Şimdi Ara

Ruslarla evlenen yabancılar 1 yıl sonra Rus vatandaşı olabilecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in imzaladığı kararnameye göre, Rus vatandaşlarıyla evlenen yabancıların vatandaşlık hakkı edinme süresi 1 yıla düşürüldü.
    Rusya’da geçtiğimiz yıllarda Rus vatandaşlığına geçiş ile ilgili hazırlanan tasarı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in kararnameyi imzalamasıyla resmileşti. Buna göre, yabancılar Rus vatandaşıyla evlendikten 1 yıl sonra resmi başvuru yapıp resmen Rusya vatandaşı olabilecek. Uzun zamandır üzerinde çalışılan tasarının resmiyete kavuşmasıyla birlikte Ruslarla evlenenlerin mağduriyetinin giderilmesi hedefleniyor.
    Rus vatandaşlarıyla evlenenlerin doğrudan Rusya vatandaşlığına geçiş süresi daha önce en az 3 yıldı. Putin’in imzaladığı kararname, resmi gazetede yayınlandıktan sonra 2 Ekim’de fiili olarak uygulanmaya başlanacak.

Kaynak: İHA

Ruslarla evlenen yabancılar 1 yıl sonra Rus vatandaşı olabilecek

• Kalsın. Rusya yaşanacak en kötü yerlerden biri,özellikle Türk asıllı birisi için. Can güvenliğin yok,her yer mafyalaşmış.Yolda yol verme kavgasında ne olduğunu anlamadan arkadan kafana mermi yiyorsun.Ne kadar tehlikeli Özbek,Kazak,Çeçen varsa at koşturuyor. Hayat şartları iyi değil. Rus insanı zaten psikopat. Gerçi bu ülkede kızları için canını verecek abaza bol.
  • Kalsın. Rusya yaşanacak en kötü yerlerden biri,özellikle Türk asıllı birisi için. Can güvenliğin yok,her yer mafyalaşmış.Yolda yol verme kavgasında ne olduğunu anlamadan arkadan kafana mermi yiyorsun.Ne kadar tehlikeli Özbek,Kazak,Çeçen varsa at koşturuyor. Hayat şartları iyi değil. Rus insanı zaten psikopat. Gerçi bu ülkede kızları için canını verecek abaza bol.
  • Gereksiz, İskandinav ülkeleri olsa koşa koşa gider millet, nüfus yarıya düşer.Benim de planım İsveç'e gitmek ya, hayırlısı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ss deki Kız Çok Can Yakar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rus vatandaşlığının ne gibi bir katkısı olurki?Rus pasaportunun falan çok geçerliliği yok diye biliyorum.Onu geçtim rusya da yaşamak için rus vatandaşı olmaya zaten gerek yok.Velhasılkelam kalsın rus vatandaşlığı.İngiliz vatandaşlığını düşünürdüm belki

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh be sonunda
  • Ruslar bizden daha aç be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rusya'nın pasaportu güçlü değilki millet napsın Rusya'yı
  • Rusların kendilerinin bile en büyük hayalleri batı ülkelerine taşınıp berbat ülkelerinden kurtulmak. bir kere coğrafi şartlar iç karartıcı. hava genellikle kötü ve yaşamı zorlaştırıyor. ayrıca arazi çok geniş ve bunun getirdiği eksiler çok fazla. hem ulaşımı zorlaştırıyo, hem insanlar arası etkileşim azalıyor, hem de asayiş zayıflıyor. Rus insanın içinde çok büyük bir çomar, aşırı eğitimsiz kesim mevcut. kızları bile aşırı çomar. en son okuduğum haber, liseli kızlar güzelliğini kıskandıkları bi kızı zorla sürükleyip sonra kafasını zorla bastırıp yerdeki yağmur suyundan su içirtiyolar. Rusya için çok anormal bir olay değil. zaten erkeğin söylemeye gerek bile yok, çok fazla kabadayı odun var. büyük şehirlerin merkezi yerlerinden çıkıp azıcık mahallevari yerlere kayarsan anında biri yolunu kesip üzerine yürüyebilir hatta karşı koymak istersen sana saldırabilir.

kızlarının güzelliklerine gelince. evet güzellik olarak iyiler ama İsveç, Rusya gibi ülkelere gidenlerin bile söyledikleri bir gerçek var: ortalık çirkin kız kaynıyor. yani oralarda bile sürüyle çirkin kız var. o fotoğrafı yayımlanan güzel kızlar zaten kapılıyorlar ajanslarla falan. Rusyada resmi kız keşif ajansları var. güzel bir kız isen, ajansa gidip foto veriyorsun, sonra zengin erkekler ajans aracılığıyla sana ulaşıyorlar.

bizim üniversitede rus bi arkadaş vardı bölümde. eleman baya sarı saçlı, mavi gözlü, süt beyaz tenli biri idi. ünivesite bitince bu eleman ülkesine döndü, face den bakıyorum bunun paylaşımlarına, elemanın bi arkadaş grubu var 5-6 kişilik ve hep birlikte takılıp foto atıyorlar. içlerinde sadece biri kız ve kız baya baya net çirkin idi. hani öyle böyle çirkin değil. dayanamadım, mesajlaştım bu arkadaşla. sevgilin var mı diye de sordum. yok dedi. eleman akıl almaz yakışıklı hani fiziksel cüssesi dışında kıvanç tatlıtuğ gibi ama durum bu. yani Rusya'da öyle herkes elinde bebek gibi kız ile gezmiyor.

Rus kızı paraya bakmaz sana sadık kalır yalanına hiç iplemeyin. böyle rus kızı bulabilmiş olan çok şanslıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 6 Ekim 2019; 6:25:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.