Şimdi Ara

rx 470 şu an alınır mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size zahmet gta 5 testi yapabilirmisiniz? Ayarlar Ultra , advanced açık , fxaa açık ve msaa kapalı olacak şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gravelyn

Size zahmet gta 5 testi yapabilirmisiniz? Ayarlar Ultra , advanced açık , fxaa açık ve msaa kapalı olacak şekilde.

Dostum olsa yapardımda bilgisayarda sadece dota 2, counter go ve world of warcraft yüklü, bayadır oyun yüklemiyorum, 1 saate işe gideceğim, hafta sonu anca oyun yüklerim
  • experienced kullanıcısına yanıt
    Sapphire mi aldınız msi mı? Ben de alacağım birkaç güne
  • quote:

Eski seri kartlar çöp oldu sıfır alınmaz artık. Direk rx 470 alabilirsiniz 850 tl ye 4 gb sapphire modeli var ki aralarında en iyisi sapphire

Tabi canım yeniler gelince hepsi çöp oldu gtx 970 ile mario oynayamayan arkadaşım var, ben 380x ile pacman oynarken bile takılma yaşıyorum.....

Foruma bi YAV HEEE HEEEEEE tuşu lazım...
  • quote:

Eski seri kartlar çöp oldu sıfır alınmaz artık. Direk rx 470 alabilirsiniz 850 tl ye 4 gb sapphire modeli var ki aralarında en iyisi sapphire

Arkadaşa katılıyorum.
    Eski seri kartlar çöp harbi kullanılmaz artık. rx 470 iyidir candır.
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    r9 380x alalı çok olmamış sanırım
  • Eski seri çöp olmadı ama oldu gibi bişey oldu.İkinci el fiyatları bile çok saçma sapan.750-800 e sıfır garantili taksitle rx470 almak çok mantıklı
  • Vay johnny sen kartın aldın mı ya ne alemdesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vino8

Bütçen varsa Monitörün de uygunsa rx470 alabilirsin.Gtx 950 çok daha ucuz bi kart performans olarakta düşük tabiki.Gtx 960 diyosan aynı fiyata ben yeni aldım r9 380x var ve önünde performans olarak. R9 380 de üzmez gtx 960 tan hafif önde.Rx 470 in avantajı en yeni ürün olması r9 380x ten hafif önde gibi duruyor

dostum ekran 17 inç vga bir seydi donusturucu alip bir sure kullanicam ardindan duzgun bir seye gecerim diyorum olmaz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kinq69 K kullanıcısına yanıt
    http://www.incehesap.com/sapphire-rx-470-nitro-11256-01-20g-4-gb-fiyati-31399/

Burdan aldim hocam stokta kalmamis
    Msj geldi dagitima cikti diye elime gececek bugun hayirlisiyla

• quote:

Sapphire mi aldınız msi mı? Ben de alacağım birkaç güne

evet dostum spphire aldım , boşuna fazla para vermeye gerek yok bence, wow da demon hunterlar gelmiş onlara bakayım dedim , neyse işe geç kaldım ben kaçar :D
  • gravelyn G kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle diyorsunda benim zaten halihazırda 970 im var. Ve rx 480 daha 970 i geçemiyor. Geçse bile kartı oclarım yani sıkıntı yok. Hala canavar gibi kartlarımız var bence. Size göre çöp olmuş olabilir.
  • kinq69 K kullanıcısına yanıt
    Hmm monitörün küçük.Hdmi dan vga ya veya displayporttan vgaya dönüştürüceksin belki olabilir.Eski bi monitör anladığım kadarıyla.Ekran kartını biraz bekletip monitör al kendine 400 bütçesinde.Daha sonra biriktirip kendin bir şeyler yapıp artan paranla beraber ekran kartı alabilirsin
  • Cr10ns35 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bi kaç post geriye bakarsan sıfırları için dedim ben o lafı.
  • Vino8 V kullanıcısına yanıt
    param var biraz daha 400 civari alabilirim nedir tavsiyeniz

• Hazır burada konu açılmış iken benim de sorun var. Ama iyi değerlendirin. Şimdi benim eski bir sistemim var ve komple guncelleyecek durumum yok işlemci Q9550 E0 anakart da maxsimus II formula islemciyi 3.3 Ghz de çalıştırmayi dusunuyorum ram de 4 onu da 8 Gb yapmayi. Benim monitor Full HD ve öyle devam edecek. Gönlümden geçen kart rx 480 onu almayı düşünüyorum. Hem ileride düzgün bir sistem topladigimda ikincisi ile cf yaparım. Şimdi size danışmak istediğim konu ise rx 470 bana yeter aslında biliyorum ama gönlümdekini almaya deger mi yoksa Full HD tum guncel oyunlari akici bir sekilde oynamak için rx 470 yeterli midir?

• quote:

Vay johnny sen kartın aldın mı ya ne alemdesin

Yok almadım kışa doğru alırım kasımdan önce acelem yok.Beklemedeyim
  • join J kullanıcısına yanıt
    Rx 470 yeterli de o işlemci darboğaz yapar
  • Bu kartı hangi psu larla kullanıyorsunuz?
  • quote:

Rx 470 yeterli de o işlemci darboğaz yapar

Elimde olan işlemci o çok iyi para verip almıştım. :) Şimdi kötü muamelesi görmesi zoruma gidiyor. :). Benim asıl sorum ise önümüzdeki yaz gelmeden sistemi düzelteceğim. O zaman ekran kartını da değiştirmeye gerek duymayacağım bir ekran kartı olsun istiyorum. Ondan dolayı RX 480 aklımda. Hatta çok pahalı olmasa GTX 1080 bile düşünürdüm de aşırı pahalı yafs.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.