Şimdi Ara

Rus kızla evlenir misiniz? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
7
Favori
23.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle Köylünün gurbaanı olurum ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ochikonde

Etnik Türk olmayan birisi ile evlenmem, bunu herkese söylüyorum Türk Türkle, Kürt Kürtle, Ermeni Ermeni ile evlensin. Melezleştirme Yahudi oyunudur.

Rus kızla evlenir misiniz?

Hocam onun için çok geç herkes karıştı zaten birbirine. Biz de en azından sağlam malzemeyle karışalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lene kullanıcısına yanıt

• Rus kizindan iyi kiz mi var lan guzelse guzel iyiyse iyi

• samsung54 S kullanıcısına yanıt
    Sırf bu yüzden antalyalı olmak isterdim

• Dil,din,kültür farkı olacağı için ben uygun görmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cruise C kullanıcısına yanıt
    Hocam dili bildiğini say çünkü anlaşabiliyosan evlenme aşamasına geldiysen demek ki anlaşabiliyosun,

din ile anlaşmanın hiç alakası yok bence müslüman olmasa ne farkeder saygı duysa yeter aynı şekilde sen de ona,

Kültür hadi belki ama bir çok kültür benzerliğimiz de var yani onlar bizim kültürümüzü de iyi bilir. birbirini seven iki halk

• Etrafımdan duymaya başladım.Şu sıralar rus gelin getirme olayı.çevremde 2-3 kişi var hatta ailesinle tanıştırdı.

Rusyada yaşarsın ordan ekmek kazanırsın birde rus kızına aşık olursun.Bu normal

Ama turkiye kız yokmuş gibi .Türkiyede yaşayan ve yaşamaya devam edecek erkeklerimiz rusyadan gelin aramaya başladılar.

Neymiş rus kızları çok sadık alıyormuş.Yani artık bunun tadı kaçtı
    Turkiyede yaşayan birinin rus kızına çok sadıkmış deyip evlenmek istemesi Türk kızına hakerettir cahilliktir

sözüm,internet başında rus kızı arayanlara ,yanlş anlasılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruise -- 31 Ocak 2018; 4:6:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uzum telefon konuşmalarına dayanamıyorum genelde hele yorgunsam,

Türk kız arkadaşım aradı, yorgunum, telefonu bir an önce atıp uzanmak istiyorum, elim havada telefonda. ... belli ettim durumu konuşurken,, ama o işindeki bir sorunu anlatmaya başladı, biraz daha belli ettim Durumu, başladı : sen beni hiç dinlemiyosun da, bişiy anlatıyorum da bilmem ne, daha kötü bi hal aldı.

çook benzer bir durum bir süre sonra rus kızarkadaşımla oldu (3yıl rusyada yaşadım iş için)
    kız işiyle ilgili anlattığı şeyi direkt bitirdi durumumu anlayınca, lafı değiştirip, canım cicime döndü, birkaç güzel sözle konuşmayı hemern sonlandırmaya doğru gitti..
    dumur oldum, aşık oldum, ben geri aradım.
    sevince tam seviyorlar., yüzünüze bakıp gülümsüyorlar...
    ( pek tanımadığınız biri ise soğuklar)
    Yukardaki diğer telefon konuşmasındaki gibi sen beni dinlemiyosuuuunn, gibi kendini ispat etme dertleri yok, özgüven sorunu yok.

böyle o kadar çok örnek var ki, zaten TRye dönerken elim boş gelmedim, evlendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 31 Ocak 2018; 17:45:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

uzum telefon konuşmalarına dayanamıyorum genelde hele yorgunsam,

Türk kız arkadaşım aradı, yorgunum, telefonu bir an önce atıp uzanmak istiyorum, elim havada telefonda. ... belli ettim durumu konuşurken,, ama o işindeki bir sorunu anlatmaya başladı, biraz daha belli ettim Durumu, başladı : sen beni hiç dinlemiyosun da, bişiy anlatıyorum da bilmem ne, daha kötü bi hal aldı.

çook benzer bir durum bir süre sonra rus kızarkadaşımla oldu (3yıl rusyada yaşadım iş için)
    kız işiyle ilgili anlattığı şeyi direkt bitirdi durumumu anlayınca, lafı değiştirip, canım cicime döndü, birkaç güzel sözle konuşmayı hemern sonlandırmaya doğru gitti..
    dumur oldum, aşık oldum, ben geri aradım.
    sevince tam seviyorlar., yüzünüze bakıp gülümsüyorlar...
    ( pek tanımadığınız biri ise soğuklar)
    Yukardaki diğer telefon konuşmasındaki gibi sen beni dinlemiyosuuuunn, gibi kendini ispat etme dertleri yok, özgüven sorunu yok.

böyle o kadar çok örnek var ki, zaten TRye dönerken elim boş gelmedim, evlendim.

Mutluluğunuz daim olsun hocam, ben de gidince boş dönmemeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Ruslar bana köylü gibi geliyor. Konuşmaları falan hoşuma gitmiyor. İngiliz iyidir.

Birleşik Krallık'ta yaşamasaydım, dediğine doğru derdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?

Kuru kuru gitmez Çok daha fazlası için bknz; Google...

Bunlar insanüstü varlıklar herhalde.

• " Kaprisli, paracı , altın mal - mülk - gösteriş meraklısı , 1.50 boyu ile ancak kendini beğenen " Türk kezbanları ile birlikte yaşayan erkeklere sorulmayacak soru

• quote:

Orijinalden alıntı: zx636

" Kaprisli, paracı , altın mal - mülk - gösteriş meraklısı , 1.50 boyu ile ancak kendini beğenen " Türk kezbanları ile birlikte yaşayan erkeklere sorulmayacak soru

üstelik rus kadınları evlendikten sonra kilo alıp sarkmıyor
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Köylüsüne mi denk geldin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Köylüsüne mi denk geldin hocam

Her türlüsüne denk geldim. Ama en berbat olanı scouse denilen Liverpool'da yaşayan asalaklar.

Ama Birleşik Krallık'ta şahsen engelli dışında evlenebilecek kadın bulmak zor iş (yaş 30'u geçmemişse). Ama burada dünya genelinde psikolojik alt sorunlar var. Onları yazmak için yeni bir konu açmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 3 Şubat 2018; 23:29:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Kanalın ismi söylenmemiş

Harp twins yaz çıkar.

Haarp değil ama ona dikkat et
  • Müslüman olursa koşa koşa evlenirdim. Neyse şuan Türk-Kürt kırması biri aklımda.

• Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Din birlikteliğinize ne gibi bir engel olur saygılı olduktan sonra? görüşüne saygı duyuyorum sadece merak ettim

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Hocam anlatsana biraz ingiliz kızlarını

Ben beğenmiyorum pek onları bizim kızlar daha güzel

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.