Şimdi Ara

rx 470 almak mantıklı mı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
14
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> rx 470 almak mantıklı mı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    260 Mesaj
    rx 570 yerine 2.el rx 470 alsam cok farkı olur mu temiz ikinci el bir 470 500-550 lira civarı sahibinden.com da var ama güvenemiyorum
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-rx-470-gaming-x-4-gb-kutulu-faturali-738615384/detay

su kart alınır mı mesela ne dersiniz

|
    |
    Çok farklı olur.
    2.el rx570 al
    Rx400 serisinde sıkıntı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    864 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    The_Dark_Forever

Ikinci elde rx 400-500 serisinden uzak durun(460-560 ve 550 hariç). Genellikle mining yapılmış kartlar oluyorlar.

• Yüzbaşı
    260 Mesaj
    |
    |
    The_Dark_Forever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    The_Dark_Forever

Alınabilir

|
    |
    Mazotçu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2778 Mesaj
    Ikinci elde forum üstünden alırsan mining yaptıysa adam zaten söyler şu kadar süre mining yapılmıştır diye. Ben 4 ay mining yapılmış bir RX570 Nitro kullandım bir müddet sorunsuz şekilde, sonra yine miningli olduğunu belirterek sattım satalı 5 ay falan oluyor alan kişi çizimdi renderdı falan kastırıyor, bir sorun yaşasa yazardı illa ki. Alacağın zaman benchmark ve ısı testi istersin, internet üstünden stok kartın normalde elde ettiği skorlara ve sıcaklık değerlerine bakarsın, göze çarpan bir durum yoksa alırsın. Güvenilir satıcıdan alsan da kumar mıdır? Kumardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ryzen 3 3200G@4.05/1.3v - NOCTUA NH-U12P SE2 - MSI B450 Gaming Plus Max - 2x APacer 8GB 3000MHz CL16@3200C16 - Zalman S2 - FSP Hyper K 500W - Samsung LS24F350FHMXUF - Logitech G105 Klavye - ASUS TUF M5 Gaming Mouse - Frisby HX6
    Oyuncu Ekipmanları, Donanım İncelemeleri ve Teknolojik Bilgiler Paylaştığım Amatör YouTube Kanalım
  • Yüzbaşı
    864 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    The_Dark_Forever

Hocam ikinci elde forum dışında sahibinden,letgo vb yerlerde birsürü çakal var(yanlış anlaşılmasın kesinlikle bahsi geçen sitelere bir hakaret söz konusu değildir) ben bizzat şahit oldum. Ha eğer referanslı satıcıdan bizzat alırsa orasını bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klakket -- 6 Ekim 2019; 17:36:50 >
    |
    |
    Mr. Decent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj

anlıyorum hocam bu linkini attığım ürün için 3 ay mining yapıldı dedi ama ne kadar doğru. bilemiyorum. 350 lira fark var az değil. bench ısı sorayım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: klakket

Hocam ikinci elde forum dışında sahibinden,letgo vb yerlerde birsürü çakal var(yanlış anlaşılmasın kesinlikle bahsi geçen sitelere bir hakaret söz konusu değildir) ben bizzat şahit oldum. Ha eğer referanslı satıcıdan bizzat alırsa orasını bilemem.
    zaten forum dışından hiç bahsetmedim mesajda :))
    Ryzen 3 3200G@4.05/1.3v - NOCTUA NH-U12P SE2 - MSI B450 Gaming Plus Max - 2x APacer 8GB 3000MHz CL16@3200C16 - Zalman S2 - FSP Hyper K 500W - Samsung LS24F350FHMXUF - Logitech G105 Klavye - ASUS TUF M5 Gaming Mouse - Frisby HX6
    Oyuncu Ekipmanları, Donanım İncelemeleri ve Teknolojik Bilgiler Paylaştığım Amatör YouTube Kanalım
  • Yüzbaşı
    864 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    The_Dark_Forever

Hocam arkadaş o bahsi geçen sitelerden alım yapabilir diye dedim.

|
    |
  • Yarbay
    12662 Mesaj
    Rx400 500 serisi kartları ikinci el almayın.

Mining yapılmasına gerek yok. Kafede kullanılan kartlar bile bozuluyor zamanla. Strixler bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
  • Yüzbaşı
    841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Çok farklı olur.
    2.el rx570 al
    Rx400 serisinde sıkıntı var
    Ne gibi sıkıntı hocam ?

Orijinalden alıntı: L.J

Rx400 500 serisi kartları ikinci el almayın.

Mining yapılmasına gerek yok. Kafede kullanılan kartlar bile bozuluyor zamanla. Strixler bile.
    2015 de aldığım rx460 lar hala sorunsuz çalışıyor.Cafemdeki bilgisayarlarda kullanılıyor.Fanlardan aşırı sesler gelmeye başlıyor yavaş yavaş doğal olarak fan değişimi yapmaya başladım ufaktan :)
    |
    |

Forumda konusu vardı, internet cafe sahibi birinin konusu.

|
    |
    algoritma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.