Şimdi Ara

RX 580 düşük ekran kartı kullanımı ve FPS sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun içinde ekran kartı kullanımı yüzdesi aşırı düzensiz ve düşük dolayısıyla performans doğal olarak çok kötü. RX 580 kullanıyorum, böyle olması normal değil. Çözüm için yardım edeceklere teşekkürler.

• Kullandığınız işlemci ? Ram ve psu? Eski bir harddisk kullanımı korsan oyun yada eski veyahut beta driver kullanımı gibi farklı yerlerden sorun kaynaklanablir detaylı bilği vermeden çözüm bulmak zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci darboğazı gibi geldi. İşlemciniz ne ve oynadığınız oyunu düşük ayarlara çektiyseniz ayarları yükseltmeyi deneyin.
  • V-SYNC a,ık olabilir. Eğer kapalıysa işlemci veya ram darboğazı olabilir. Bilgisayarının diğer parçalarını da yazar mısın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim söyleyeceklerimi iyi dinle aynı sorunu ben r9 380 nitromda yaşamıştım öncelikle bir sürücünü güncelle güncelledikten sonra radeon ayarlarına gir,oyun sekmesine gir,global ayarlara gel,sonra oradaki wattman sekmesine gir kabul ete bas,orada frekans yazan bi çizgi göreceksin onun tikini değiştir frekans yerine dinamik olsun sonra sağ üstten uygula de ve oyuna gir sonra cevapları buraya yaz...
    (Umarım Düzelir)
    Bu yazıyı işlemcinin darboğaz yapmayacak bi işlemci olduğunu varsayarak yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-041FF024C -- 17 Aralık 2018; 8:10:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.