Şimdi Ara

Rus Nukleer denizaltinda Mini Nukleer patlama iddalari var. Beyaz Saray, AB liderlerleri acil toplan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bir yorumunuza katılmıyorum. Somon fiyatları ülkemizde artmaz, tam tersi çok düşer.

Kimsenin almadığı radyasyonlu somonları ülkemize satarlar, biz de ucuza somon ziyafeti çekeriz.
  • Bir deniz altının reaktörü zarar görse dahi aşırı derecede sızıntı olmaz diye düşünüyorum sonuçta bir benzeri japonyadaki fukişima nükler santralinde gerçekleşti santral zarar gördü ama çernobil kadar zarar vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Change1 -- 3 Temmuz 2019; 14:13:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

yukarida video linki kyodum rus haber ajansindan.

14 asker hayatini kaybetmis, 118 i yaralanmis.

ulan chernobyl da boyle baslamisti... ulan gece ay da tam aklima gelmisti gaz maskesi almak ... aklima gelen basima geliyor

Alıntıları Göster
    Adamların en değerli askeri bilim adamları falan ölmüş diyorlar,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ruslar oyuncak gibi oynuyor ama hayırlısı
  • nükleer ile öleceksek iyi. radyasyonla sürüneceksek o zaman sıkıntı.
  • bluedevil866 B kullanıcısına yanıt
    Nükleer başlıklar öyle kendi kendine patlaması beklenen şeyler değil. Zincirleme nülleer tepkimeleri bilerek başlatmak bile kolay bir iş değil, nükleer silah yapmanın zorluklarından birisi de bu zaten, denizin dibinde yatan nükleer başlıkların kendi başına patlama ihtimali yok gibi bir şey o yüzden. Bilip bilmeden atıp tutmayın lütfen.

Ayrıca ilk yorumunuzda da yanlış ifadeler var sovyetler çernobil kazasını 3 gün halkından saklamıyor, kaza sabahı kazanın etkisi ve kapsamı bilmediğinden kaza olduğu ve yangın çıktığı haberi yapılmış, kazadan 2 gün sonra da nükleer kaza olduğu netleşince haberlerden nükleer kaza olduğu söylenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrangerLovely -- 5 Temmuz 2019; 19:5:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrangerLovely

Nükleer başlıklar öyle kendi kendine patlaması beklenen şeyler değil. Zincirleme nülleer tepkimeleri bilerek başlatmak bile kolay bir iş değil, nükleer silah yapmanın zorluklarından birisi de bu zaten, denizin dibinde yatan nükleer başlıkların kendi başına patlama ihtimali yok gibi bir şey o yüzden. Bilip bilmeden atıp tutmayın lütfen.

Ayrıca ilk yorumunuzda da yanlış ifadeler var sovyetler çernobil kazasını 3 gün halkından saklamıyor, kaza sabahı kazanın etkisi ve kapsamı bilmediğinden kaza olduğu ve yangın çıktığı haberi yapılmış, kazadan 2 gün sonra da nükleer kaza olduğu netleşince haberlerden nükleer kaza olduğu söylenmiş.
    basinc etken olabiliyor ...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.