Şimdi Ara

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!! (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
38
Favori
71.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Ee o zaman dili ogrenip geleceksin :)
  • Dil konusunda ferhat yıldız videoları var 5 günde rusça kursu ben üzerine düşsem kiril alfabesini bile öğrenmiştim tekrarlamayınca unuttum yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede turk kizlari bi garip olmus. Ailesine bakiyosun aile duzgun ama kizi yollu olmus, kenidini nette 200tlye pazarlayanmi ararsin ne ararsan var. Karakter diye bisey kalmamis cogunda , bende arada rusla evlensemmi diye dusunuyorum en azindan iki lokma ekmegide paylassan sadik cogu

• umarım türk kızları bu forumu okumuştur
  • Bizim memleket yaşanacak yer de ama ,

Kadınları ve saçma sapan adetleri adamı hayattan soğutuyor

• Hocam o rus insan mı, caps e boğ bizi
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    Daha neleri var da sağlıklı iletişim kurmak imkansız iletişim çağında şu rezalete bakarmısın yaw

• Bizim amacımız rus kızı Vs türk kızı kapışması değil her kültürün artısını eksisini tecrübe etmiş arkadaşlarca bilgi paylaşımı..

Türkleri zaten bu ülkede yaşamakta olduğu mu z için biliyoruz. Rus ve Ukrayna bölgesi bayanları da üstteki arkadaşlar gibi değerli arkadaşlarımızın yorumlarıyla sorular yönelterek öğreniyoruz.

Konu mümkünse bu düzeyde giderse forumculuk adına faydalı olur.

Saygılar.

• Oo Rus kizlari efsodur

• O yazdığın şeyler, Ruslar için de geçerli

• Takım_Tamam kullanıcısına yanıt
    En azından ruslar güzel buradakiler gibi çer çöp değil

Buradakilerin çoğu çer çöp üstüne üstelik birde kendini beğenmiş

Buradan tüm yerli kezbanlara tüm Türk erkekleri adına cevap vermek istiyorum

• Aynen Slav kızları da hatasız boyasız değişensiz araba gibi , tornadan çıkmış mamul gibi , kalem gibi , tay gibi

Insan dokunmaya kıyamaz ,

Çerçevelet as duvara izle

Bu resimleri sırf bizim Kezbanlar ,

"- Beni beğeniyormusun ?, - Ben güzelmiyim ? "Gibi sorular sorduğunda

- Bak, bak ta kendinden utan , demek için telefonumda saklıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zx636

Aynen Slav kızları da hatasız boyasız değişensiz araba gibi , tornadan çıkmış mamul gibi , kalem gibi , tay gibi

Insan dokunmaya kıyamaz ,

Çerçevelet as duvara izle

Bu resimleri sırf bizim Kezbanlar ,

"- Beni beğeniyormusun ?, - Ben güzelmiyim ? "Gibi sorular sorduğunda

- Bak, bak ta kendinden utan , demek için telefonumda saklıyorum

Ya her şeyi geçtim bunlar bakımlıları bir de doğal olanları var ki onlar beni öldürüyorrr

Sadece bir örnek

Fotoğraflar için Pierre woodman abimize teşekkür ediyoruz

• Ben 2 senedir bir Rusla beraberim.İngilizce bildiği için dil sorun olmuyor.Bence hiç burda Türk kızlarıyla boşa zaman geçirmeyin derim.Son 2 senede okadar rahatımki kafam rahat.Ne ego ne trip sadece kıskanclık olabiliyor.Oda olmasa olmaz tabi:) arada iş yerinden izin ayarlayabilirsem.Gidip moskovada yanında kalıyorum.Ayrıca yengeniz sarışın mavi gözlü 1.78 civarı boylarda tam orjinallerden :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

Ben 2 senedir bir Rusla beraberim.İngilizce bildiği için dil sorun olmuyor.Bence hiç burda Türk kızlarıyla boşa zaman geçirmeyin derim.Son 2 senede okadar rahatımki kafam rahat.Ne ego ne trip sadece kıskanclık olabiliyor.Oda olmasa olmaz tabi:) arada iş yerinden izin ayarlayabilirsem.Gidip moskovada yanında kalıyorum.Ayrıca yengeniz sarışın mavi gözlü 1.78 civarı boylarda tam orjinallerden :))

Harbi orjinalmis

Bi el at Hocam da tüm forum olarak kalkinalim yengenin akrabalarından bi ayar çek bizlere

• Bide turknkizi guzelde olsa 2-3 yil sonra dev anasina benziyor nedense evrim teorisine ayakuyduryor onuda anlamis degilim

• İnşallah hocam.Sen konu sahibi olduğun için sana p.mden birlikte resmimizi göndericem sana:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

Ben 2 senedir bir Rusla beraberim.İngilizce bildiği için dil sorun olmuyor.Bence hiç burda Türk kızlarıyla boşa zaman geçirmeyin derim.Son 2 senede okadar rahatımki kafam rahat.Ne ego ne trip sadece kıskanclık olabiliyor.Oda olmasa olmaz tabi:) arada iş yerinden izin ayarlayabilirsem.Gidip moskovada yanında kalıyorum.Ayrıca yengeniz sarışın mavi gözlü 1.78 civarı boylarda tam orjinallerden :))

Hocam senin durum zor evlilik harici takilirsan yilda 50-60 kisiyle beraber olanlari var bunlarin. Ama evlenirsen ancak o zmm kafan rahat olur. Nerden bildigimi sorarsan yazin gelip bi arkimla takilani var her 2 haftada bir yer degistiriyir baska erkekte kaliyor tatilide bedavaya getiriyor. Turk kizi akli yani nitelikli dolandirici :D ha evlenip altinlari kacirmayi bi turlu akil edememis

• shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu avukat 3000 dolar kazanıyor ayda tam tersi bi durum mevcut suan :))
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.