Şimdi Ara

Ruslar yüzünden CS:GO'dan soğudum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
15.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün rekabetçi oynuyordum. Benim takımda ben hariç hepsi rustu. Adamlar sırf gülmek için beni vurdular oyun basında. 7 gün yedi. Diğeri bir sonraki el beni vurdu. 7gün yedi. Diğeride aynı şekilde. Ve ben1vs5 kaldım. Sonra ben botlarla idare ediyorum oynadım biraz ace felan yaptım bikaç el. Sonra awp ile ortaya bakarken botun biri önüme atladı ben buna hs attım ve bende 7 gün yedim. Ben neyleyim şimdi. Rusların hepsimi böyle internette.

• rutbeni yukseltmen lazim dusuk rutbede cogu boyle sorunlu insanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyle kardeşim hepsi troll hepsi kafayı sıyırmış. Paralarıyla eğleniyolar. Sırf gülmek için comp. da milleti vurup çıkıyolar. Nasıl olsa en az 2 hesapları var biri banlansa diğerinden oynarım kafasıyla. Yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: PORTOSS.

rutbeni yukseltmen lazim dusuk rutbede cogu boyle sorunlu insanlar

Ben basta cok mac kaybettim su an 32 kazanma ve silver 1

• ruslar online oyunlarını katlediyorlar.

İngilizce de konuşmuyorlar, sanki herkes rusça biliyornuş gibi, rusça muhabbet etmeye çalışıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapmayaww.d -- 25 Ağustos 2014; 16:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapmayaww.d

ruslar online oyunlarını katletiyorlar.

İngilizce de konuşmuyorlar, sanki herkes rusça biliyornuş gibi, rusça muhabbet etmeye çalışıyorlar

Aynen öyle adamlara inhgilizce konusuyun diyorum adam daha böğürerek rusca konusuyor

• soğuduysan pmden steam adresini vereyim itemleri at

• dotadada varlar 2-3 kişi giriyolar her türlü trollüğü yapıyolar
  • cs gibi varoş bi oyunu oynadığın için müstahak sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExeLium22

cs gibi varoş bi oyunu oynadığın için müstahak sana

Çabuk kapa pc yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ops -- 25 Ağustos 2014; 20:25:30 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ruslar çok trol millet :D adamlar oyun-alkol-sex ile kafayı bozmuşlar. Rusya ekonomisi, doğal kaynaklarında etkisi ile çok büyüdü.Bunların elinden paralarını almak lazım..
  • kurwa
  • Ben de yaşıyorum bu sorunu ya polonyalı ya rus adam gibi medeni bir halkla karşılaşamadım . Ya da bilerek bizi aynı serverlara koyuyorlar. Türkler aşşağı kalmaz maç başından beri saatlerce küfürleşenleri biliyorum . Bizde awp vermeyince bize sıkanlarla , bombayı çözerken beni vurup kendi çözmeye çalışan bebelerle uğraşıyoruz .

• Lol east serverinda da polak bebeleri aynı Ruslar gibi

• Ben Türklerden de şikayetçiyim 10-15 yaş arası bebeler sarmış oyunu en küçük şeyde ana bacı sövüyorlar yanında olsa abi çekecek cocuklar. Sırf bu yüzden oynamayı bıraktım. Ayrıca Rusların da ingilizce konuşmamasına uyuz oluyorum. Acaba gerçekten bilmiyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gin and tonic -- 25 Ağustos 2014; 20:33:13 >
  • bana verebilirsin hesabini soguduysan :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bize de çok denk geldi,lakin iyi oynayan elemanlarla birkaç tane Türk ekledik,genelde 5 kişi giriyoruz,sen de arkadaşlarınla girsen daha sağlıklı olur.
  • Call of Duty Ghosts oyna

• 2 ay oldu csgoyu alalı 3 haftada gümüş 6 oldum nova1 olacaktım ki bazı sorunlar nedeni ile oynayamadım yani oyun kolay ne kadar lig atlarsan o kadar troll azalır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • içip içip oyuna giriyorlar. Dota'da da böyleler
    ama ben ruslardan şikayetçi değilim oyuna zevk katıyor herifler. Onlar trollerse ben de trollüyorum. Nasılsa abandon onlara giriyor :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.