Şimdi Ara

RX 5700 Apex Legends Düşük GPU kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşlemcim R5 3600. Apex'te 1080P Ultra da anlık GPU kullanımı düşüyor. %0 olduğunu bile gördüm. Sistem stabilite testi yaptığımda ekran kartında sorun gözükmüyor. Başka oyunlarda da denedim sorun olmadı. Benzer sorunu yaşayan var mı? Yoksa benden mi kaynaklı sorun? DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar yükledim.

Başka oyunda ki anlık durum bu.

RX 5700 Apex Legends Düşük GPU kullanımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 25 Eylül 2019; 16:43:46 >

• Kullanim %0 a dustugunde FPS dusuyo mu? Eger FPS degismiyorsa, oyun takilip durmuyorsa sadece gosterim hatasidir. Sorun oldugu anlamina gelmez.
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    FPS de düşüyor. Testlere baktım 140-150 almışlar. Takıla takıla oynuyoruz oyunu. Başka oyunda ki GPU kullanımını da attım.
  • Ssd veya hdd değiş başka yere kurmayı dene oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: justGlocia

Ssd veya hdd değiş başka yere kurmayı dene oyunu
    Başka oyunda sıkıntı yok.

Aldığım FPS değeri buralarda. Tam performansta çalışmıyor GPU.

• tam guç moduna alırmısın pc yi
  • Sadece Apexde rt5700xt r5 3600 ile bendede fps ekrankarti Watt degeri hersey anlik dusup cikiyor islemcide sorun yok SSD alip deneyecegim arkadasin dedigi gibi degisiklik olursa yazacagim.
  • encuni kullanıcısına yanıt
    Her şeyi denedim. Araştırdım benzer sorunlar yaşanıyormuş.
  • AzuLA kullanıcısına yanıt
    Benim m2 SDD var başka bir oyunda sıkıntım Yok
  • Vsync off yap
  • 5700'lerde 1080P problemi var redditten okuyabilirsiniz. 1080P'de veya oyunları ultra'nın aşağısında ayarlarda çalıştırırsanız Gpu doğru çalışamıyor. Muhtemelen driver problemi, ben de yaşadım ama undervolt ettikten sonra şuan yaşamıyorum gerçi çoğu oyunu en yüksek ayarda açıyorum rastlantı mıdır bilmiyorum
  • Sorunun nedeni Vsync'in açık veya kapalı olması, oyunun SSD'ye kurulu olması değil ekran kartının sürücüleridir. RX 5700 ve RX 5700 XT 1080p çözünürlükte çok sıkıntılı.
  • burcumlop2 B kullanıcısına yanıt
    UV ayarları nedir? Ben de yapayım. Çok memnundum karttan şimdi acaba dedirtmeye başladı. Vsync falan kapalı arkadaşlar her şeyi denedim aklınıza gelebilecek. Driver gelene kadar bekleyeceğiz anlaşılan.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    1080P odaklı almıştım böyle olacaksa 2K monitör bakayım.
  • evet yine bi Rx serisi yine bi driver problemi
    2060S alıp kafa rahat oynayın diye yorum yapıncada topa tutuluyoruz
    nvidia fanı degilim ama bu driver problemleri bitmek bilmedi 10 senedir
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Profilimde konu mevcut . 10'a yakın nvidia kart aldım kartlar CW'den resmen ağlıyor. İki Rx 5700 kart aldım biri referanstı bu pulse, ikisinde de sıfır CW . Hiçbir kart hiçbir marka diğerinden üstün değil
    şuan zotac 1660 ti var onda çıkmadı bendede bide msi 2060 var ondada yok bakalım görücez ama driver problemleri daha beter
    5870 kullandım ilk çıktıgında hayattan bezmıştım
  • Rx 5700 stok 1750 Mhz 0.993 olarak geldi , mhzye hiç dokunmadım voltajı 0.943 yaptım hem aynı hıza boostluyor hem derece azaldı . Alternatif olarak VSR ile 2k'da oynayabilirsiniz veya tüm ayarları en yükseğe alabilirsiniz.
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Valla belli konularda maalesef katılıyorum , yıl olmuş 2019 karta custom fan curve yapamıyorum kart serin olmasına rağmen saçma sapan Rpm'lere çıkıp kafa ütülüyor
    ben zaten kesinlikle marka tutkunu birisi degilim ama yaşadıgım problemler beni bu markadan soguttu ama işlemcilerini seviyorum
    5870 le knight online oynuyorduk zamanında gt610 kullanan adam 100fps alıyordu benim kart 40fps veriyodu kat kat güçlü olmasına ragmen
    başka oyunlarda reset renk bozulmaları bilmemneler
    ha kart yapsın ucuz ve düzgün direk alırım ama malesef bu problemler denk gelirse can sıkıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.