Şimdi Ara

Rusya'da ilginç dava: Apple yüzünden eşcinsel oldum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rusya'da ilginç dava: Apple yüzünden eşcinsel oldum!

D. Razumilov isimli bir Rus, kendisine yanlış türde kripto para birimi gönderen bir iPhone uygulaması yüzünden eşcinsel olduğunu iddia ederek Apple'a manevi tazminat davası açtı.

Ayrıca Bkz.Hile yapan Samsung'un cezası belli oldu: Galaxy S4 kullanıcılarına 10 dolar ödeyecek
    Uygulama aracılığı ile Bitcoin sipariş eden ancak bunun yerine kendisine "GayCoin" adlı bir kripto para birimi gönderilen Razumilov, Apple'dan 15 bin 300 dolar tazminat talep ediyor. Diğer bir iddia ise GayCoin'in şahsın cüzdanına bilinmeyen bir kullanıcı tarafından aktarıldığı.

Rus adam teknoloji devinin kendisini “manipülasyon yoluyla eşcinselliğe ittiğini" ve “ahlaki ve zihinsel zarar” verdiğini söylüyor. Şikayete göre 69 GayCoin kendisine "Denemeden yargılama" notuyla geldi.

Rusya'da ilginç dava: Apple yüzünden eşcinsel oldum!

Avukat Gusnieva: Olay Apple'ı bağlıyor

Söz konusu uygulamayı 2017 yılında iPhone'una indiren D. Razumilov "Aslında, denemeden bir şeyi nasıl yargılayabilirim diye düşündüm. Ben de eşcinsel ilişkiyi denemeye karar verdim. Hayatım mahvoldu ve bir daha asla normal hale gelmeyecek" dedi.

Rus adamın avukatı Sapizhat Gusnieva ise davanın "ciddi" olduğu vurgulayarak müvekkilinin "korktuğunu ve acı çektiğini" belirtti. Gusnieva'ya göre kripto para alışverişi üçüncü parti bir uygulamada gerçekleşse bile Apple sorumluluk taşıyor.

• Apple'dan haz almam fakat habere konu olan kişi bariz sıkıntılı. Kılıf uydurmaya çalışmış. Gelde gülme.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eee ne demişler denemeden bilemessin haahhaha :D

• apple bahane i*nelik şahane.
    kardeşim sen dibini dövdürmeye yer arıyosan apple napsın?

• Haberi okuyunca benimde psikolojim bozuldu. Bende istiyorum 15bin dolar.

• iPhone'u şarj etmene yardımcı olan enerji şirketi ve iPhone'a internet sağlayan operatör de sorumlu olmalı.
    iPhone almana imkan sağlayan maddi gelir kaynağında sorumlu.

Ne saçma salak şeyler ya..

• Nediyosun ayol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 4 Ekim 2019; 12:56:33 >
  • Telefonu bi tarafıma sokup sürekli aradım falan diye bişe bekliyordum bu ne la 😂😂

• Bu salak saçma işler hepmi Apple'in başına gelir
    Yoksa ucuz reklammı peşindeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeref60 -- 4 Ekim 2019; 18:40:3 >
  • Hahahah bahaneye bak dava açmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone alanı Tim Cook mu öpüyor ?
  • Rusya'da ilginç dava: Apple yüzünden eşcinsel oldum!
  • Herkes standupÇI olmuş😅

• rusyada sıradan bir gün.

• Votkayı fazla kaçırmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık nasıl birine denk geldiyse sağlam s....ş demekki, acıyla kıvrana kıvrana bok atacak adam aramış gibi duruyor hahahaha :):):):)

• MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Çok ince

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.