Şimdi Ara

Rus bayanlarla evlenmek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
13
Favori
61.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Nikah günü aldım. 10 Eylül Perşembe....

Şimdiden hayırlısı olsun hocam. Ömür boyu mutlu olsun
  • quote:

aynen hocam hayırlı olsun mutluluklar :o)
  • Rus ve Ukraynalı hatunlarla haşır neşir olmuş biri olarak, ben de bir şeyler yazayım.

Bir kere Rustur, aldatır, evlilik olmaz diye bir kaide yok. O tamamen karakter meselesidir. Bunun yanında Rus kadınları tamamen erkek tarafından gösterilen ilgiye açtır. Bunun en büyük sebebi Rus erkeklerinin "her yönden" ilgisiz olmasıdır. (Bu abartı değil, bunu bir çok Rus kadınından dinledim.) Bu bağlamda, düzeyli ve sağlam bir ilişkide oldukça sadık ve hizmetkardırlar. Tanıdığım bir zamanlar Türkle evlenmiş, fakat daha sonradan boşanmış bir çok kadının anlattığına göre, asıl sebep para ve aile -erkek tarafı- baskısıdır. (Para diyince yanlış anlaşılmasın; bir çoğu zamanında çok yokluk çektiği için maddi talepleri o kadar fazla değildir.)

Gelelim negatif yönlere... Ben o kadar Rus kadını gördüm, 35'i geçin güzel Rus kadını görmedim, ki bunların %90'ı gençliğinde bir kahinat güzeli kadar güzeldir, emin olun. Yani periyodik bir çökme durumu var ki, bu çoğunda var. Ek olarak, bir çoğu kıskanç ve anlayamadığım bir sebepten dolayı asabi oluyor. (Yada bana hep asabileri denk geldi hep.) Son ve en önemlisi, olumlu yönlerde bahsettiğim üzere, Sovyet döneminde ve sonrasında önemli bir yokluk çektikleri için, paraya çok önem verirler. Ve bu ilişkiyi ciddi etkileyebilir. Bu bağlamda; centilmenlikle uzaktan yakından alakası olmayan bir Türk erkeğinin yanında bir Rus kadını görüyorusanız, burada bağ paradır. Hmm... Tabi bir de bizim klasik "namus" anlayışımız var. Bir Rus kadını için bizim düzlemimizdeki namus kurallarının hiç biri geçerli değildir, veya olmamıştır. En azından siz evlenmeden önce...

Bu kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen@y

Valla ne dediyse doğru demiş,doğru söze ne hacet ama kendi vatandaşlarının yıktığı yuvalardan vs. bahsetmemiş.Çoğu,Türk'ün ikinci karısı olarak geliyorlar Türkiye'ye.Bunu da araştırsaymış keşke.Evlendikleri adamların geride bırakdıklarından bahsetseymiş bir de.

Benim düşüncelerime kızanlar olabilir aranızda fakat o nasıl ki Türkleri genelleyerek konuşmuş,ben de sadece bunu yaptım.

Kadınımız bakımsızlık konusunda afrikalılarla yarışır.
    Türk kadını evlendikten sonra kendine bakmayı bırakır.. Çünkü köprüyü geçmiştir artık!
    Bıyıklı, kirli, kendine bakmayan, ultra kilolu kadınlarımız çoğunlukta genelde...

Hayır yanılıyorsun diyebilen varmı?..

• quote:

Orijinalden alıntı: Algol
    35'i geçin güzel Rus kadını görmedim, ki bunların %90'ı gençliğinde bir kahinat güzeli kadar güzeldir, emin olun

bu dediğini başaran bi millet varsa söyle oraya gidelim
    35 yaşın üzerinde güzel bayan bulmak dünyadaki en zor şeydir belki

ben hayatımda bi tane gördüm (türkiyede)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

Orijinalden alıntı: Sen@y

Valla ne dediyse doğru demiş,doğru söze ne hacet ama kendi vatandaşlarının yıktığı yuvalardan vs. bahsetmemiş.Çoğu,Türk'ün ikinci karısı olarak geliyorlar Türkiye'ye.Bunu da araştırsaymış keşke.Evlendikleri adamların geride bırakdıklarından bahsetseymiş bir de.

Benim düşüncelerime kızanlar olabilir aranızda fakat o nasıl ki Türkleri genelleyerek konuşmuş,ben de sadece bunu yaptım.

Kadınımız bakımsızlık konusunda afrikalılarla yarışır.
    Türk kadını evlendikten sonra kendine bakmayı bırakır.. Çünkü köprüyü geçmiştir artık!
    Bıyıklı, kirli, kendine bakmayan, ultra kilolu kadınlarımız çoğunlukta genelde...

Hayır yanılıyorsun diyebilen varmı?..

haklısın bunun üerine ne denilebilirki çocuktan sonra minimum +15 kilo.

• @Tuvnera;

Eşinin fotoğrafı şurdan sanırım?

Rus bayanlarla evlenmek
  • Arkadaşlar türk kadınlarının özellikleri ile ilgili bir metin eklemek istiyorum, ilk okuduğumda yazıyı yazan arkadaşı tebrik etmiştim gerçekten. Ancak anlatım tarzı forum kurallarının dışına çıktığında başka bir siteye .doc olarak upload ettim.. Burdan da uyarımı yapayım, yazı +18 dir, 18 yaşından küçükseniz, terbiyeniz bozulabilir, indirmeyiniz..

Link:http://www.sendspace.com/file/91s0e7
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyar0011

rus kadınları ailelerine kocalarına çok sadık oluyormuş
    dünyanın en sadık kadınlarıdır gibisinden şeyler duymuştum

Ben de duymuştum. Şaşırmıştım hatta.
  • quote:

yav tuvnera@ Rusya,Ukrayna gezmeler- gitmeler-alemler,sonunda eşinide ordan seçtin hee...

hayırlı olsun,ne diyelim,inşallah mutlu olursun,eşinin mesleği ne,burdamı yaşıycaksınız...?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzkaan

@Tuvnera;

Eşinin fotoğrafı şurdan sanırım?

Rus bayanlarla evlenmek

Evet
     Rus bayanlarla evlenmek

Antalya Lara saglam yerdir para bol herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

yav tuvnera@ Rusya,Ukrayna gezmeler- gitmeler-alemler,sonunda eşinide ordan seçtin hee...

hayırlı olsun,ne diyelim,inşallah mutlu olursun,eşinin mesleği ne,burdamı yaşıycaksınız...?

Isletme mezunu
    Hersey burada olacak

• merhabalar hepinize,
    öncelikle TuVNeRa arkadaşım şimdiden tebrik ederim... :)
    Rus uyruklu bir bayan arkadaşım daha doğrusu sevgilim var. Tanıştığımızdan beri güzel bi ilişkimiz var, evlilik ile ilgili araştırmalar yapıyorsum burayı buldum. Okudum, güzel şeyler yazmışsınız. Benimde en yakın arkadaşlarımdan biri Rus bir bayanla evli, çok mutluda bi evlilikleri var. Bi daha dünyaya gelsem yine Rusla evlenirim dicek kadar iddalı. Öncelikle gerçkten bir rus kızına aşık olduysanız Ruslar ile ilgili herşeye merak sarıyosunuz ve takıyorsunuz, öyle ki, Erkek muhabbetlerin de geçen "Abi geçen gün bi Rusa gittim sorma? " falan muhabbetlerine bile takıp kızmaya başlıyosunuz. Sanki onlardan bir mal gibi bahsedilmesi size dokunuyo, çünkü o işi yapan türklerde var " Abi Türke gittim " demiyor kimse... Böyle önyargılar insanı üzüyor, gerçekten bi insana değer verdiğinizde.

Ben 25 yaşındayım, ama elim ayağım düzgün iyi de bi işim var çok şükür. Bir çok insanla beraber oldum hayatım boyunca, ama hep kafamda küçüklüğümden beri aileme söylediğim ben Türk kızı ile evlenemem diye bir söz vardı. Çünkü bu zamana kadar yapamadım, kaprisleri olsun, havalı olmaları olsun, para düşkünü olmayanı parmakla sayılacak kadar az, biraz güzelliği bile olsa kendilerini manken sananlarmı dersiniz, bir çok şey beni artık itekledi Türk kızlarından. Hele İzmirde yaşıyorsanız birde... ne kadar değer verirseniz o kadar üzlüyorsunuz...

Bu yaz Marmariste tanıştığım bir kıza aşık oldum, aynı şekilde o da bana.. tatilimizi yanımızdan bir dakika bile ayrılmadan geçirdik kalkıp ayrılık vakti geldiğinde gözyaşları ile uğurladık birbirimizi. Ve şimdi hala görüşmekteyim ve Ekimde 10günlüğüne yanıma gelicek. :) inanın bana hiç bir türk kızının üstüme düşmediği kadar üstüme düşüyor benim. Sürekli mailler, her sabah uyandığımda cep telefonumda mesajlar, gece yatmadan önce mesajlaşmalar, telefonda ağlamalar inanın o kadar güzel şeyler ki... Bana daha önce Rus ile evli olan arkadaşım söylemişti, gerçekten seviyosa inan gözü hiç bişeyi görmez diye. gerekirse okulunu bırakır yine yanına gelir. 1+1 evde otur eşyan spottan olsun yine seninle olur dedi... inanın ne kadar şey duyduysam haklarında hepsi doğru. Dünyanın en güzel ırkı olduğunu herkes biliyor ama bağlılıkları inanın beni bitirdi... Marmariste bile 5 dakika elini bıraksam koşup gelip benim elimi tutardı... Bi düşünün ya... Bizim kıskançlığımızı, sahip çıkmamızı,kadına değer vermemizi, güleryüzlü ve sevimli olmamızı seviyolar buna inanın... Onlara bir mal gibi sadece yazlık bir aşk gibi bakmazsanız yaz-kış gelme sözünü alırsınız benim gibi... Herşeyin öncesi değer vermek... Türk kızlarına bu zamana kadar çok değer verdim ben kaybettim. Sanırım artık benim zamanım, mükafatım geldi :)

Hayatın güzelliğini anlattı bana, şimdi tek derdim borçlarımı kapatıp bi an önce evlenmek, gelemem dersede yanına bile gitmeyi planlıyorum...

• Mrb arkadaşlar ..abiler ...burdaki yazılanları okuyunca gerçekten de içim kıpır kıpır oldu... benim durumum biraz daha farklı .. bir Rus'a aşığım..ama bizim ilişkimiz internet üzerinden ...aslında ilk başlarda internet aşkıdır gelip geçici dedim ama bi türlü geçmedi.. geçeceğede benzemiyor..etrafımdaki insanlar " kız senle alay ediyordur .. allah bilir internetten kaç kişiyle oynuyordur" desede ben dünya da hiç bir insanın bu kadar gerçekçi rol yapabileceğine inanmıyorum..ona her fırsatta duygularımı belli etmeye çalışıyorum.. belki benim ciddi olduğumu anlarda gelir diye .. geçmişte çok kötü bir evlilik geçirmiş .. bu yüzden biraz temkinli davranıyor.. bana sürekli " sen gerçekten seviyorum ..umarım bu ilişki gerçek olur " diyor .. ne yapacağımı şaşırdım .. her an aklımda .. geceleri rüyamda.. gerçi gecemizde kalmadı ama .. her gün sabah 3 e 4 e kadar konuşuyoruz .. bilmiyorum.. inşallah dediiniz gibi bana sadık olurda gelir buraya .. yeterki gelsin.. her türlü zorluğa göğüs germeye hazırım

• quote:

Orijinalden alıntı: turusan33

Mrb arkadaşlar ..abiler ...burdaki yazılanları okuyunca gerçekten de içim kıpır kıpır oldu... benim durumum biraz daha farklı .. bir Rus'a aşığım..ama bizim ilişkimiz internet üzerinden ...aslında ilk başlarda internet aşkıdır gelip geçici dedim ama bi türlü geçmedi.. geçeceğede benzemiyor..etrafımdaki insanlar " kız senle alay ediyordur .. allah bilir internetten kaç kişiyle oynuyordur" desede ben dünya da hiç bir insanın bu kadar gerçekçi rol yapabileceğine inanmıyorum..ona her fırsatta duygularımı belli etmeye çalışıyorum.. belki benim ciddi olduğumu anlarda gelir diye .. geçmişte çok kötü bir evlilik geçirmiş .. bu yüzden biraz temkinli davranıyor.. bana sürekli " sen gerçekten seviyorum ..umarım bu ilişki gerçek olur " diyor .. ne yapacağımı şaşırdım .. her an aklımda .. geceleri rüyamda.. gerçi gecemizde kalmadı ama .. her gün sabah 3 e 4 e kadar konuşuyoruz .. bilmiyorum.. inşallah dediiniz gibi bana sadık olurda gelir buraya .. yeterki gelsin.. her türlü zorluğa göğüs germeye hazırım

Ruslar pek tekin değildir.

Ben bunu bilir bunu söylerim.

• quote:

Mrb arkadaşlar ..abiler ...burdaki yazılanları okuyunca gerçekten de içim kıpır kıpır oldu... benim durumum biraz daha farklı .. bir Rus'a aşığım..ama bizim ilişkimiz internet üzerinden ...aslında ilk başlarda internet aşkıdır gelip geçici dedim ama bi türlü geçmedi.. geçeceğede benzemiyor..etrafımdaki insanlar " kız senle alay ediyordur .. allah bilir internetten kaç kişiyle oynuyordur" desede ben dünya da hiç bir insanın bu kadar gerçekçi rol yapabileceğine inanmıyorum..ona her fırsatta duygularımı belli etmeye çalışıyorum.. belki benim ciddi olduğumu anlarda gelir diye .. geçmişte çok kötü bir evlilik geçirmiş .. bu yüzden biraz temkinli davranıyor.. bana sürekli " sen gerçekten seviyorum ..umarım bu ilişki gerçek olur " diyor .. ne yapacağımı şaşırdım .. her an aklımda .. geceleri rüyamda.. gerçi gecemizde kalmadı ama .. her gün sabah 3 e 4 e kadar konuşuyoruz .. bilmiyorum.. inşallah dediiniz gibi bana sadık olurda gelir buraya .. yeterki gelsin.. her türlü zorluğa göğüs germeye hazırım

dur tahmin ediyim
    yaşı senden büyük
    maddi durumun iyi değil
    hatta öğrencisin

bence işi yavaştan al
    boşa heyecan yapma

• quote:

Siz iyimser olmaya devam edin. Ne güzel ki hayata ümitle bakıyorsunuz. Karşınızda ki sizin ümidinizi karşılamasa da siz böyle bakmaya devam edin. Karşınızdaki Rus olmuş, Acem olmuş, Alman olmuş hiç önemli değil. Eminim bir gün istediğinizi bulacakssınız. Belki de şuan aşık olduğunuz kişidir. Lütfen vazgeçmeyiniz. Israrla takip ediniz.

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Massaimassai -- 9 Eylül 2009; 3:29:53 >

• Tuvnera Arkadaşım benim eşimde bir rus yaklaşık bir senedir evliyiz. Onlar gerçekten Türk kızlarından çok farklılar.Yaşayış tarzları çok farklı ama Avrupalılarla karşılaştırınca Ruslar bize daha çok benziyorlar ama yinede büyük farklar var. Benim gözlemlediğim en büyük fark çok açıksözlü olmaları kötü bile olsa pat diye yüzüne söylüyorlar.Bence yabancı biriyle evlenmek güzeldir farklı düşünce tarzlarını çok iyi anlarsınız ve saygı duyarsınız.Bazen biribirinizi anlamazsınız ama anlamak için bir Türkle olduğundan daha çok çaba sarfedersiniz hoşgörünün ne demek olduğunu çok iyi anlarsınız.İnşallah bir ömür boyu mutlu olursun.
  • Burada yazılanları okudukça benide hevese getiriyosunuz malesef Türk kızlarında bi şey bulamadım bendemi bir Rusya yapsam Gerçek Aşk arıyorum Aşk :)
  • Ben Rusu onu bunu bilmem ama Türk kızımı? amman benden uzak olsun..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.