Şimdi Ara

Rus bayanlarla evlenmek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
13
Favori
61.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba yabancı erkekler mesela Türkiye'ye uçak gemileriye gelen Amerikan askerleri Türk bayanlarlar yaptıklarını bu köşede anlatsalar ne düşünürdünüz. Öyle ya, bir uçak gemisinin içinde en az 3-4.000 amerikan askeri var ve bu askerlerin hepsinin de cepleri para dolu ve 5 yıldızlı otellerde tatil yapıp türk bayanların göbeğinde viski içiyorlar, sadece bu kadar mı, sizce Türk kadınlarla başka şeyler yapmıyorlar mı ? Ya da Adana/İncirlik üssünde bulunan amerikan askerleri, Rus bayanlarla yattıklarını ballandıra ballandıra anlatan arkadaşlar, lütfen küçük bir araştırma yapın isterseniz ve İncirlik üssündeki Amerikan askerlerin geceleri nasıl eğlendiklerine bakın, ne yazık ki 17-18 yaşındaki Türk kızlarla ! Artık Türk kızların kadınların geçim kaynağı olmuş amerikan askerleri ve onları velinimet oarak görüyor bizim türk/Müslüman kızlarımız, kadınlarımız. Ne ilginç değil mi? Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu ve de bu ne yaman bir çelişki. Mesela iki erkek bir araya geldiği zaman ilk önce yaptıkları çapkınlıkları anlatırlar karşısındakine, üstelik bunları yükses sesle anlatırlar ki çevresindekilere hava atmış da olurlar bu sayede ! Veya yapamadıkları çapkınlıkları yapmış gibi hayal eder ve o şekilde anlatırlar.Bu özelliğin sadece bize özgü olduğunu düşünüyorum.Yazdıklarım yalan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarizeybek_

quote:

Orijinalden alıntı: süpürman

Rus bayan mı yazmış bu yazıyı?

Erkek yazmış.

Düzgünce soru soruyoruz şurda. Ben Türkçesi ne güzelmiş diyecektim
  • Nasipse haftaya gelin adayı geliyor Rusya' dan. Evlilik hazırlıklarını tamamladım sadece evet demesi kaldı.
    Bunca önyargıya rağmen ailem daima yanımda oldu. Sonuçta kim ne derse desin insan eşini kendi seçer.
  • Sarizeybek__

Söylediklerinizin hepsi doğru,hiç birine bir şey diyemem.Ben,bizim kötü yanlarımızı kabul etmeyen bir insan değilim zaten.Başından beri de bunu söylüyorum.Ben aslında bütün yazdıklarımda şunu demek istedim;''Her milletin kötü tarafları vardır''.O nedenle yazan kişinin tersine,aynı şeyi onlar için söyledim.Umarım anlamışsınızdır.

Eşinizle mutluluklar ayrıca.Nazara inanmasanız da ben nazar değmesin diyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Nasipse haftaya gelin adayı geliyor Rusya' dan. Evlilik hazırlıklarını tamamladım sadece evet demesi kaldı.
    Bunca önyargıya rağmen ailem daima yanımda oldu. Sonuçta kim ne derse desin insan eşini kendi seçer.

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarizeybek_

AKILLI bir İNSAN , ÖNYARGIlarıyla hareket etmez, GENELLEME YAPMAZ!

Akıllı bir insan olduğunuzu savunuyorsanız ( hatta savunmuyorsanız bile.. ) paradoks olmuş oluyor bu yazdığınız
  • Sarizeybek senin derdin ne ben anlamadim? Ben Rusya da yasiyorum sen nerede yasiyorsun? Genelleme yapmadan once Rusya ve Ruslar hakkinda soracagin birsey varsa sor. Bende sana hem Turklerin hem Ruslarin olumlu olumsuz yanlarini yazayim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyar0011

rus kadınları ailelerine kocalarına çok sadık oluyormuş
    dünyanın en sadık kadınlarıdır gibisinden şeyler duymuştum

geçen konuda ki zenci olayndan sonra, sadık olmaları en önemlisi. fikri anlamda da. yok fantazi değil ama içind bi uhte olarak kalması diyorum(:

e sahiplenme içgüdüsü olabilir belki Türk erkeklerini yücelten.
  • rus kadınlarının yabancıyla evliliklerinde türkler ilk sıradaymış madem
    neden diye düşündüm

acaba türk erkeklerinin gerçekten özel bir yanlarımı var
    yarı avrupai yaşam tarzına sahip ama sarışın ve renkli göz hasreti çeken tek millet biz olduğumuz için mi

muhtemelen rusyada ortalama güzellikteki bir kadın
    burda göklere çıkarılır
  • Onlarda esmer ve kahverengi siyah gozlu erkekleri el ustunde tutuyor cunku oradaki butun erkekler sarisin ve renkli gozlu. Hersey karsilikli
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Nasipse haftaya gelin adayı geliyor Rusya' dan. Evlilik hazırlıklarını tamamladım sadece evet demesi kaldı.

Ömür boyu mutluluklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmettombak

Onlarda esmer ve kahverengi siyah gozlu erkekleri el ustunde tutuyor cunku oradaki butun erkekler sarisin ve renkli gozlu. Hersey karsilikli

olay ciddi ciddi bumu şimdi hocam
    bize bi tane ayarla yaa
    bak okumuş eli yüzü düzgün adamım
    (siayh saç kahvrengi gözlerim var:) )

ulan biz bile kıymete binebiliyomuşuz demekki
  • Amerikadayim arkadaslar 8 Rus bayan 2 erkek ile kaliyorum Erkek sevgilisini dovebiliyo bayan sevgilisini diger bayanlar Turk erkekleri gibi Erkek gormediklerini bir cogumuzun Dunyadaki en iyi es olabilecek erkekler oldugunu soyluyor Yaziyi yazan kim bilmiyorum ama fazla saptirmasin diger Rus erkekleri kopek yerine koymuyo hanimini
  • quote:

quote:

Onlarda esmer ve kahverengi siyah gozlu erkekleri el ustunde tutuyor cunku oradaki butun erkekler sarisin ve renkli gozlu. Hersey karsilikli

bize bi tane ayarla yaa

Arkadas dogru yazmis el ustunde oluyor esmerler onlar da sarisin oldugu icin bu arada 12 milyon Turk var Rusyada Rusyanin nufusunun 4 de 1 i son on yilda resmen Musluman Turklerin eline gecti yakinda onlar da esmer olucak komple boyle giderse
  • quote:

quote:

bize bi tane ayarla yaa

Sen buraya gel çık gez dolaş benim ayarlamama gerek kalmaz merak etme.
    Bu arada dip not: Rus erkekleri ayyaştır karılarını çekinmeden döver. Milletçe çalışmayı hiç sevmezler. Haftada 4,5 gün çalışırlar. Şantiyelerde herkes sabah 8 akşam 8 ayda 2 pazar tatil olacak şekilde çalışırken onlar Pazartesi cuma 9-5 çalışırlar. Hayatları kuyrukta geçer. En basit markette bile yarım saat kuyruk beklediğiniz olur. Dünyanın en memur kafalı en uyuşuk insanlarıdır. Maaşlarını nasıl osla alacaklarını düşündükleri için müşteri ile ilgilenmezler. İndirim istersiniz almazsan alma deyip kovalarlar birşey sorarsınız bağırırlar vb. vb. Ve bunu ırkçı oldukları için yapmazlar çünkü görüntü olarak ayırt edemezler kendilerinden sadece doğalarının gereği ve geçmişten gelen alışkanlıklarından dolayı böyle davranırlar. Sanayi alanında sınıfta kalırlar. Kibirleri yüzünden Amerika yı rakip görürler hatta kendilerini dünyanın en üstün ırkı sanarlar oysa ki Forbes dünyanın ilk 500 şirketi listesinde Amerika nın 86 Rusya nın 2 şirketi vardır. Doğalgaz ve petrol olmasa ülkeleri 1 sene ayakta duramaz vb. vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettombak -- 17 Ağustos 2009; 9:08:57 >
  • Moskova' ya geçen yıl 3 günlüğüne gitmiştim. Kızlar öyle heyecanlı ve hevesli karşılamışlardı ki beni açıkçası bunlar mafyaya mı çalışıyorlar diye şüphe ettim. İnternetten tanışıp ilk randevuyu yapmış olduğumuz halde kızlar lüx Volvo marka arabalarıyla beni otelden alıp lüx bir restorana götürdüler yedirdiler içirdiler hesabı ödediler. İngilizceleri iyi olmadığı halde 6-7 sayfa şehrin tarihini ve görülecek yerlerini anlatan özel ingilizce-Rusça döküman hazırlamışlardı. Rusça karşılığı olan ingilizce cümleyi bana gösteriyordu ben de ne demek istediğini anlıyordum. Üstelik diskoya da götüreceklerini mutlaka geceyi onlarla beraber geçirmem gerektiğini tembihlemişlerdi. Ama ben tırstığım için onları ekip İrina ile takıldım. İrina' ya olanları anlattığımda bana Moskova' nın kızlarının Türklere meraklı olduğunu sıradan bir durum olduğunu söylemişti.
    Bir başka Moskovalı kız Ulusal TV kanalında çalışıyordu. Beni görmek için pazar günü mesaisi olduğu halde izin alıp otele gelmişti.
    Ama 4 sefer gitmeme rağmen Ukrayna' da böyle cana yakın tavırlar göremedim. Hatta Kiev' de sokakta kontör yüklemek için yardım istedim bir Allah' ın kulu yardım etmemişti.
  • rusları tanıyan arkadaşların yazdıklarına dayanarak söylüyorum
    (lütfen rus kökenli arkadaşlar alınmasın)
    armutun iyisini ayılar yermiş sözü bir kez daha doğrulandı

ayrıca bildiğim kadarıyla ayı ruslarda övmek için kullanılan bir isimmiş
    biz nasıl aslan gibi adam diyosak onlarda ayı gibi....
    diyorlarmış
  • Rus bayanların ideal olmasının bir nedeni de kültürlü olmalarıdır. Tamamına yakını üniversite mezunudur, bir müzik aleti çalarlar veya güzel sanatların bir dalı ile ilgilenirler.
  • Konuda okuduğum yazılar beni çok şaşırttı.

Kendim inşaatlarda çok çalışmış birisi olarak, rusyaya giden baya bi insan tanıdım. Gidip görülüp anlatılanlar; '' Rus kadını öyle bir kadındırki her türlü namussuzluğu yapar'' derlerdi.

Örn: Kocasının yanındayken bile onunla istediğinizi yapabilirsiniz, kocası da kızmaz, bir votka al ve herhangi bir rus kadını seç gibi...

Neyse ben bunları genelde saçma buldum, Belki bunlar doğru, belki de dediğiniz gibi önyargı ile bakanların gördükleri.
  • #TuVNeRa hocam peki senin Rusya'yla yakınlığın nereden geliyor?

Buradaki havalı, kendini beğenmiş kızlarla uğraşmaktansa insana insan olduğu için değer veren herhangi bir Rus ile olmayı tercih ederim.

Bir de Litvanya'ya hiç yolunuz düştü mü?

Ayrıca mutluluklar dilerim.

Yukarıda İncirlik Üssü ile ilgili birşeyler yazılmış, okuyunca çok şaşırdım, gerçeklik payı var mı o olayların? Annesi babası yok mu bu insanların. (Ekleme:http://www.polatliforum.com/smf/index.php?topic=3284.0 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osstation -- 17 Ağustos 2009; 22:34:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.