Şimdi Ara

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!! (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
38
Favori
71.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Ev zaten onlara kaldı hocam. Yabancı candır
  • siteyi kurucakmısınız yoksa bir anlık heves mi ?
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    Ben web tasarımdan hiç anlamıyorum, forum dan web tasarımı ve Rusça dil desteği verecek birileri olursa, forum da destek verirse kuralım ,

Heves olsa hiç yazmazdım zaten Bu ihtiyaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız ama bence evliliği asıl ayakta tutan da cinsellik şimdi tipe bakmam dediniz eğer iki kızın da Zeki olduğunu varsayarsak açıkçası ben dış görünüşü iyi olan huy bakımından ortalama olan kızı dış görünüşü kötü olup huyu güzel olan kıza tercih ederim. Zaten bende çok güzel huylu çok rahat geçinilecek bir tip değilim belki bu yüzden size katılmıyorum.

Yinede hocam mavi gözlü sarışın mükemmel yüzlü ve epey fit güzel vucütlü bir kız gördüğünüzde her türlü etkilenirsiniz burda bizi yemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: MagniBlue

Hocam haklısınız ama bence evliliği asıl ayakta tutan da cinsellik şimdi tipe bakmam dediniz eğer iki kızın da Zeki olduğunu varsayarsak açıkçası ben dış görünüşü iyi olan huy bakımından ortalama olan kızı dış görünüşü kötü olup huyu güzel olan kıza tercih ederim. Zaten bende çok güzel huylu çok rahat geçinilecek bir tip değilim belki bu yüzden size katılmıyorum.

Yinede hocam mavi gözlü sarışın mükemmel yüzlü ve epey fit güzel vucütlü bir kız gördüğünüzde her türlü etkilenirsiniz burda bizi yemeyin

Tipe bakılmaz mı hocam , Biz Türkler kaporta dizaynını beğenmediğimiz arabanın kaputunun altında Kaç beygirlik motor var merak ediyormuyuz ? HAYIR

Dışını beğenmediğim kızın İç güzelliğinden bana ne ruhlar aleminde mi yaşıyoruz

• valla ben de anlamam hem de vaktim yok ama kurarsanız belki ilerde ciddi bişi düşünürsem zaten yabancı birisiyle evlenmek isterim tabi böyle diyince millet yanlış anlıyor yabancı kızlar da seni bekliyor mu diye de açıkcası eger ciddi bişi düşünüceksem samimi dürüst biriyle isterim sırf yabancı diye kendini kova yaptırıp sonra tr ye dönünce namuslu ayagına takılan kızlar bir bizde o da ilginç neyse hocam umarım gönlünüze göre biriyle evlenirsiniz
  • Rus kızlarıyla baya konuştum hatta bir tanesinin numarası var wp den de konuştuk

Kız Türkiye ortalamasının çok üstünde ve ego yok trip yok geç cevap verme durumu yok lakin mesafe var taa Yekaterinburgda oturuyor

Finlandiyalı bir kızlada konuşmuştum kız yine Tr ortalamasının üstünde hatta instagramda baya bir takipçisi var ama gayet iyi davranıyor Türkiye'de takipçisi 500ü geçen kızla tek kelime konuşamazsınız çünkü yürüyen egodur

Konuyada göz gezdirdim millet abarttığınızı düşünüyor mu bilmiyorum ama gerçekten haklısınız. Bu kadar güzel olupta bu kadar mütevazi olan kızlar varken 1.50 egoist yalancı iki yüzlü kızlara bakmam ben. Evet ben Brad Pitt değilim ama egoist iki yüzlü yalancı bir tipte değilim ne olduğumu biliyor ona göre hareket ediyorum.

Daha ne istediğini bilmeyen aklı fikri para olan 1.50 1.60boyuyla beyaz atlı prens isteyen kendisini Tanrıça sanan kızlarla asla olmaz. Rusyaya Ukraynaya falan gidersem gezi için vs. mutlaka boş durmam. Türk kızı ciddi anlamda çekilecek dert değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zx636

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

6 aydır rus diye birlikte olduğum kadın kazakistanlı çıktı

Kız sizi fena kazıklamis hocam

Yok hocam hiç bir zaman rus'um demedi o güzellik ve rusça konuşması ben rus sanıyordum geçen pasaportuna baktım ordan öğrendim
  • Alırım bi Natali
  • quote:

quote:

quote:

Yok hocam hiç bir zaman rus'um demedi o güzellik ve rusça konuşması ben rus sanıyordum geçen pasaportuna baktım ordan öğrendim

sscb den kalma bir alışkanlık var hocam bağımsız olsalar da rus etkisi var :) dilleri, kültürleri kısmen de olsa rusyaya çekmiş yani eski kafa hala hüküm sürüyor.
    kazak kızları da güzeldir bu arada :)

• j.sahin kullanıcısına yanıt
    Sanırım konya-izmir tren hattıydı. İki İranlı kadınlar iki İzmirli kadının muhabbeti en kulak misafiri olmuştum birkaç yıl önce.

İranlı kadınlar İzmirliler için gıpta ediyor ve ne kadar rahatsınız, istediğiniz şeyleri giyip istediğiniz yerlere gidiyorsunuz tarzı şeyler söylediler. İzmirli kadınlar da cevap olarak, sizin erkekleriniz de sizi böyle isteseler eminim siz de böyle giyinip süslenirsiniz. Aynı şekilde bizim erkekler de bizi sizin gibi kapalı isteseler, biz de paşa paşa sizi gibi giyinirdik ve en azından bir ton makyaj derdinden kurtulurduk diyorlardı.

İranlı kadınların eşleri yan koltukta olduğu için internette gördüğümüz çılgın sosyetik İran kadınları gibi değillerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

quote:

quote:

sscb den kalma bir alışkanlık var hocam bağımsız olsalar da rus etkisi var :) dilleri, kültürleri kısmen de olsa rusyaya çekmiş yani eski kafa hala hüküm sürüyor.
    kazak kızları da güzeldir bu arada :)

Hemde nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

Orijinalden alıntı: Kebapçı Celal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

Ben 2 senedir bir Rusla beraberim.İngilizce bildiği için dil sorun olmuyor.Bence hiç burda Türk kızlarıyla boşa zaman geçirmeyin derim.Son 2 senede okadar rahatımki kafam rahat.Ne ego ne trip sadece kıskanclık olabiliyor.Oda olmasa olmaz tabi:) arada iş yerinden izin ayarlayabilirsem.Gidip moskovada yanında kalıyorum.Ayrıca yengeniz sarışın mavi gözlü 1.78 civarı boylarda tam orjinallerden :))

Hocam senin durum zor evlilik harici takilirsan yilda 50-60 kisiyle beraber olanlari var bunlarin. Ama evlenirsen ancak o zmm kafan rahat olur. Nerden bildigimi sorarsan yazin gelip bi arkimla takilani var her 2 haftada bir yer degistiriyir baska erkekte kaliyor tatilide bedavaya getiriyor. Turk kizi akli yani nitelikli dolandirici :D ha evlenip altinlari kacirmayi bi turlu akil edememis

Ona bakarsan , muayen günü ne erkek arkadaşı ile buluşma ayarlayıp kendini sağlam diye karalamaya çalışan yerli Kezban dolu bizim memleket, Onlar en azından dürüst

arkadaş türk kızlarını çözmüş yazdığı herşeye imzamı atarım

Tmm iste bende dedim direkt nitelikli dolandirici oluyor cogu :D

Türk kızı mı çöp+leş
    hele çocuk doğurdumu oluyor sana ,VARİL,
    sonra
    - nasılsın ? diyorum
    cevap : yuvarlanıyoz
    başka türlü gidemezsin ki zaten yamyam

yok arkadaş yok bu memlekette hem insan gibi insan olup hemde güzel olup , hemde paraya değer vermeyen bi hatun görmedim ben daha
    youtubede para avcısı videolar falan var izleyin görün aq türk kızlarının kalitesini

türk kızları türk erkeklerini kesinlikle haketmiyor, ama gel gör ki türk erkekleri bu kadar abazan olmasa bu kadar kızların üstüne düşmese kızlar erkeklere abazanlık yapar kabahat yine biz erkeklerde

diğer bi problemde malesef biz türklerin saçma sapan adetleri
    3 saatli eğlenceye ortalama 10 bin tl ila 30 bin tl arası boşu boşuna para harcanması bu resmen aptallık saçmalık
    neymiş düğün müş yapmazsan kınarlar yaparsan borca girer ödeyeceğim diye kenbdini parçalarsın sonra biz geçinemiyoruz eee beter olun poh mu var o kadar masrafları yapmaya kendini zorunlu hissediyorsun ama kız evi yok mu o kız evi damadın burnundan getirmezse olmaz , aptallığa bak hertürlü zorluğu koşul olarak koşuyorsun ondan sonra iyi damat bekliyorsun salak bu kız aileleri

• vk ya bende kayıt oldum 3-5 ss te ben atayım dedim faydamız olsun şukular ile fotoları ilk sayfaya taşıyalım ki görsün kezbanlar güzel kız nasıl olurmuş

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!

• Forumda kiz yok, ayrica izin olmaksizin baskasinin fotografini paylasmak ne kadar etik bilemiyorum.

• Vespucci kullanıcısına yanıt
    forumda kız olmayınca forumu kızlar göremiyor da ben mi bilmiyorum ayrica fotosunun görüntülenmesini istemeyen herkeze açık yapmaz herhalde ve mahrem hiçbir foto paylaşmadım siz istemiyorsanız bakmayın
  • quote:

vk ya bende kayıt oldum 3-5 ss te ben atayım dedim faydamız olsun şukular ile fotoları ilk sayfaya taşıyalım ki görsün kezbanlar güzel kız nasıl olurmuş

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!

Offf off of

Hocam sen bizim aklımızı mı almak istiyorsun

• quote:

quote:

vk ya bende kayıt oldum 3-5 ss te ben atayım dedim faydamız olsun şukular ile fotoları ilk sayfaya taşıyalım ki görsün kezbanlar güzel kız nasıl olurmuş

Offf off of

Alanyada bu sene tatile gittim bir kız gördüm bunların 10 katı kız kesin rustu fizik güzellik tatlılık herşey vardı daha önceden güzel olduklarını biliyordum ama bu kadarını beklemedim öyle güzelini daha göremem:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

quote:

quote:

Offf off of

Alanyada bu sene tatile gittim bir kız gördüm bunların 10 katı kız kesin rustu fizik güzellik tatlılık herşey vardı daha önceden güzel olduklarını biliyordum ama bu kadarını beklemedim öyle güzelini daha göremem:D

Gerçekten de insan üstü varlıklar galiba bunlar ,

Her geçen gün sokakta gördüğüm kezbanlar dan nefret etmeye başladım bu hatunları gördükçe

Bizim memleketin havası, doğası, suyu, Güzel de kızları çirkin be kardeşim hem çirkin hem kişiliksiz, para avcısı , çıkarcı

Bu kızların yaşadığı memlekette bile taşınır insan sırf bu kızları her gün girebilmek için

• Türk kızları da bizim ailemizin içinde yetişti arkadaşlar onların bugünkü durumunda o kızlar kadar yetiştiren ailelerin ebeveynlerin de suçu var.

Toplum olarak bilinçli insanlar olamadık. Erkekler çapkınlık yapınca aslanım benim derken kızlar sevgilim var demeye çekinirdi.

Şuanki durum tamamen televizyon internet ve medya ahlakıyla yetişen kendi özgün karakteri oluşmamış, sevgi denen şeyi bilmeyen ve baba ocağındaki rahattan koca ocağındaki rahata ermek isteyen tiplerle alakalı..

Ufacık kızların cebinde servet telefonları biz erkekler aldık, tüketmeye rahata biz alıştırdık onları, gerektiğinde sevgi vermeyip harçlık verip giysi telefon sunarak bunu sevgi diye lanse ettik kendimize..

O nesil büyüdü işte öyle veya böyle bugüne geldi. Sevgiyi ve ahlakı da aileden dışarda aradı yıllarca..

Rus genç Yaşta hayata atılıyor, erken evlenip erkenden dul kalıp çocuk bakıyor.. Yokluk içinde kıvranıyor ve zorluğu daha çocukken görüyor..

Sscb döneminde belgeselde izlemiştim 60 m2 evde 7 kişi kalıyorlarmış..

Gerçekten fizikleri güzel buna laf yok. Lakin genel kültürleri bir kuzey Avrupalı yanında sıfıra yakın. Rus müzikleri dinliyor, Rusça biliyor İngilizce'ye amerika nedeniyle karşı yetiştirilmiş, son dönemki ruslar ise tamamiyle önyargılı ve Türk isen iletişim kurmak bile istemiyor..

Cinsellik konusunda rahat da olsalar eski aptal sarışın değiller..

Birçoğu sadakat yoksunu ve tamamiyle eğlence olarak bakıyor tatil yörelerindeki dostluklar çok kırılgan.

Otelde tanıştığın kız barda seni satabiliyor.

Türk kızı güzel alımlı fakat şöyle bir paradoks var bence..

Türk kızı Renault un en pahalı modeli fakat fiyatı audi ayarında çünkü piyasası var..

Rus kızı audi fakat piyasası olmadığı için Renault fiyatına gidiyor..

Temel olarak böyle olmaması lazım ama arz talep nedeniyle durum bu..

Arkadaş doğru söylemiş abazan muamele bu piyasada türk kızını aşırı değerlendirmiş ve devam da ediyor..

Eğri oturup doğru konuşmak lazım dostlar....

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.