Şimdi Ara

Rx 5700 acil cevap verirseniz sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun vatandan sistem topladim ekran karti olarak aklimda sapphire rx 5700 xt pulse vardi lakin magzada yoktu mağaza calisani msi rx 5700xt evoke onerdi tamam dedim. Sistemi yarin teslim alicam aradaki farki vererek sapphire pulse modeline gecis yapabilirmiyiz ? Yada msi evoke ile devam mi edeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu marka takıntılı donanım cahilini dikkate alma, ingilizce bilmediği için donanım bilgisi DH'de gördüklerinden sınırlı olduğu için böyle saçmalar.

Söylediği yeşil ekran, siyah ekran gibi sorunlar driver kaynaklı bu nedenle tüm navi modellerde mevcut, AIB modeller çıkmadan öncede mevcuttu.

Ayrıca hangi marka adı altında satılırsa satılsın tüm 5700/5700XT referans kartlar Sapphire'ın fabrikasında üretiliyor(AMD'nin açıklmaısıdır), bu nedenle çin malı pulse alma referans model al demeside ayrı bir trajikomik.
  • Evoke vmem soğutması fabrikasyon hatalı ürün.
  • Sistemi satin aldim montajlaniyor saat 2 gibi teslim alacam teslim almadan degisim yapabilirmiyiz vatandan sapphire pulse ile ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhump

Sistemi satin aldim montajlaniyor saat 2 gibi teslim alacam teslim almadan degisim yapabilirmiyiz vatandan sapphire pulse ile ?
    O mağaza insafi

Ben yanlış ram aldım dual yerine irternet den aldığım için

Dedim farkı vereyim mağazada degiselim öyle kabul ettiler

• Evoke iyi degil sogutmasi.

Iade edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradaki farki verip sapphire pulse aliyorum o zaman ins. Problem cikarmazlar

• Kesinlikle pulse alın hem daha iyi soğutma hem daha sessiz, aradaki farka değer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5700 alacaksanız referans tasarım alın gidipde Çin malı Sapphire Pulselere para kaptırmayın kendi paranızla rezil olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

5700 alacaksanız referans tasarım alın gidipde Çin malı Sapphire Pulselere para kaptırmayın kendi paranızla rezil olursunuz.
    2200 TL'ye referans 5700 ideal midir? 5-6 derece fazla ısınmasının dışında uzun vadede bir sorun yaratmaz değil mi? Hemen hemen aynı performnansı veren bir karta 300-400 TL fazla para vermek bana da mantıklı gelmiyor.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    çin mali mı? yoksa çinde üretilen mi demek istedin?
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    2000₺ bile bulunuyor indirimde şimdi gelelim başka + ve - lere Referans Amd nin bizzat kendisinin hazırladığı bir tasarım Pulse ise tam bir Çin malı foruma bakıyorum yeşil ekran, siyah ekran, nerede abudik gubidik sorun var çogunun altından bu Sapphire çıkıyor, Referans tasarımı olupda ben sorun yaşıyorum diyen ne duydum ne gördüm varsa gösterin. Ha ne var Pulse 5 derece serin çalışacak + sı bu . Peki referans tasarımın en büyük artısı ne kendi sıcak havasını kasa içine değilde dışarı atacak.

• berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Basbaya Çin malı hani şu Bosch matkap yerine A101 de ucuza Çin malı matkap alırız yarım yamalak çalışırya tam olarak Sapphire o konumda.

Şuan 2000 TL'ye yok galiba. Ben bulamadım veya. İndirim beklemek gerekecek o zaman.
    Boş yorum olmuş. Amd’nin En büyük partneri sapphire. Cin maliymis sanki bir tek sapphire Çin’de uretiyor. Pulse olsun nitro olsun gayet iyi bu seride.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Amd için üretmiyor.
    Rx 5700 acil cevap verirseniz sevinirim

• Ne bu Sapphire düşmanlığı

• metallurgy kullanıcısına yanıt
    Şu marka takıntılı donanım cahilini dikkate alma, ingilizce bilmediği için donanım bilgisi DH'de gördüklerinden sınırlı olduğu için böyle saçmalar.

Söylediği yeşil ekran, siyah ekran gibi sorunlar driver kaynaklı bu nedenle tüm navi modellerde mevcut, AIB modeller çıkmadan öncede mevcuttu.

Ayrıca hangi marka adı altında satılırsa satılsın tüm 5700/5700XT referans kartlar Sapphire'ın fabrikasında üretiliyor(AMD'nin açıklmaısıdır), bu nedenle çin malı pulse alma referans model al demeside ayrı bir trajikomik.
  • msı rx 5700 xt evoke ıle sapphire rx 5700xt pulse yı degıstırdım. vatandakı arkadaslar abiler sıkıntı cıkarmadılar montaj yapılmıstı aradakı farkı odeyerek kartlar degısmıs oldu. Msı evoke ıcın bır cok yerde sıkıntılı urun fabrıkasyon hatası var ısınıyor ve seslı calısıyor gıbı sıkayetler vardı.Ben ıstedıgım kartı magzada stok da olmadıgından yonelmıstım.Diğer yandan sapphire icin hic de dedıgınız gıbı yada dedıgın gıbı ekran hataları gormedım duymadım.Böyle konustukca ıster ıstemez ınsan supheye dusuyor.Artık sıstem geldıgınde gorucez ıns. herhangı bır sorun sıkıntı cıkarmaz.Öneri ve desteklerınız ıcın sagolun beyler.
  • Ses takıntın yoksa ref. tasarım al geç boşuna fazla para verme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Ses takıntın yoksa ref. tasarım al geç boşuna fazla para verme.
    Ses ve ısınma sorunu olmasa bende referans alırım

Satarken de ref sıkıntılı

2500xt. Ref olsaydı kesin alabilirdim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.