Şimdi Ara

Rus Kızları ile Evlenmek ??? SİZCE RUS MU - TÜRK MÜ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.300
Cevap
39
Favori
55.705
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Rus Kızları ile Evlenmek ??? SİZCE RUS MU - TÜRK MÜ ?
Sayfaya Git:
Sayfa:

Rus Kızları ile Evlenmek ??? SİZCE RUS MU - TÜRK MÜ ?

(En Son Oy Tarihi: 24.10.2019)
Giriş
    256 Mesaj

Bu konu hala devam ediyor mu ya "sanki onlarda da türk kızları gibi kezbanlık vardı biraz. her ne kadar türk kızınınki kadar olmasa da." için kısa bir cevap vermek gerekirse kesinlikle öyle hele de sosyal medya üzerinde tanışacaklarınız için derim. Ama daha ayrıntılı konuşmak gerekirse uzun olacak ama fikirlerimi biraz daha uzunca yazayım aşağıya

Öncelikle deiğim gibi haklı sayılabilirsiniz sonradan edindiğim deneyimlere bakarak. Ayrıca zaten Alıntıladığınız mesajımda aslında tam ifade edememişim kendimi o gün için, ve sonrasında çokda değiştirmek istemedim söylediklerimi eğip bükmek pek adetim değil, ama sizin mesajınıza cevap verirken bahaneyle ilgili mesajımı da biraz daha düzeltmiş olayım.

Mesajı attığım tarihten sonra başka Rus kadınlarıda tanıdım dialog ve ilişkilerim oldu. ve yine Türk kadınları ile de dialog ve ilişkilerim haliyle oldu ve 29 yaşına basmış biri olarak aldığım en büyük ders, genelleme yapmak ÇOK YANLIŞMIŞ oldu. Çıkarımlar yapılabilir ama işin içinde insan faktörü varsa sonuçlar kesinlik ifade etmiyormuş her geçen gün daha iyi anlıyorum bunu.

Söylediğimin konuyla ilgili kısmına gelirsek Belaruslu bir kız tanıdım fevkaladenin fevkinde bir kız. Kendine güvenen kendi parasını kazanan, kendi ailesine bağlı hatta maddi destek olan ama kendi fikirleri ve kararlarını kendisi veren 21 yaşında bir kız. Ev hayatında tanıdığım çoğu kadından (ırkı farketmeksizin) düzenli, giyim ve kuşamı tanıdığım çoğu kadından (yine ırk farketmez) şık ama aynı zamanda naif bir tarzda. Öyle açayım sacayım ilgi çekeyim yok, bir kot bir tshirt ama yine güzel. O güzellik bir türkte olsa rüzgarından devrilirsin oldu devrilmedin egosu altında ezilirsin hadi yıkılmadın dayandın, baba; kaprisiydi falan derken yüreğin paslarınır çürürsün. (Şimdi diyeceksinki genelleme yapmayacaktın hani evet doğru ama işin biraz keskinliği anlatmak istedim. Çünkü genelleme yapmasakda ortalamaya bakarak Slavların güzellikle kibirleri doğru orantılı değilken malesef Türklerde çoğunlukla böyle. Genelleme yapmayacağım kısım ise Tükrlerin tü kaka, rusların melek olduğu kısmı olur artık)

Kızımıza dönelim;
    Ten rengi, vucud yapısı, alımlı hareketleri belli ediyordu Slav ırkdan olduğunu ama giyim kuşama bir bakıyorsun olgun, karakterli ama bir o kadar da sevecen ve teşhirden uzak.Hele o sohbeti ömre bedel açık konuşayım benim hiç Türk bir sevgilimle öyle hoş sohbetim olmadı ama tahmin ediyorum bir başka slav kadınında da olma ihtimali çok düşük. Para pul peşinde olmadığı her heraketinden her sohbet konusundan çıkarılabilirdi. Küçük şeylerle mutlu olabiliyor lüks ve şatafat değil eğlence ve huzur arıyordu kız. Azcık insanları tanıdığımı düşündüğümden ,Kaliteli bir kızdı vesselam yanlışları olsada saygıyı hakkeden değerli biriydi. En sevdiğim özelliği ise güzelliği ile böbürlenmeyen ve kendini sıradan bulan biri olmasıydı. Kendini güzelliğiyle ön plana çıkarmıyor ya da güzelliğimle para ve lüksünü takas edebiliriz edasında değildi. Burda bir önceki paragrafa atıfta bulunmak istiyorum, evet slavlar zaten güzelliklerinin üstüne böbürlenmiyorlar genelde ama güzel bulunduğunu hissettiklerinde bundan faydanlamaya çalışıyorlar. ve bunu çok iyi yapıyorlar ve güzellikleri ile renkli ve lüks bir hayatı takas etmeye çalışabiliyorlar. İşte bunda o yoktu.

Kendisinin ukraynalı arkadaşı ile de bir kere aynı ortamda bulundum bu kız ne ise ukraynalı tam tersiydi. Ağzı sürekli luks hayatta olan yediği içtiğiyle bindiği lüks arabalar ya da yaptığı lüks tatillerle ve bunları anlatmayla mutlu olan tabiri caizse görmemiş yahut görgüsüz bir kızdı. İşte bu hani şu parayı seven slav kadınlar tezi vardır ya onun tam bir aynasıydı. Öyleki bir yerden sonra benim kıza sordum "bu ve sen çok farklısınız hayırdır olayı ne " öyle farklılar ki çunku gıyımden tutunda sohbetlere ya da ortamdaki hal ve davranışlara kadar. Sonradan aldığım cevapla anladım ki arkadaş değiller sadece ortamları aynı.

İki slav kadın iki farklı karakter...

Önceki yazımda da tanıdığım ruslar kimler ve nerlerden çıkarımlar yaptığıma bakarsak dayımla evli olan yani yengem üç aşağı beş yukarı aynı. Mesela orada bir anı anlatmıştım şaşırtan bir durum olduğu için ki bunu bazı arkadaşlar yanlış anlamıştı işi köle gibi bir kadın olmak anlamıştı ama aslında demeye çalıştığım birlikte oldukları erkeğin fikirlerini ve sözlerini önemsediği idi. Yoksa kimsenin baskı kurup moda mod bir kadın yaptığı yok kendisini. Ama şöyle bir psikolojileri var işte çoğu yeni nesil Türk kadınları kadar bollukta ya da o rahatlıkla büyümüyor gerçekten hele birde herkesin görece güzel olduğun toplumlarında, haliyle herkes tarafından el üstünde de tutulmuyorlar sırf güzeller diye. Haliyle severek birlikte ise emeğinizin karşılığını saygınızın karşılığını ya da herne yapıyorsanız karşılığını veriyorlar genelde.

Bir ama var ki işte şu sosyal medya ve sayesinde iletişim kurma becerisinin ve hızının ütopik şekilde birden arttığı, bu ortalığı iyice karıştırdı bence. Ruslar da yetiştiği toplum dışında ki toplumları daha iyi ve hızlı tanıyıp analiz edebiliyor artık. Bizlerde yine onlara daha hızlı ulaşabiliyor ya da nasıllar daha fazla bilgi edinebiliyoruz artık. Yani artık ırkların kadınları arasındaki ayırt edici özellikleri seçmemiz zorlaşıyor. Herkes birbirine benziyor ya da herkes onlara empoze edlicen yaşam tarzını özeniyor ve onu arıyor artık. Açık konuşayım kadın erkek demeden insan kalitesi tüm dünyada düşüyor bence. buda başlı başına ayrı bir konu.

Şimdi uzun bir yazı oldu gibi ama aslında iki ayrı ırkın farkını konuşacağın bir konu için çok bile kısa aslında. Çok fazla durum ve bu durumların oluşmasına sebep olan çok fazla da done varken irdelemek bir iki satırla mümkün değil. Hele de konu iki ırkın kadınları olunca, ooo ansiklopedi yazmak lazım malum kadınlar ve onları anlayıp aktaramk

NOT: Normal bir yaşam süren, normal bir ilişki geçmişi ve tecrübesi olan, kazancı ülke standartlarında seyreden, kendini sıradan kabul eden bir Türk erkeğinin yorumlarıdır yukarıda yazdıklarım. Bazen çıkarımlar yapıyor yazıları okuyan kişiler uğraşmasın diye yazayım dedim. Yani okudum bazı yazılarıda öyle rus kadınları içinde boğulan ya da zengin türlü türlü ortam giren çıkan çaka satmaya çalışan biri deiğilim. Ve yazdıklarım tüm fikrimi yansıtmaya yetmez zira dediğim gibi ırklar ve kadınlar ise konu değinilecek şeyler bitmez

KISACA ANA FİKİR : Kaliteli karşı cins bulabilmek tek başına ırkların özelliğiyle olacak bir şey değil ve Sosyal medyada kötüleştiriyor ve zorlaştırıyor durumu her geçen gün bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 23 Ekim 2019; 15:40:37 >
    |
    |
    Meticulous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tablet : Microsoft Surface Pro 2 PC : Corsair Carbide Air 540 Kasa - Intel Skylake Core i7 6700K - MSI Z170A Gaming M7 Intel 3400MHz - Asus ROG strix Vega56 OC -Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz Ram - Samsung 850 Pro SSD 256GB - Samsung 850 Evo SSD 512GB - Samsung 850 Evo SSD 250GB - Sandisk Plus 2 SSD 960GB - WD 1TB Caviar Blue HDD - Corsair RM 80Plus Gold 1000W - Corsair Hydro H100i GTX Sıvı Soğutma - Steelseries APEX Pro Klavye - Steelseries Rival 710 Mouse Telefon : iPhone SE 64GB Space Gray

• Yarbay
    2660 Mesaj

Konu devam ediyor da ben tükendim galiba
    |
    |
    j.sahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

valla sende haklısın hocam fazla gelmiş olmalı bunca zamndan sonra bir de bizde cevap yazdık kusurakalma artık konuyu kitletsek mi ne yapsak
    |
    |
    zx636 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tablet : Microsoft Surface Pro 2 PC : Corsair Carbide Air 540 Kasa - Intel Skylake Core i7 6700K - MSI Z170A Gaming M7 Intel 3400MHz - Asus ROG strix Vega56 OC -Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz Ram - Samsung 850 Pro SSD 256GB - Samsung 850 Evo SSD 512GB - Samsung 850 Evo SSD 250GB - Sandisk Plus 2 SSD 960GB - WD 1TB Caviar Blue HDD - Corsair RM 80Plus Gold 1000W - Corsair Hydro H100i GTX Sıvı Soğutma - Steelseries APEX Pro Klavye - Steelseries Rival 710 Mouse Telefon : iPhone SE 64GB Space Gray
  • Binbaşı
    1906 Mesaj
    Ukraynalı ile evliyim. Fazla masraf olmasın diye kendi isteği ile 25 kişilik yakın akrabalar arasında çok mütevazi bir düğün yaptık. Sanırım bu yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: j.sahin

valla sende haklısın hocam fazla gelmiş olmalı bunca zamndan sonra bir de bizde cevap yazdık kusurakalma artık konuyu kitletsek mi ne yapsak
    Estağfurullah, kitlemeyelim , artık genç nesil faydalanır.
    quote:

Orijinalden alıntı: zx636

Estağfurullah, kitlemeyelim , artık genç nesil faydalanır.

Alıntıları Göster
    hocam sen naptın en son durum ne? rus veya ukraynalı var mı ?

kafa dengi olduktan sonra evlendiğiniz kişinin ırkı önemsizdir dostlar bence..

Orijinalden alıntı: spysoul

hocam sen naptın en son durum ne? rus veya ukraynalı var mı ?

kafa dengi olduktan sonra evlendiğiniz kişinin ırkı önemsizdir dostlar bence..

Alıntıları Göster
    Geçen yıl gidecektim Rusya'ya , ciddi bir rahatsızlık geçirdim gidemedim.

Artık Rus , Slav , Türk Fark etmez evlenmeyi düşünmüyorum.

Maalesef içinde bulunduğum Durum bunu gerektiriyor.

Ömrümün sonuna kadar bekar takılacağım, zaten çok fazla da yaşayacağımı düşünmüyorum
    |
    |

• Sadece Rus değil. Ortadoğu harici herhangi bir yabancıyla evlenmeyi türk kızıyla evlenmeye tercih ederim sanırım.

|
    |
    Ayrıca dış güzellik geçicidir yaslanınca eli yüzü burusunca çok pişman olursunuz
    Bu yüzden sohbeti hoş biriyle evlenin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1543 Mesaj
    Saatte nacar kadinda macar
    |
    |

Karina Ünal ı tanıyorsanız eğer kadın kuzenime damat arıyoruz diye video atmıştı YouTube ta.

Yine Rus bir kadının nasıl olduğunu görmek için kadını takip edebilirsiniz, Türkçe konuşuyor

|
    |

Orijinalden alıntı: internationalrelations

Turk kadınının doğurduğu Türk kızına laf atıyor ilginç. Sanırsın ki yıllardır Rusyada yaşıyor
    Ayrıca dış güzellik geçicidir yaslanınca eli yüzü burusunca çok pişman olursunuz
    Bu yüzden sohbeti hoş biriyle evlenin
    Annem Türk değil Boşnak

" Dış güzellik geçicidir " dediğin laf , tipsiz Kezbanların uydurduğu bir laf , Zaten dünya kendisi geçici hiçbirşey kalıcı değil.

Ruhlar aleminde yaşamıyorum.

Ayrıca artık ırkı falan da önemli değil , evlenmeyi kafamdan tamamen sildim

Ömrümün geri kalan son günlerini geçim sıkıntısı ve kadın dırdırı ile geçiremeyeceğim

Lübnan kızları süper aga acayip bir esmer ten rengi var bu hatunlar da gözüm oraya kaydı

|
    |

Yaslanınca cilt kirisinca dış güzellikten eser kalmıyor. O yuzden dis guzellik gecicidir
    Ayrica teknoloji cok gelisti. Cirkin bir insan estetikle bakimla makyajla guzel olabilir
    Ama bir insanın beynini makyajla falan duzeltemezsin. Kitap okumak dil öğrenmek vs vs insanın kafa yapısını degistirir
    Duzenli kitap okumaya basladigimdan beri daha olgunlaştım mesela

|
    |
    zx636 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ah abicim ah, Yaşlanınca onun cildi kırışacakta benim ki sağlam mı kalacak ?

Yaşlılığı değil gençliği yaşayacaksın ....

Makyajla estetikle güzel olan kadın kazalıdan toplanmış boyalı arabaya benzer.

Tabi kişiliği de , karakteri de güzel olması gerekiyor, ben zaten sadece dış güzelliği yeter demedim.

Neyse bunlar artık bana sökmez , istediğim gibi birini buldum zaten ama evlenmekten vazgeçtim, şartlar bunu gerektiriyor.
    |
    |
    internationalrelations kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    rusu nerden bulcan sanki 90 lı yıllardaki gibi türkiyede rus kaynamıyor artık.ayrıca dil bilmeden nasıl anlaşcan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: dt1907

rusu nerden bulcan sanki 90 lı yıllardaki gibi türkiyede rus kaynamıyor artık.ayrıca dil bilmeden nasıl anlaşcan.
    Yolda yürürken gördüğün insanların üzerinde yada evlerin içlerinde yaşayanların kapılarında milliyeti yazmıyor ki var yok bileceksin.
    Bazen birileri vesile oluyor tanışmaya.

Orijinalden alıntı: interwap

Yolda yürürken gördüğün insanların üzerinde yada evlerin içlerinde yaşayanların kapılarında milliyeti yazmıyor ki var yok bileceksin.
    Bazen birileri vesile oluyor tanışmaya.

Alıntıları Göster
    90 lı yıllarda aksarayda ruslar romenler kaynıyordu.şimdi artık kalmadı onların yerini türkmenistan kazak özbek ve rusca bilenler geldi.cok nadir rus görüyorum cok cok az.
    |
    |
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.