Şimdi Ara

Rusya Sibiryada Üniversite +WAT ile AMERİKA(SS)(23.12.2017 GÜNCELLENDİ) YENİ VİDEO(SSS ve Cevapları,gel içeri) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
18
Favori
17.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakko9

şuan acık ogretim okuyorum 1. senem.oraya gelmem icin yine ygs ye girmem sart mi?

Denklik ve askerlik tecili istiyorsan ygs ve lys şart, bunlar önemli değil diyosan şart değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • powerjack14 kullanıcısına yanıt
    dostum askerliğimizi yaptıktan sonra rusyada bi üniversiteye girmek için ygs ve lys den barajı geçmek şart mı . yani askerlik yaptıktan sonra ygs ve lys sınavlarına girmene gerek yok mu ? direk istediğimiz üniye girebilirmiyiz ?

bide forumda bazılarına sordum rusyadaki veya ukraynadaki üniversitelere lise diploman olsun yeter istediğin üniversiteye girersin diyolar doğru mudur ? ygs lys gerekmiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurkayK -- 22 Mayıs 2015; 19:22:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurkayK

dostum askerliğimizi yaptıktan sonra rusyada bi üniversiteye girmek için ygs ve lys den barajı geçmek şart mı . yani askerlik yaptıktan sonra ygs ve lys sınavlarına girmene gerek yok mu ? direk istediğimiz üniye girebilirmiyiz ?

bide forumda bazılarına sordum rusyadaki veya ukraynadaki üniversitelere lise diploman olsun yeter istediğin üniversiteye girersin diyolar doğru mudur ? ygs lys gerekmiyormuş.

Kardeş yazdim cevabini zaten, denklik istiyorsan gerekli, denklik istemiyorsan ygs lys gerek yok

• Bu gün hazırlığı bitirdim ve sertifikamı aldım, acısıyla tatlısıyla unutulmıycak bi sene geçirdim, birsürü ilk yaşadım, emeği geçen herkese teşekkürler, seneye İnşaat Mühendisliği 1. Sınıf olarak devam edicem inşallah. Hazırlık bitti şimdi istikamet Work and Travel ile Amerika :)
    Rusya Sibiryada Üniversite +WAT ile AMERİKA(SS)(23.12.2017 GÜNCELLENDİ) YENİ VİDEO(SSS ve Cevapları,gel içeri)

üstad amerikaya gittiğinde work and travel boyuncada yaz buraları boş bırakma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semi59

üstad amerikaya gittiğinde work and travel boyuncada yaz buraları boş bırakma

Vizeyi alabilirsek yazarım kardeşim :) öyle hikaye gibi anlatımlarım yok ama belki bigün blog yazmaya başlarım :)
    güzel olur aga dedğin gibi hikaye gibi değilde başından geçen tecrübelerdir filan bizide aydınlatırsan seviniriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Helal olsun kardeşim ben Tolga insan bi mesaj atar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerjack14

Bu gün hazırlığı bitirdim ve sertifikamı aldım, acısıyla tatlısıyla unutulmıycak bi sene geçirdim, birsürü ilk yaşadım, emeği geçen herkese teşekkürler, seneye İnşaat Mühendisliği 1. Sınıf olarak devam edicem inşallah. Hazırlık bitti şimdi istikamet Work and Travel ile Amerika :)
    Rusya Sibiryada Üniversite +WAT ile AMERİKA(SS)(23.12.2017 GÜNCELLENDİ) YENİ VİDEO(SSS ve Cevapları,gel içeri)

Erken bitmiş ТРКИ 1 verdin galiba ne kadar skor yaptın

• ТРКИ dediğin ne bilmiyorumda devletin yaptığı rusça sınavı ise skor söylemediler ama hepsini iyi verdim, bu gün Yekaterinburg şehrine geldik Amerika vize görüşmesi için yarın vize görüşmesi var, alabilirsek WAT ile Amerikaya gidiyoruz inşallah :)
  • Bişey sorucam Ruslar ırkçı bir davranışta bulundu mu? Bir çok yazı okudum dayak yemeden sakat kalmadan dönmeyen yokmuş. Öğrencilerin pasaportlarını yakmışlar.

• usta iyi günler iyi geziler abd için inşallah başarıyla atlatırsın mülakatı . benim bir kaç sorum olacak ilk olarak sıralama uluslararası ticaret ve finansman gibi bölümler var mı orada . varsa bile ücretsiz okul yokmu puanla girebilecegimiz ve son olarak , yurt ücreti yıllık mı 200 dolar aylık mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

Bişey sorucam Ruslar ırkçı bir davranışta bulundu mu? Bir çok yazı okudum dayak yemeden sakat kalmadan dönmeyen yokmuş. Öğrencilerin pasaportlarını yakmışlar.

Kardeş ben öğrenci şehrinde okuyorum birsuru yabanci ogrenci var sehirde hangi birine irkclik yapsinlar. Sen adam gibi durursan kimse sana durup dururken bişey yapmaz. Senin dedigin olaylar eskdenmis ben görmedim irkci insan burda. He illaki vardir bize denk gelmedi ama gelirsede yoluna bakican sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ursabim

usta iyi günler iyi geziler abd için inşallah başarıyla atlatırsın mülakatı . benim bir kaç sorum olacak ilk olarak sıralama uluslararası ticaret ve finansman gibi bölümler var mı orada . varsa bile ücretsiz okul yokmu puanla girebilecegimiz ve son olarak , yurt ücreti yıllık mı 200 dolar aylık mı

Saol kardeş. Bolumlerin ingilizcesini yazarsan bakarim sehirde 6 universite var o bölümlerde vardir kesin :) ucretsiz okunmuyor benim bildigim ama herseyi bilemeyiz tabi saglam bi arastirma yap belki burs fln bulursun, her yurdun ucreti ayri bizim yurt yemek haric hersey dahil 200-250 dolar senelik., 2010 da yapildi yeni yurt eski sovyet yurtlari gibi degilu.

• quote:

quote:

usta iyi günler iyi geziler abd için inşallah başarıyla atlatırsın mülakatı . benim bir kaç sorum olacak ilk olarak sıralama uluslararası ticaret ve finansman gibi bölümler var mı orada . varsa bile ücretsiz okul yokmu puanla girebilecegimiz ve son olarak , yurt ücreti yıllık mı 200 dolar aylık mı

Saol kardeş. Bolumlerin ingilizcesini yazarsan bakarim sehirde 6 universite var o bölümlerde vardir kesin :) ucretsiz okunmuyor benim bildigim ama herseyi bilemeyiz tabi saglam bi arastirma yap belki burs fln bulursun, her yurdun ucreti ayri bizim yurt yemek haric hersey dahil 200-250 dolar senelik., 2010 da yapildi yeni yurt eski sovyet yurtlari gibi degilu.

cevapladığınız için çok teşekkür ederim hocam ilk olarak . benim bölümüm internional trade and financing ( busines) , vala hocam ailemden cok fazla para alamam ama burs bulmam lazım . su an zaten hazırlık okuyorum . orada iş imkanı var mı usta

• quote:

quote:

quote:

cevapladığınız için çok teşekkür ederim hocam ilk olarak . benim bölümüm internional trade and financing ( busines) , vala hocam ailemden cok fazla para alamam ama burs bulmam lazım . su an zaten hazırlık okuyorum . orada iş imkanı var mı usta

Ilk sene calisma isi zor dil sorunu yüzünden ama imansiz degil, oto yikama fln isinde calisabilirsin belki ama zor olur, yakinlarindan fln arastirip burs bulup garantiye al bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ilk sene calisma isi zor dil sorunu yüzünden ama imansiz degil, oto yikama fln isinde calisabilirsin belki ama zor olur, yakinlarindan fln arastirip burs bulup garantiye al bence.

cok saolun hocam cevaplar için , konu olarak takipdeyim

• çok iyi bir tercih olmuş sizin için

• Tebrikler hocam
    Fırsat ülkesi denebilir mi sizce? Yani şöyle söyleyim : Üniversite , eğitim vs önemli tabiki de ama benim sorduğum kısım insanlar , toplum yapısı , karşına çıkabilecek fırsatlar bakımından vs
    İstanbul'dan daha iyi denebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 19 Haziran 2015; 22:04:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

Tebrikler hocam
    Fırsat ülkesi denebilir mi sizce? Yani şöyle söyleyim : Üniversite , eğitim vs önemli tabiki de ama benim sorduğum kısım insanlar , toplum yapısı , karşına çıkabilecek fırsatlar bakımından vs
    İstanbul'dan daha iyi denebilir mi?

Bir arkadaşda mesajla sormuş burayada yazayım neden orayı tercih ettiğimi.

Ben inşaat mühendisliği okuyorum. İnşaat sektörü Rusyada gelişmiş, mühendisler iyi maaş alıyor, yüzölçümü dünyanın en büyük ülkesi, inşaat işi hiç bitmez, dünyanın en güçlü ve büyük ülkelerinden biri. Eğitim ve yaşam ucuz. Rusça gibi önemli dili öğrenirken ingilzicede gelişiyor, 3 dil bilen mühendis oluyorsunuz. Rusyada birsürü Türk inşaat şirketi var illa birine girersiniz iyi maaşla, işi öğrendikçede maaş artar. Istanbulda üniversite eğitimi görmediğim için bilemiycem ama bence benim üniversitemde eğitim iyi. Eğlence ve yaşam konusuna gelince Tomsk da Istanbula göre eğlenmek daha kolay ve iyi. Arkadaş ortamı geliştikçe daha da iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.