Şimdi Ara

Ruslar niye bütün oyunlarda 1 numara ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
7.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fps oyunlarında rusların %75'i hilecidir, battlefield'da çoğu server ip bazında blok koyuyor adamlara. Aimbottan banlananlarda ruslar 1., almanlar 2. dir.
    Bunların bir o kadar banlanmayanı var işte oynamaya devam eden. Bunu senelerdir bf oynamış biri olarak söylüyorum.

Alın bf punkbuster ban listesi son banlananlardan başa doğru. Avrupa ülkelerine göre rus hilecilerin fazlalığını kendiniz görün. Boşu boşuna rusları savunmayın...
    Adamlar bildiğin hileyi meslek edinmiş.

http://www.pbbans.com/mbi-view-all-bf3-bans-41.html

rus fanatiği olabilirsiniz ama bu onların hileci olduğu gerçeğini ve yukarıdaki belgesini değiştirmez.
    şimdi gidin bunu hazmedemediğiniz için 1-2 polis arabası yakın üstüne orak çekiç çizin haydi durmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 9 Haziran 2013; 15:00:54 >

• Russian feederation

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Ruslar niye bütün oyunlarda 1 numara ?
     Ruslar niye bütün oyunlarda 1 numara ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinéma

Bin Çinli Onbin Rus'u yok eder

ne adamsın !
  • quote:

Orijinalden alıntı: N4TSU

quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

Kafayı mı yedin gel Dota 2ye gör nasıllarmış. Artık Rus lafını hakaret olarak kullanıyoruz.
    CoD, Battlefield gibi casual oyunları ciddiye alana gülerim ben ayrıca.

sana pekte katılmıyorum cod bf3te takım oyunu ister tabi tek başınada yapabilirsin ama o oyunları oynamakta yetenektir mouse kontrolü gerekir onları böyle aşağılanmasını pekte hoş karşılamıyorum

CoD mu takım oyunu ister? Yetenek gereği falan da yok ilk multiplayer deneyimimde birinci oldum hep.
    Battlefield azcık takım oyunu istiyor evet ama yine de TF2 veya CS gibi zorlu, acılı bir dönem geçirmeden kısa sürede alıştım, baymaya başladı.
    Gerçekler bunlar, FPS oyunları Casual ve Competitive olarak ikiye ayrılıyor. BF ve CoD'da yetenek gerektiren bir durum yok. Team Fortress 2'yi 1300'e yakın saate oynamama rağmen 4. ligde oynadım en fazla. Ki imkansız gibi birşey, Counter Strike altyapısı sayesinde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 9 Haziran 2013; 13:09:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

quote:

Orijinalden alıntı: SİNEQ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: w0s3ra

Ne hilesi be hemen hile diye iftira atın anca.. Gidin bi araştırın Dünya Satranç Şampiyonları. GM Kasparov, Karpov, Mihail Tal kim diye.. Soğuk savaşta dahi ABD'ye kafa tutmuş bir uluslar. Adamlarda alt yapı + zeka var. Mimarileri dahi ne kadar geliştiklerini gösteriyor.

ilk kısım neyse de sovyet mimarisi mi gelişmiş

/>

O dönem betonarme yapılar meşhurdu.Kaldı ki futuristik mimari alanında çok güzel örnekleri vardır.Zamanına göre çok güzel binalardır.
    Bir daha düşün istersen

mimarlık okuyorum lan

fütüristik mimari binaya ışık gösterisi yapmak mıymış

ki betonarme demek böyle rezil şeyler üretmek de değildir

Arkadaşım belli ki mimarlık okumuyorsun yada boşa okuyorsun.St.petersburga göz atmanı tavsiye ederim.Dünyanın en güzel şehri olduğunu boşa söylemiyor millet.Ayrıca resimde gösterdiklerim gotik mimariye sahip futuristik değil e ben bunu göremeyen bilemeyen adamın mimarlık okulundan ve kendisinden şüphe ederim.Ben futuristik akımda önemli eserleri var dedim.
    Işıksızını gösterelim haydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SİNEQ -- 9 Haziran 2013; 13:53:15 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Gelsinler COD 2 mp de ellerine vereyim bütün haritalarda...

Bu mudur yani olay? Biz adamlar uzaya çıktı diyoruz sen Cod'dan bahsediyorsun. Altı üstü bir sanal oyun. Hiç bir getirisi felan yok.

Adam konuyu oyun için açmış ve konuyu başka taraflara çeken sensin. Uzaya çıktılar diye ne yapalım ölelim mi? Halkın koyun oldukça ve çobanlarının izinden uçurumdan atladıkça bir yere çıkamayız daha da düşeriz...
    Ayrıca verdiğin örneğe göre Bizim peygamber efendimiz de Allah'ın katına çıktı.... Şimdi gerisini onlar düşünsün...

• Boşuna parmaklarını yorma. Cahillerle girdiğin her tartışmayı kaybedersin. Adamlara St. Petersburg gibi dünyanın en harika şehrinden bahsediyoruz. Yapılarını gösteriyoruz. Biri ordan atlıyor yok sen rus özentisisin. Biri diyor yok rus karısısın vs.. vs.. ADAMLAR BİZLERDEN HER AÇIDAN ÜSTÜN. Bu bir gerçek.

@SİNEQ

Olmayan nitelik derken? Soğuk Savaşta ABD'ye kafa tuttukları için olmasın? Yıl 1960-70 Rusya uzaya astronot gönderiyor. Yıl 2013 Biz hâla onu yapamadık. Türkiye'de ÖSS denen komik bir sistem hâla duruyor. Birazda kendi ülkenden bahset istersen?

@Gitαrist
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne hilesi be hemen hile diye iftira atın anca.. Gidin bi araştırın Dünya Satranç Şampiyonları. GM Kasparov, Karpov, Mihail Tal kim diye.. Soğuk savaşta dahi ABD'ye kafa tutmuş bir uluslar. Adamlarda alt yapı + zeka var. Mimarileri dahi ne kadar geliştiklerini gösteriyor.

ilk kısım neyse de sovyet mimarisi mi gelişmiş

/>

O dönem betonarme yapılar meşhurdu.Kaldı ki futuristik mimari alanında çok güzel örnekleri vardır.Zamanına göre çok güzel binalardır.
    Bir daha düşün istersen

mimarlık okuyorum lan

fütüristik mimari binaya ışık gösterisi yapmak mıymış

ki betonarme demek böyle rezil şeyler üretmek de değildir

Arkadaşım belli ki mimarlık okumuyorsun yada boşa okuyorsun.St.petersburga göz atmanı tavsiye ederim.Dünyanın en güzel şehri olduğunu boşa söylemiyor millet.Ayrıca resimde gösterdiklerim gotik mimariye sahip futuristik değil e ben bunu göremeyen bilemeyen adamın mimarlık okulundan ve kendisinden şüphe ederim.Ben futuristik akımda önemli eserleri var dedim.
    Işıksızını gösterelim haydi

viski şişesi gibi bina yapmış adamlar daha neyini beğenmiyorsunuz

• Lan bi git. Seninle mi tartisicam. Soguk savas dersi gordum ben.

olaya oyle dar bir aci ile bakiyorsun ki, tartismaya degmezsin bile. Su ana kadar en koyu fanatiklerle oturup konustum. Ha anlastim anlasmadim orasi ayri. Ancak sen fanatik de degilsin, beyni yikanmis bir sovyet makinasisin. Tez zamanda Allah yardimcin ola. Sana bakinca kor cahil olmanin, baska birinin ustugunu kabul edip kendini ne kadar serefsiz yaptigini gorunce sukur ettim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vril

quote:

Rus özentisi detected.

Şimdi doğruları söylemekle Rus özentiliğin ne alakası var? Adamlar pro bu bir gerçek. Her alanda gelişmişler. Sen burda Detected felan ararken adamlar uzaya gitmişti. Biz daha adamların 50-60 yıl önce Soğuk Savaş döneminde Uzay'a gitme projelerini 2013 oldu yıl hâla gerçekleştiremedik yalan mı? Doğruları söyleyince özentilik oluyor. İşte kaybettiğimiz nokta burada. Ona buna hile diyeceğimize gidip ülke eğitiminin hâla ÖSS denen komik bir sistemden oluştuğuna dair protestolar felan etmeyip birbirimizi sabaha kadar böyle yersek daha çok gerileriz, kaybederiz.

Rusları bu kadar savunmandan ötürü bu tabiri kullandım fakat hala katılmıyorum dediklerine evet biz gelişmiş bir ülke olmayabiliriz dediğin gibi insanlarimiz sadece eleştirmeyi bilir hiçbir icraat yapmaz fakat ruslarda gelişmiş değil hala sovyetlerdeki teknokoji ile duruyorlar 1 adım bile ilerleme yok zaten 2.dünya savaşında Amerika çıkarları için yardım etmeseydi rusya şu an Alman sömürgesiydi.
    Almanlar 2.dünya savaşında zaten Slavları ezik ırk olarak tanımlıyorlar.
    Oyuna gelince oyunda iyi olabilirler fakat mimari bilim vs. alanlarda iyi değiller

• quote:

SSCB kafa tutmuştur soğuk savaş dönemi,sadece rusları alamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Koios

quote:

Orijinalden alıntı: Redlife3

quote:

Orijinalden alıntı: Koios

Bu dünyada oyunların içine eden üç millet var.Ruslar(oyun içi chatlarda rusça konuşurlar,küfrederler),Polonyalılar(bütün hackleri bu adamlar yazıyor),Türkler.

türklerinde açıklamasını yapsaydın ya pro.

Sonuçta Türküz genel olarak anlaşılır diye yazmadım.Ama madem istiyorsun yazayım.

-Oyuna yeni başlayanları dışlarlar,gelişmelerine fırsat vermezler.
    -Biri öldüğünde veya yanlış bir şey yaptığına ana avrat dümdüz söverler.
    -KS yaparlar,ama sen ona KS yaparsan yine küfrederler.
    -MOBA türü oyunlarda takım oyunu adına hiç bir şey yapmazlar.

Bunlar genellemeTürkler böyle dedim diye hepimiz böyle olmadık.Ancak çoğunluk böyle.

evet özellikle moba tarzı oyunlarda mesela bkz lol, bi kere bile ben support olucam diyen Türk görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

Lan bi git. Seninle mi tartisicam. Soguk savas dersi gordum ben.

olaya oyle dar bir aci ile bakiyorsun ki, tartismaya degmezsin bile. Su ana kadar en koyu fanatiklerle oturup konustum. Ha anlastim anlasmadim orasi ayri. Ancak sen fanatik de degilsin, beyni yikanmis bir sovyet makinasisin. Tez zamanda Allah yardimcin ola. Sana bakinca kor cahil olmanin, baska birinin ustugunu kabul edip kendini ne kadar serefsiz yaptigini gorunce sukur ettim.

Soğuk savaş dersi görmüşmüş.Sen sana anlatılan ile sınırlısın sadece.Biz sovyetlerin bir çok hatasını biliyor ve kabul ediyoruz.E ben soğuk savaşı görmüş yaşamış bilen birinin oğluyum.Dersini görünce.Şükret bakalım zaten sadece şükür etmekle sınırlı kaldığımız için bu haldeyiz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Rus özentisi detected.

Şimdi doğruları söylemekle Rus özentiliğin ne alakası var? Adamlar pro bu bir gerçek. Her alanda gelişmişler. Sen burda Detected felan ararken adamlar uzaya gitmişti. Biz daha adamların 50-60 yıl önce Soğuk Savaş döneminde Uzay'a gitme projelerini 2013 oldu yıl hâla gerçekleştiremedik yalan mı? Doğruları söyleyince özentilik oluyor. İşte kaybettiğimiz nokta burada. Ona buna hile diyeceğimize gidip ülke eğitiminin hâla ÖSS denen komik bir sistemden oluştuğuna dair protestolar felan etmeyip birbirimizi sabaha kadar böyle yersek daha çok gerileriz, kaybederiz.

Rusları bu kadar savunmandan ötürü bu tabiri kullandım fakat hala katılmıyorum dediklerine evet biz gelişmiş bir ülke olmayabiliriz dediğin gibi insanlarimiz sadece eleştirmeyi bilir hiçbir icraat yapmaz fakat ruslarda gelişmiş değil hala sovyetlerdeki teknokoji ile duruyorlar 1 adım bile ilerleme yok zaten 2.dünya savaşında Amerika çıkarları için yardım etmeseydi rusya şu an Alman sömürgesiydi.
    Almanlar 2.dünya savaşında zaten Slavları ezik ırk olarak tanımlıyorlar.
    Oyuna gelince oyunda iyi olabilirler fakat mimari bilim vs. alanlarda iyi değiller

Amerika yardım etti de berline kadar girdiler değil mi?Amerikan yardımları olmasaydı stalingrad ve kursk muharebesini kazandılar değil mi?Almanlar kendi ırkları dışında herkesi ezik ırk olarak tanımlıyorlardı.Bizide ezik olarak tanımlıyorlardı.Peki bu bizi ezik yapar mı?Mimari ve bilim alanlarında iyi değiller mi?Çocuğum sen farklı bir dünyada yaşıyorsun herhalde.Sovyetlerde bir numara idiler.Ha şimdi bazı alanlar da geri kaldılar orası ayrı.Ancak Topol-M gibi bir füzeyi S-400 gibi bir hava savunma sistemini Amerikada yok buna ne diyeceksin?

• fifa 13'te çok rus delirtmişliğim var
  • quote:

quote:

Soğuk savaş dersi görmüşmüş.Sen sana anlatılan ile sınırlısın sadece.Biz sovyetlerin bir çok hatasını biliyor ve kabul ediyoruz.E ben soğuk savaşı görmüş yaşamış bilen birinin oğluyum.Dersini görünce.Şükret bakalım zaten sadece şükür etmekle sınırlı kaldığımız için bu haldeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeo3090

quote:

SSCB kafa tutmuştur soğuk savaş dönemi,sadece rusları alamazsın

O zaman sende Sadeceyi ABD'yi alamazsın. Türkiye'de destek vermiştir Füze sistemini yerleştirerek. Stratejik konum açısından harika rol oynamıştır. + Zaten SSCB Rusya'nın Çarlık döneminden sonra SSCB dahilinde o bölgeleri bizzat almıştır.

• quote:

quote:

quote:

Ne oldu aslanım verecek cevabın olmayınca aklın sıra smiley koyarak üstün mü çıktığını sanıyorsun?İki kıçıkırık derse giren profesör kesiliyor başımıza.Hakikaten sıkı bir tartışmaya gireceğim ancak belli ki bilgi seviyen yeterli olmayacak.Biz anlatmaktan sıkıldık siz anlamamaktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SİNEQ -- 9 Haziran 2013; 16:52:33 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.