Şimdi Ara

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
38
Favori
71.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    Nasıl olucak o iş dil yok bizde ? Açsan biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx636

Tipsiz olsak güzel Türk kızı aramaz varil gibi olayıyla kaderimize ragzi gelirdik

valla gerek fizik gerek güzellik olarak ülkemizde gayet mevcut,1 yıllık ilişkim allah gibiydi ama macırdı,şuan ki devam eden ilişkim yine allah gibi ama azeri,

ırk olarak türk kızını bilmemde ülkemizde gayet güzel ve paraya bakmayan kız mevcut
  • samsung54 S kullanıcısına yanıt
    Rus ne arar la manisada

• quote:

Orijinalden alıntı: HellAxion

quote:

Tipsiz olsak güzel Türk kızı aramaz varil gibi olayıyla kaderimize ragzi gelirdik

valla gerek fizik gerek güzellik olarak ülkemizde gayet mevcut,1 yıllık ilişkim allah gibiydi ama macırdı,şuan ki devam eden ilişkim yine allah gibi ama azeri,

ırk olarak türk kızını bilmemde ülkemizde gayet güzel ve paraya bakmayan kız mevcut

1962 doğumlusun ve genç kız parana bakmıyor öyle mi

• dil şart en azından ingilizce hocam burada çok var beş parasız türk erkekleri rus kızlarla evleniyor valla nasıl oluyor akılma ermiyor ama örnek çok

işte ilk yorumda bahsettiğim gibi bir olayın gerçekleşmesi lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HellAxion

quote:

1962 doğumlusun ve genç kız parana bakmıyor öyle mi

hesabı açtığımda ortaokuldaydım tarih o yüzden öyledir 2007 üyesiyim

• ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Ingilizce var iyi derecede de ruslar ingilizce pek bilmezler benim bildiğim
    Antalyada arkadaşım var en kısa zamanda ziyaret edip bi ortamı göreyim bari

• Türk kızlarına öyle kötü laf ediyorsun.Sanki yıllardır Rusya'da yaşıyorsun da ruslar çok iyi olduğu için onlar hakkında birşey demeden evlenmeyi düşünüyorsun.Sana tavsiyen bu hayalinden vazgeç.Çünkü onları dilin ve kültürü'nü bilmiyorsun.Güzel olsun diyorsun boylu olsun diyorsun sanki manken alacaksın.Öyle bulup birde çok para istemesin diyorsun.Bence bunlar aslında çok para gider.İnsanların dış görünüşü ile evlenirsen birgün eyvah dersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AasFresSeR

Türk kızlarına öyle kötü laf ediyorsun.Sanki yıllardır Rusya'da yaşıyorsun da ruslar çok iyi olduğu için onlar hakkında birşey demeden evlenmeyi düşünüyorsun.Sana tavsiyen bu hayalinden vazgeç.Çünkü onları dilin ve kültürü'nü bilmiyorsun.Güzel olsun diyorsun boylu olsun diyorsun sanki manken alacaksın.Öyle bulup birde çok para istemesin diyorsun.Bence bunlar aslında çok para gider.İnsanların dış görünüşü ile evlenirsen birgün eyvah dersin.

Hocam haklısın rusların iyi yönlerinden bahsetmeyi unuttum o da bildiğim kadarıyla etrafımda Rus ile evli Türkler var ve emin olun abartmıyorum Türk kızlarından çok daha fazla eşlerine bağlilar, alışveriş hastası değiller ve herşeyin para olduğunu düşünmüyorlar

• Tipi için biriyle evlenip çocuk yapacaksın. Yarın öbür gün seni aldatabilir çocuğa bakmaz bu nasıl mantık? Sevdiği, anlaştığı biriyle evlenir insan. Milyonlarca kadın var sanki her birini tanıyıp genelliyorsun. Ayrıca güzel bir rus kızı sana neden baksın anca zenginsen bakar kara kaşına kara gözüne bakacak değil.

• l seni batuma eleteyim eğlence merkezleri barlar disko ne avratlar var rus,sirbistan,ukranya aklın biter
  • ratso R kullanıcısına yanıt
    Türk kızları parası için evleniyor ona nasıl guvensin insan ?
    Benim için dış güzellik te önemli ruhlar aleminde yaşamıyorum

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Sağlamı lazım hocam nikah var işin sonunda

• dostum yaş kaç ? sende benim gibi bıktın bu türk kızlarından belli vk.com yada odnokllasinki hesap aç bu sitelerde ruslar facebook kullanmaz konuşursun tavlarsın istanbula gelir işini bitirirsin
  • quote:

Sağlamı lazım hocam nikah var işin sonunda

sana şöyle diyim sağlamına hiç denk gelmedim onlarda namus ahlak kavramı bizler gibi değil ama fiziki yönden ciltreninde bir tek pürüz yok berrak hepsi çok tatlılar muhabbetleri güler yüzlüleri insanı baştan çıkarıyor ben her ay giderim batuma zati memlekete yakın
  • Yaş 30 Hocam Türk kızları yüzünden evlilikten soğudum .
    Evlenmeden ev ister ailesi 20 tane bilezik ister araba ister .
    Ulan 25-30 yaşında hayata yeni atılmış bi insan nereden bulsun bunları anasından babasından zengin değilse

• quote:

Türk kızları parası için evleniyor ona nasıl guvensin insan ?
    Benim için dış güzellik te önemli ruhlar aleminde yaşamıyorum

Tabi ki hepsi parası için evleniyor zaten. Sen herhalde manken gibi kız falan ariyosun o normal maaşlı adamlarla kim evlenmiş o zaman. İşsizsen kimse evlenmez zaten. Bilgisayarın başında oturup milleti genelleme.

• hocam örneğin eviniz var diyelim meselaj oraya gelen başı boş bir kız bulacaksınız nasıl bulacam diyicen tabi sahilde barlarda çok olur öyle sohbet ediceksin bişeyler içeceksin samimi olucaksın evine davet ediceksin bir süre beraber senin evinde yaşadıktan sonra aranızda bi yakınlaşma olmuş olacak sonra önün açık zaten (zengin olanlarıda düşürebilirsin senden 10 yaş büyük falan)
  • Her insan bir degildir.Türk kızları hakkında öyle genelleme konuşman bence yanlış.Çünkü kızlar kadar erkeklerde suçlu bu durumda.Kimse kimseye sadık degil yani dediklerini pek yapmıyor.

Hadi rus ile evlendin.Yemek konusunu ne yapacaksın peki kardeşim.

Akşam geldin işten yemek yiyeceksin eşin sana rus yemeklerini yapacak belki tadını beğenmeyeceksin ağız tadın kaçaçak.

Hadi tatile eşin diyecek annemlere gidelim.Rusya'ya nasıl gideceksin yada oraya gidip gelmen zaten baya para tutacaktır.

Ama türk kızı akşam gelirsin yemeğin önünde. Kuru fasülye+ pirinç pilavı+cacik bir güzelce yersin.Sonra geçersin televizyon karşısına açarsın maçı yada dizini eşin o sıra'da çay doldurup getirir ooo keyfe bak.
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Hocam iyisi var bulduğunda sakın kaçırma hemen evlen diyorlar .
    Önüne gelen her Rus kızı ile de evlenilmez tabi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.