Şimdi Ara

Rx 460 mı 1050 ti mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1050 ti'da asus expedition,460'da xfx düşünüyorum.bf1,quantum break gibi oyunları 1080p'de hıght ayarlarda hangisi daha akıcı oynatır?

1050 ti bana biraz daha iyi gibi geliyor ama genede buraya bir sorayım dedim

• 1050Ti tabii ki.
  • 1050ti daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de high ayarlarda oynatır ama hight için bir fikrim yok

• RX 460 , 1050'nin rakibi zaten .

Kesinlikle 1050ti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulobey10

İkisi de high ayarlarda oynatır ama hight için bir fikrim yok

High hocam yanlış yazmışım hıght neymiş peki 1050 ti için asusun expedition modeli iyi midir? Kartta ek güç girişi bulunmuyor,pci uzerinden gücü saglayabiliyormus.

• 1050 Ti RX470 seviyesinde bir kart. Ek güç girişi OC için gerekli. Eğer OC yapmayacaksan çok da gerekli değil.

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Tercihim bu kart olacak teşekkürler, anladığım kadarıyla rx460 ile rx 470'in tam ortasına konumlandırılabilecek bir kart
  • İki kartı karşılaştırmak yanlış olmuş. Gtx 1050 Ti, Rx 460 'dan daha üstün bir kart. Bütçe yetiyor ise tabii ki Gtx 1050 Ti alın. İşlemciniz nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dance With The Dead

quote:

Orijinalden alıntı: sulobey10

İkisi de high ayarlarda oynatır ama hight için bir fikrim yok

High hocam yanlış yazmışım hıght neymiş peki 1050 ti için asusun expedition modeli iyi midir? Kartta ek güç girişi bulunmuyor,pci uzerinden gücü saglayabiliyormus.

Ek güç girişi olmayacaksa en ucuzunu alın bence. Expedition a para vermeye gerek yok bence.

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    i5 4440,bütçe yetiyor,aslında 1000tl civarına da çıkabilirim 1060 lar veya rx 480'ler olabilir ama gerek yok o kadar para vermeye, işimi görecek bir kart arıyorum fazlasında gözüm yok zaten çok aşırı oyun oynayan biri de değilim.Gtx 560 ile artık bir yere gidilmiyor o yüzden değiştirecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazZenci01

1050 Ti RX470 seviyesinde bir kart. Ek güç girişi OC için gerekli. Eğer OC yapmayacaksan çok da gerekli değil.

Rx470 belirgin olarak daha iyi kart. Fiyat performans olarak 1000 tl altı en iyi kart rx 470
  • Gtx 1050 Ti, RX470'e daha yakın bir kart ama oyun testlerinde RX470'i geçtiği söylenemez ve o işlemci için bu ekran kartı ideal.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.