Şimdi Ara

Rurouni Kenshin (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
9
Favori
25.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okinkurt

90 küsür bölümlük bir anime zaten kısa onlarıda kesersek iyice yolunmuş tavuğa döner bence her bölümü güzeldi şahsi fikrim.

son 35 bölüm filler zaten.
  • hayatımda duyduğum en sacma şey; örümcek adamla kenshinin benzetilmesi ya da arasında ilham alınma gibi bir olayın olması. hızı, çevikliği falan nasıl esinlenme olabilir ki, bir milyon tane hızlı ve çevik karakter var. Onu gectim kenshin denen karakterin belli ve sağlam bir felsefesi var, suratındaki yaranın oluşma hikayesi apayrı bir efsane zaten. Iyi yazmış yazan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wohoho

hayatımda duyduğum en sacma şey; örümcek adamla kenshinin benzetilmesi ya da arasında ilham alınma gibi bir olayın olması. hızı, çevikliği falan nasıl esinlenme olabilir ki, bir milyon tane hızlı ve çevik karakter var. Onu gectim kenshin denen karakterin belli ve sağlam bir felsefesi var, suratındaki yaranın oluşma hikayesi apayrı bir efsane zaten. Iyi yazmış yazan.

Hocam o konuyu zaten bunu iddaa eden Rindaman nickli üye ile uzun uzun tartıştık. Hatta şuanda bende engelli üyeler arasında. O arkadaşa bir kere anlayışlı davrandım ama sonradan anladım. Bu heryerde böyle saçma sapan şeyler yazıyor. Dikkate almayın o arkadaşı. Rurouni Kenshin benim hayatımda gördüğüm en harika karakterdir. Hatta idolümdür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldiler gene.
  • Spaydır man ile kenshin i kıyaslamak bile saçmalığın daniskası artık bizim izlediğimiz kenshin ile bunlarınki farklı heralde benim izlediğimde kenshin bitarafından ağ felan cıkartmıyordu neyi benziyor ? çeviklikmi ? ozaman bütün herşeyi birbirine benzetelim birde kenshin ile spaydırı dövüştüren arkadaş bu kadar çocukça bir yorum görmedim o onu döver bunu atar felan çakma dediğin japon animelerin popülerliğini bir araştır istersen veya araştırma sen boşver şimdi gider pepe ile naruto yu felan benzetirsin
  • Sen ciddiye mi aldın onu ?,adam troll.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDE054007 -- 12 Ekim 2013; 18:54:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki Ichigo*

Sen ciddiye mi aldın onu ?,adam troll.

Aptalca yazılmış yorumlar görünce kendimi tutamıyorum
  • quote:

quote:

Aynen. Bende yazacaktım da ugrasmak istemedim. Böyle tiplerle doldu forum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

quote:

quote:

Sadece burası değil birçok forum böle artık işi gücü olmıyıp millete salça olan saçma saçma yorumlar atan insanlar doluştu forum kültürü denilen birşey yok hiç birinde saygı yok düzeyli yorum yok kavga çıkartmak için çaba harcıyorlar foruma kafa dağıtmak için giriyorum şahsen bazen daha cok kafam bozuluyor valla bunlarla uğraşmaktan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece burası değil birçok forum böle artık işi gücü olmıyıp millete salça olan saçma saçma yorumlar atan insanlar doluştu forum kültürü denilen birşey yok hiç birinde saygı yok düzeyli yorum yok kavga çıkartmak için çaba harcıyorlar foruma kafa dağıtmak için giriyorum şahsen bazen daha cok kafam bozuluyor valla bunlarla uğraşmaktan.

Kesinlikle katılıyorum. Bu yüzden çok fazla kişi ile uğraştım ama yok. Onların umrunda değil zaten. En iyisi cevabını bir kere verip sonra umursamamak. Sonra kendimizi uzdugumuzle kalıyoruz zaten.
    Saygılı kültürlü insan zaten yazdıkları ile kendini belli eder. ...

İyi Forumlar dilerim. . :)

• Beklemeyin zaten,üye sayısı fazla ve günden güne artan forumlarda illa ki troll olacaktır,forumda 1.5 milyon üye desek hepsi saygılı olamaz zaten,insanlarda var trollük,bana sorarsanız 3 üyeden biri trolldür,forumda 1.5 milyon aktif üye desek 500 bine yakın troll çıkar,rakamları salladım ama hemen hemen böyledir,troller ile yaşamaya alışmak gerekiyor yoksa böyle streslenirsin,boş yere bktan yere canın sıkılır,değer mi ? tabikide değmez ama bazen ben bile gülüyorum artık,alıştım gayet relax ve cool takılıyorum ne gerek var streslenmeye,bunları kovmak,banlatmak bizim görevimiz değil ya,onuda adminler düşünsün .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum. Bu yüzden çok fazla kişi ile uğraştım ama yok. Onların umrunda değil zaten. En iyisi cevabını bir kere verip sonra umursamamak. Sonra kendimizi uzdugumuzle kalıyoruz zaten.
    Saygılı kültürlü insan zaten yazdıkları ile kendini belli eder. ...

İyi Forumlar dilerim. . :)

Evet üzülen biz oluyoruz karşı taraf takmıyor ben chip online da cok uğraştım butür insanlar ile birde chip de admin zafiyeti var yani birebir başbaşa kalıyorsun adam küfürünüde ediyor bir güzel kaybedecek birşeyi yok üyeliği açmış saldırıyor yaptırımda yok zaten olan bize oluyor forum sevgisi yok oluyor insanda eskiden günde 20 mesaj atardım bir foruma şimdi zorlasam 1-2 tane istek kalmadı içimde neyse artık anime konusu amacından saptı biraz sizede iyi forumlar .

• Konu özüne dönsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

Konu özüne dönsün.

Hocam nerden buluyorsun şu AVM'leri anlamadım. Ben o kadar arıyorum çıkanları hiç beğenmiyorum. Sen çok iyi buluyorsun gerçekten... Hepsini indirdim konuda paylaştiklarinin. Bu da şimdi iniyor ;)

• Rezerve

Seri ile ilgili bir tanıtım yazısı yazacağım. Bugün 10'dan önce editlerim.

• Benim yazdıklarımdan farklı şeyler bekliyorum.
    Merak içindeyim.
  • Bu akşam başlıyorum
  • quote:

Benim yazdıklarımdan farklı şeyler bekliyorum.
    Merak içindeyim.

Tamam hocam. Şimdi yolculuk var. Planda yoktu. Akşam üstü 10 gibi falan yazmaya çalışacağım. Normalde bugün boştu da sinemaya gidelim ailecek dedik. Akşam inşallah güzel bir yazı yazacağım. Ayrıca seriyi izlemek isteyenlere de birkaç tiyo vereceğim. Kapsamlı bir yazı olsun istiyorum o yüzden yarına sarkabilir. Zaten önce size pm atarım yazıyı.

İyi forumlar

• Rurouni Kenshin benim izlediğim en hüzünlü animelerden biridir.Gerek kenhsin'in geçmişteki karakteri,yaşadıkları ve sonrasında nasıl o kadar olaya rağmen hayata pozitif bakan komik ve sevecen bir samuray olabilmiştir şaşırtır beni.Dışardan bakınca 10 yıl öncesi Kenshin'in aynı Kenshin olduğuna inanmak imkansız.Tek kötü yani bana göre hikayenin shishio arcdan sonra fillera bağlaması.Saitou Hajime ve Hiko seujiro gibi süper yan karakterlere sahip olması da cabası.Kenshin in öldürmek istemeyen barışçıl biri olması ve bu yüzden ters bir kılıç kullanması da beni etkileyen unsurlardan biri.Romantizme gelirsem tam yerindedir.Animede geçen bazı sözler gerçekten aklınızın bir köşesinde olması gerekenlerdendir.Ovalarına hiç yorum yapmayayım.Özellikle Trust and Betrayal da gözyaşlarım sel olmuştu.
  • quote:

quote:

Benim yazdıklarımdan farklı şeyler bekliyorum.
    Merak içindeyim.

Tamam hocam. Şimdi yolculuk var. Planda yoktu. Akşam üstü 10 gibi falan yazmaya çalışacağım. Normalde bugün boştu da sinemaya gidelim ailecek dedik. Akşam inşallah güzel bir yazı yazacağım. Ayrıca seriyi izlemek isteyenlere de birkaç tiyo vereceğim. Kapsamlı bir yazı olsun istiyorum o yüzden yarına sarkabilir. Zaten önce size pm atarım yazıyı.

İyi forumlar

Emek harcayıp ortaya güzel bir şey çıkacağından şüphem yok zaten bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.