Şimdi Ara

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
38
Favori
71.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • hocam bende ilkten rusça bilmiyodum sohbet ede ede öğrendim internetten çeviri yapa yapa sana yemin ederim orta derecede rusça biliyorum yarısını anlıyorum yani istek meselesi bu
  • Vk.com ile başlıcam yarın bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2 ayda yer yön tarif edip kaybolmayacak seviyede rusca öğrenebilirsiniz dışarıdan zor görünur ama sıkıntılı bir eğitimi yoktur şarkılarla felanda ogrenirsen zevklidir, ben 2 günde alfabeyi 1 haftada tanışmayı 1 ayda saymayı renkleri yönleri özne yuklemli cümleleri felan kurmaya basladim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 20 Ağustos 2016; 23:22:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yer yüzünde hem çirkin hem kompleksli hemde fiziksel olarak bu kadar kötü olup kendini bu kadar beğenen bir ırk kadını yok.Bunların bu kadar totosunun kalkmasının sebebi bizim abaza gençlik.Aslen Rus olan fakat Türkiyede büyüyen Rus kız sadece Türkçe biliyor ve güzel diye neredeyse milyonlarca tıklanma alıyor youtube'da sonuç oda artık bir Türk kezbanı gibi triplerde...
  • tamam dostum şimdiden iyi aşklar diyeyim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak174 -- 20 Ağustos 2016; 23:31:21 >
  • Moruk olunca çöküyorlar.çok inatlaşıyorlar benden söylemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutsuzüye

Dayım rusya'dan evli çok iyi bi yaşımı var üstteki yorum yapan cocuğa bakma bir şeyden haberi yok.Türk kızları kadar ahmak bi insan yok kardeş hepsi bencil,pislik,kibirli ama avrupadaki kızlar öyle değil muhakkak evlen derim.

Bu türk kızları naptı size olum nasıl insanlara denk gelmişsiniz siz öyle, itin götüne sokup sokup çıkarıyosunuz resmen. Ananız bacınız da gavur herhalde böyle giydirdiğinize göre türk kızlarına.

• foofighterss F kullanıcısına yanıt
    dostum ben annemle gurur duyuyorum ama benim sevgililerim illala ettirdi nefret ettim yani bide arkadaşımın rus karısını görünce o aşkı görünce daha da rus kadınlarına bağlı oldum
  • Bu ulkede gercekten guzel olan Turk kizlarida var ama o egolari yokmu egolari !

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    kardeşim güzel olmasını boşverdim ego sorunları var ben rusların adam gibi sevmesini seviyorum o aşkla bağlanmalarını seviyorum kocalarına sadık olmalarını seviyorum
  • tanımadan bilmeden zor. nasıl ki ruslar buraya gelip kekolarla takılıyorlar, sen de rusya'ya gidip keko, varoş, kültürsüz bir kadın bulabilirsin. türkiye'deki insan tiplerini az çok biliyorsun, kadın güzel; ama bazı hareketlerinden ne olduğunu çözebiliyorsun. aynısı rus kadınlar için geçerli olmaz.
  • 40 yaşlarında bi abimizin eşi var bildiğim en kral türk kadınından daha genç 40 diyemezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonstyle99

kardeşim güzel olmasını boşverdim ego sorunları var ben rusların adam gibi sevmesini seviyorum o aşkla bağlanmalarını seviyorum kocalarına sadık olmalarını seviyorum

Aynen kardesim bizim Turk kizlari erkeklerimizi begenmezken aksine Rus kizlari cok begeniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zx636

40 yaşlarında bi abimizin eşi var bildiğim en kral türk kadınından daha genç 40 diyemezsin

31 diyebilirmiyim

• Köle gibi seviyor Rus kadını gerçekten aşıksa bizzat şahit oldum buna

• Valla istesen 33 de

kardeşim ben vk.comda okadar rus kızla konuşuyorum ki ilkden rusça bilmiyodum sonra çevire çevire orta derece öğrendim ben böyle saygılı nayif kibar konuşan bayan görmedim resmen ne ego ne kibir ne başka bişey var bide türk erkeklerini çok beğeniyorlar seksi bulduklarını söylemişti bi bayan bende esmerim boyum 1.83 yani onlar bizi beğeniyorlar
  • dostum inşallah bizde buluruz bi tanede bari ömür boyu mutlu yaşarız insan yaşlanmazda onlarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonstyle99

kardeşim ben vk.comda okadar rus kızla konuşuyorum ki ilkden rusça bilmiyodum sonra çevire çevire orta derece öğrendim ben böyle saygılı nayif kibar konuşan bayan görmedim resmen ne ego ne kibir ne başka bişey var bide türk erkeklerini çok beğeniyorlar seksi bulduklarını söylemişti bi bayan bende esmerim boyum 1.83 yani onlar bizi beğeniyorlar

Rusca ogrencem aga bende bu gidisle.

dostum sohbet etmeye çalış internetten kendiliğinden öğreniyorsun zaten çevire çevire ben öyle öğrendim bide sakın aşkını bulduysan kaçırma üzerine git
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.