Şimdi Ara

Rusların ikonik SUV'u yeni ismiyle karşınızda: Lada Niva Legend (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
4.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Motor niye bu kadar güçsüz bilen var mı? Ciddi soruyorum bilgim yok. Mühendisler de şapşik değil herhalde ki bu motorda ısrarcılar. Maliyet kesin var işin içinde, başka nedeni de olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer bir gün loto vururda parayı bulursam, en büyük fantazimdi Lada niva alıp,

trafik teröristliği yapanların araçlarına sürtmek/vurmak vs.

Birtane eski lada niva alıp, sinyal vermeden burnunu mu sokuyor önüne, vur gitsin.

Yolun ortasına mı park etmiş yada AVM parkında çapraz parketmiş, sürttür geç.

kavşakta yol hakkını yok mu sayıyor ,dokun geç. Yakalrsa parası neyse veririm,yakalayamazsa cezasını çeksin Rusların ikonik SUV'u yeni ismiyle karşınızda: Lada Niva Legend 

• Yeni nesil Lada'yı tanımıyor galiba.Bu arabayla tarla sürün,dağ bayır gezin.Bu araç şehir aracı değil,lüks beklemeyin.

• realgs kullanıcısına yanıt

Seninde onlardan aşağı kalır yanın olmayacak o zaman :)

• Bu motordan nasıl bir stok yaptılar acaba?

Renault bunları satın alalı 1 yılı geçti, hala eski motorlarını kullanıyorlar. ilginç.

• Benim esas merak ettiğim avrupa normlarına göre Türkiye'de havayastığı olmayan aracın satışı yasakken bu araç nasıl satılıyor?

• lada niva arazi performansı çok iyi bir araçtı eskiden

• MrRadon M kullanıcısına yanıt
    Batman, süpermen vs adam döven maganda değilse, robinhood garibanın parasını çalan hırsız değilse, köroğlu yol kesen eşkiya değilse, ben de trafik teröristi olmam 😉
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Eğer bir gün loto vururda parayı bulursam, en büyük fantazimdi Lada niva alıp,

trafik teröristliği yapanların araçlarına sürtmek/vurmak vs.

Birtane eski lada niva alıp, sinyal vermeden burnunu mu sokuyor önüne, vur gitsin.

Yolun ortasına mı park etmiş yada AVM parkında çapraz parketmiş, sürttür geç.

kavşakta yol hakkını yok mu sayıyor ,dokun geç. Yakalrsa parası neyse veririm,yakalayamazsa cezasını çeksin  

yas kac

• Fortune 4 kullanıcısına yanıt

baba/dede modunda.

Egenliği 80lerde yaşadım yani .

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Motor niye bu kadar güçsüz bilen var mı? Ciddi soruyorum bilgim yok. Mühendisler de şapşik değil herhalde ki bu motorda ısrarcılar. Maliyet kesin var işin içinde, başka nedeni de olmalı.

Yeni motor geliştirmek gerçekten çok pahalı ve zaman alan bir süreç. Aynı hacimden daha çok güç aldıkça motorun hassasiyeti de artıyor. Yeni motor daha fazla güç demek aktarma organlarının da komple elden geçmesi demek. Üretim bandı yedek parçası, lojistiği , stoğu, patentleri v.s. her şeyi hazır olan bir motor. Oturup hesap yapıyorlar biz yeni bir motor geliştirip koysak müşteri kitlemiz ne kadar artar. Arttırdığımız müşterilerin getirdiği kar bizim yeni motor geliştirme maliyetlerini karşılar mı?. Acaba müşterilerimiz de aracın parçası her yerde ve çok ucuz. Ustası , anlayanı çok fazla olduğu için mi tercih ediyor. Sonuçta diyorlar ki biz aynı motordan yürüyelim.

Özet: Akı bokunu kurtarmıyor Rusların ikonik SUV'u yeni ismiyle karşınızda: Lada Niva Legend 

• Ohooo burdaki herkes porsche yada maserattiye biniyor gelmisler ladaya yorum yapıyorlar çıplaklar

• O kadar olsun.Adamlar silah üretmekten, araç teknolojisine yatırım yapamadılar.şimdilik aramız iyi, bi de o var

• 10 bin bakim bedeli 450 tl 50 tl gaz 130 km gider ses duster Dan az tork a gelince arazi vitesi cekersen 500 nm difransiyel kilitli söyle söyleyim 2018 model var ön yargiya gerek yok kullan 50 km bu Araba ise Benim Araba ne diyon mu demiyonmu

• En son 2017'de Lada gümbür gümbür geliyordu.
    Bu kafayla hiçbir şey yapamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusların ikonik SUV'u yeni ismiyle karşınızda: Lada Niva Legend

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 15 Ocak 2021; 7:52:28 >
  • sibirya kaplanı

• AZERBAYCAN DA ÇALIŞIORUM 2022 MODEL EN DOLU MODELİNDE BİLE RADYO TEYP YOK HOPARLÖR YOK.KOLTUK ISITMA VAR, KLİMA DA VAR AMA KLİMANIN BAĞLI OLDUĞU KASNAĞIN SENTESİ BOZUK SÜREKLİ KAYIŞ KESİYOR. RADYATÖR FANLARI SU ALIP BOZULUYOR.FAR CAMLARI ANLIK SICAKLIK DEĞİŞİMİNDE ÇATLIYOR.ÖZELLİKLE YÜKSEK OKTANLI BENZİN KULLANIMIN DA ;BUJİ KABLOSU , BUJİLERİ,MOTOR YAĞI EN FAZLA 5000KM BİR DEĞİŞMESİ GEREKİYOR.SON OLARAK İÇ DİZAYNI SERT PLASTİK DEN OLĞU İÇİN BİRAZ NARİN DAVRANMAK LAZIM.

*NOT: DENEYİMİM EN AZ 10 ARAÇ VE HER BİRİ EN AZ 60000KM YAPMIŞTIR.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.