Şimdi Ara

Rusya'da Kazan’da Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Başvuruları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
2.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuan Rusya'da Tataristan'da Kazan Federal Üniversitesi'nde doktora öğrencisiyim. Şimdi Rusça hazırlık sınıfındayım. Sınavı geçersem doktoraya başlayacağım.
    Okulun denkliği bulunuyor. Eğitim gayet kaliteli, devletin öncelikli yatırım yaptığı alanlardan. Son 4 yıldır Rusya, Kazan Federal Üniversitesi'ne büyük yatırımlar yaptı. Rusya yatırımları aynı anda yapmıyor. Yurtlarda 2013 yılında yapılmış. Benim odam iki kişilik. İçinde mutfak, banyo, wc var. Aşırıya kaçmadığınız sürece aylık 600 TL ile rahat geçirebilirsiniz.
    Burada arkadaşım öğrencilerle ilgileniyor. Eğer düşünen varsa arkadaşıma yönlendirebilirim.
    Rusya'da Kazan’da Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Başvuruları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazipcikacak -- 15 Şubat 2019; 19:53:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam numaranızı alabilir miyim
  • hocam iyi günler. özelden numaranızı isteyeceğim bende sizin . vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.
  • Okumak isteyenler için güncel.

• ulaşabilirmisiniz?

• Hocam iyi günler ben de yüksek lisans programı düşünüyorum bu konuda nasıl bir yol izlemek gerekiyor? Nasıl iletişime geçebiliriz
  • hocam merhaba. siz ne mezunusunuz? hangi alanda doktora yapıyorsunuz? ben ağustos ayında makina müh mezun oldum da.
  • Benim lisans ve yl TRden. Lisans Anadolu, yl Marmara Üniversitesi sosyal bilimler. Burada da Uluslararası İlişkiler Enstitüsü’nde doktora öğrencisiyim.

• yazipcikacak Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben lisans tamamlamak istiyorum şartlar farklı mı. Özelden numaranızı ve detaylı bilgi verir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba özelden ulaşır mısınız

• banada ulasır mısınız hocam?
  • rusça dil okulu en uygunu hangisi hocam.iş için 3 ay kaldım rusya'da rusça ögrenmek istyorum belarus daha uygun diyorlar.bu rusça dil egitii üniverstilerde egitim veriliyormu
  • Rusya'ya gitmeyi düşünen arkadaşlara ücretsiz olarak yardımcı olabilirim, aracılara ve dolandırıcılara paranızı kaptırmayın, gerekenleri ben söylerim, mesaj atın.
  • Yüksek lisans ücretleri ne kadar ?

• Merhaba kardeşim.

Bende kazan'da doktora düşünmekteyim. Fakat kaç sene sürüyor ayrıca ingilizce yapmak mümkünmüdür. Ve orada bulunan arkadaşın görüşmem mümkünmüdür ?
  • hkndnci H kullanıcısına yanıt
    Burada doktora 3 sene sürüyor. İngilizce yüksek lisans var ama doktora var mı kesin bilgim yok.

• Prience kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkte program ücretleri yer alıyor. Fakat benim merak ettiğim başvuru sürecinde istenen belgeler ve sonrası. Örneğin başvuru yaptığımızda Rusçamız yok ise hazırlık eğitimi mi alıyoruz? Kabul için mülakat gibi bir presdür var mı?
    https://english.spbstu.ru/education/programs/degree-programs/master-degree/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.