Şimdi Ara

Rusça Nasıl Öğrenirim. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
6.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • rusca dil egitimini ana dili rusca olan ya da sovyetler birliginden kopmus bir ulkeden almalisin... ben su an bu tip bir ulkedeyim ve gelen herkes 6 ay gibi kisa bi sure sonra ciddi derecede rusca konusmaya basliyor... bu 6 aylik kurs fiyat olarak da asagi yukari 600 euro gibi komik bir rakam ve ulkede konaklama gibi diger masraflar diger ulkelere bakildigi zaman gayet makul derecede eger rusca ogrenmek gibi bir istegi olan varsa yaz kurslari da mevcut yardimci olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otorité

quote:

Orijinalden alıntı: @Majesty

Rusca cok zor bir dildir arkadaşlar eğer aşırı derece kararlıysanız Türkiye 'de öğrenebilirsiniz

1.5 aydır Rusca dersi alıyorum cok karısık ingilizceye benzemez

Bir de Türkçe bilmeden Rusca öğrenmeye kalkmayın grammeri cok zordur siz Türkçesini anlamadan Ruscasını anlayamazsınız

la olm biz türküz

Adam Türkçe yazıyor sen anlamıyorsun, demek ki neymiş ...

Birde Türküz yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: iccan

Merhaba Beyler ve Bayanlar,

putin yüzünden 1989 -1992 arası doğumlu olan rus hatunlar gram ingilizce bilmiyorlar. hem hatunlar ve hem ben translate ile kendimizden geçip duvarlara kafa atmaya başlıoz.. Gerçi google translate'in bir çevirisi var evlere şenlik. Bu Duruma İstinaden dedim ulan rusça öğreneyim, alfabeye bakmamla pdf'i kapamam bir oldu.

nabıcam ben offf offf. offf galia off nadia offf

Sirf hatunlarla konusmak icin rusca mi ogrenmeye karar verdin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.