Şimdi Ara

Rüya yorumu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
2.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erdem

hocam az önce gördüğüm rüyayı senle paylaşmak istiyorum hayırlısı

3 arkadaşımla buluşuyoruz 2si liseden 1i ilk okuldan bizim burdaki caddede buluşuyoruz 1 tanesiyle sarılıyorum fln avmye gidelim diyoruz karanlık bi yoldan geçiyoruz geçerken böle bina yıkıntıları var tinerci vardı 2-3 tane sonra normal yola çıkıyoruz gece yürüyoruz sonrada uyandım zaten

Yorumlanacak bişey yok bunda, bazen günlük hayatta yaşadıklarımızda rüyalarda çıkabilir.her rüya bir şeye işaret etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyisiklari

Rüya yorumlarını neye göre yapıyorsunuz.?Açıklar mısınız? Ben de öğrenmek istiyorum...

Elimde rüya kitabı var ondan yazıyorum bazılarını

Bazılarını da rüyadaki imayı çözmeye çalışarak yazıyorum.
  • kapalı koskocaman bi yerdeyim neresi bilmiyorum camlardan bir su giriyor anlatamam.Koskoca yer 1-2 sn içinde suyla doluyor başlıyorum yüzmeye.Nefes almaya çalışıyorum boğulucağımı sanıyorum ama boğulmuyorum da sadece su içiyorum ama ciğerlerim yanmaya başlıyor sonra da uyandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PiToN- -- 22 Temmuz 2011; 23:08:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

kapalı koskocaman bi yerdeyim neresi bilmiyorum camlardan bir su giriyor anlatamam.Koskoca yer 1-2 sn içinde suyla doluyor başlıyorum yüzmeye.Nefes almaya çalışıyorum boğulucağımı sanıyorum ama boğulmuyorum da sadece su içiyorum

SANA KABARMIŞLAR.. DİKKAT ET KENDİNE
  • Rüyamda "Arkadaşlarım geleceklerdi, gelmediler o yüzden denize kendi başıma gittim. Geç idi vakit gittiğimde 4 gibi falan orda basketten arkadaşları gördüm onlarla dubadan falan atladım. Sonra bi tane 35 yaşlarında bi adamla tanıştık eve bıraktı arabasıyla.,,

Başka bi rüya daha gördüm bunun devamı olabilir. Hyundai lerin coupeleri çıktı ya yeni onlara bindim, ama çaldık mı artık nasıldı hatırlamıyorum, sürüşü falan garip, güzeldi. Çocuğun üstüne sürdüm falan top vardı topu arabaya attı ezdim. Daha sonra arabayı bırakıp evin oraya (ev miydi artık neresiydi hatırladığım bi otopark var onu da hayatım boyunca görmedim, garip bi yerdi) geldiğimde orada güvenlik kamerası olabilceği aklıma geldi.

Yine bu rüyaların devamında (babamla annem ayrı) ayrılıyorlar galiba, babamın bi evi var avize falan taktırıyoduk ama bayağı 70-80 cm lik büyük koca koca avizeler vardı koltuklar falan büyüktü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Je0p4rdy

Eğer yorumlardan bende yazıyım.

Bir kız vardı heryerde onunla karşılaşıyordum. Evde, okulda, sokakta... Kızdan hoşlanıyorum ama reddeticek diye korkudan söyleyemiyorum. Ama sonra öğreniyorum ki hep benden adım beklemiş. Tam söylüyordum uyandım.

Nedir bu ben hiçbişey anlamadım?

Hocam şu benim rüyayada bir bak bakalım.

• rüyamda rakı içerken gördüm kendimi rakının tadı çok güzel geliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

kapalı koskocaman bi yerdeyim neresi bilmiyorum camlardan bir su giriyor anlatamam.Koskoca yer 1-2 sn içinde suyla doluyor başlıyorum yüzmeye.Nefes almaya çalışıyorum boğulucağımı sanıyorum ama boğulmuyorum da sadece su içiyorum ama ciğerlerim yanmaya başlıyor sonra da uyandım

Büyük bir günah işleyeceğine geliyor.
  • quote:

quote:

Eğer yorumlardan bende yazıyım.

Bir kız vardı heryerde onunla karşılaşıyordum. Evde, okulda, sokakta... Kızdan hoşlanıyorum ama reddeticek diye korkudan söyleyemiyorum. Ama sonra öğreniyorum ki hep benden adım beklemiş. Tam söylüyordum uyandım.

Nedir bu ben hiçbişey anlamadım?

Hocam şu benim rüyayada bir bak bakalım.

yoruma kapalı

• rüyamda rakı içerken gördüm kendimi rakının tadı çok güzel geliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

rüyamda rakı içerken gördüm kendimi rakının tadı çok güzel geliyordu

Allah korusun da haram bir mal edineceğine geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcery

quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

rüyamda rakı içerken gördüm kendimi rakının tadı çok güzel geliyordu

Allah korusun da haram bir mal edineceğine geliyor.

internettenmi bakıon bunlara aynısı yazıoduda
  • Tüh ya sırrım açığa çıktı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of War

bi yanda bi önceki sevgilim bi yanda iki önceki sevgilim vardı grup halinde pikniğe gitcekmişiz otobüs falan var baya kalabalık 50 60 kişi falan var.

iki önceki sevgilim benden kaçıyo ben onu kovalıyorum bi önceki de beni çağırıyo çok üzgün ama ben iki öncekine gidiyorum ısrarla beni istememesine rağmen. sonra millet otobüse biniyo gidiyo ikisi de biniyo ben ve bikaç kişi sığmıyoruz. yakında bi aile de mangal partisi vercekmiş bizi alıyolar oraya ben otururken sandalyeyi yere atıp sıkıldım lan nerde benim "sevdiğim kız"(isim var burda:d) diyorum çekiyorum gidiyorum sonra bi önceki sevgilim çıkıyo karşıma beni vucudunu kullanarak çelmeye çalışıyo sonra rüya bitiyo.

hayatta inanmam böyle şeylere ama 2 gece üstüste gördüm ertesi gün görmedim dün gece yine gördüm bu rüyayı filmlerdeki gibi :d sadece önemsiz karakterler değişiyo rüyada. kafayı yicem neden sürekli aynı rüyayı görüyorum rüyalarımı fazla hatırlayan birisi de değilim ama bu rüya detaylarıyla aklımda hep. olm noluyo ya :/

Aradığın kişiyi bulamamışsın, geçmişe dönük yaşıyorsun.İki önceki sevgilinin hayatına yeni biri giriyor.Bir önceki sevgilinde arayışta.

Ayrıca Borçlardan dolayı sıkıntı yaşayacaksın.

tutmamış.

iki önceki sevgilim benden ayrıldığından beri bulamadı birini hala sap konustuğu biri bile yokmuş. bi önceki de benden ayrılıp hemen yenisini buldu. kimseye borcum yok

• Rüyamda boks maçındayım Mike Tyson ile maç yapıyorum henüz başları maçın ve bana yumruk atıyor ben düşüyorum yere o sırada sanki yatağın üstüne düşüyorum aynı zamanda. Kafamıda yatağa vurmuş gibi bir his oluyor. Yorumla bakalım.
  • internete göre talihin açılacak, engele takılmadan başarı gelecek.

Bana göre kendinden güçlü biriyle uğraşıyorsun ve kaybedeceksin, ama bu fiziksel bir kavga değil.
  • quote:

internete göre talihin açılacak, engele takılmadan başarı gelecek.

Bana göre kendinden güçlü biriyle uğraşıyorsun ve kaybedeceksin, ama bu fiziksel bir kavga değil.

Rüyamda babama isyan ediyorum bağırıp çağırıyorum, sonra çok büyük bir piramit çatlamaya başlıyor bunu engellemek içinde ellerimi birbirine vurarak büyük bir gruba eşlik ediyorum.
  • Benzer bir rüyayı ben de görmüştüm, o zaman anlamsızdı ama sonra gerçekleşti. Kaderin önüne geçemiyoruz kavga olacaksa olacaktır. Bu şifresiz bir rüya bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of War

bi yanda bi önceki sevgilim bi yanda iki önceki sevgilim vardı grup halinde pikniğe gitcekmişiz otobüs falan var baya kalabalık 50 60 kişi falan var.

iki önceki sevgilim benden kaçıyo ben onu kovalıyorum bi önceki de beni çağırıyo çok üzgün ama ben iki öncekine gidiyorum ısrarla beni istememesine rağmen. sonra millet otobüse biniyo gidiyo ikisi de biniyo ben ve bikaç kişi sığmıyoruz. yakında bi aile de mangal partisi vercekmiş bizi alıyolar oraya ben otururken sandalyeyi yere atıp sıkıldım lan nerde benim "sevdiğim kız"(isim var burda:d) diyorum çekiyorum gidiyorum sonra bi önceki sevgilim çıkıyo karşıma beni vucudunu kullanarak çelmeye çalışıyo sonra rüya bitiyo.

hayatta inanmam böyle şeylere ama 2 gece üstüste gördüm ertesi gün görmedim dün gece yine gördüm bu rüyayı filmlerdeki gibi :d sadece önemsiz karakterler değişiyo rüyada. kafayı yicem neden sürekli aynı rüyayı görüyorum rüyalarımı fazla hatırlayan birisi de değilim ama bu rüya detaylarıyla aklımda hep. olm noluyo ya :/

3 gece gördüysen bişey vardır bence

• Şehir merkezinde arabayla giderken yolu daha iyi yönetebilmek için trafik polisleri filan koymuşlar etrafa bi tanesi de aniden arabanın önüne geçti ve durdurmak istedi bizi ama polise çarptık. Bu arada arabayı süren babamdı ve araba da gerçekte kullandığımız arabaydı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.