasyonda psu alıp 10 yıl arkaya bakmamak lazim. Bugün aldığını yarın alamadığım bir ülkedesin bu yüzden kaliteli bileşenler almakta fayda var. Bol şans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta önce sapphire rx6600 aldım ve aldığım günden beri saatlerce oyun oynadım tek bir kez bile wattman vermedi nazar değmesin. Önceki kartım rx570 di ve aldığım sene ilk 2-3 ay güncel sürücülerde wattman hatası verdi ama sonraki sürücülerde düzeldi ve yıllarca bir kez bile wattman hatası vermeden kullandım. sürücü sorunu olduğunu bildiğim için içim rahat rx6600 aldım.

• wattman ve amd kart, tom ile jerry gibidir.

• Valla rx 570 ile ilk aylarda yedigim olmustu, hatta daha pc yi yeni almis olmama ragmen ekran kartini degistirmeyi bile dusundum. Ama surekli yayinlanan guncellemelerle bu sorun cozuldu. sahsi fikrim amd kartlarinda bu sikinti cozulmustur diye tahmin ediyorum.

• Alalı baya oldu birsefer bile herhangi bir hatayla karşılaşmadım.

Diğer kasadada Rx 570 var oda aynı 0 hatayla yoluna devam ediyor.

Merak edenler için bknz;

PanzeR TeaMyoutube
    Powercolor Rx 6600 review and competitor Rx 570. Powercolor Rx 6600 incelemesi ve rakip Rx 570
    https://www.youtube.com/watch?v=bin4LYcEf0g&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MogoLKhan -- 9 Ağustos 2022; 0:18:37 >
  • Hocam selamlar,

İki adet sistemim var. Birinde 6600, birinde 6600xt var. İkisinde de herhangi bir sorun yaşamadım. Ortalama ikisini de Nisan ayında aldığımı düşünürsek, şuan için problem yok.

• 6 serisinde wattman yaşayan görmedim. 6700xt imzalı sürücüler kullanıyorum. Gayet başarılı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • rx570 rx 580 kullandım şuandada 1 senedir rx 6700xt var hiç yaşamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.