Şimdi Ara

Rurouni Kenshin (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
9
Favori
25.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

1. Tsuiokuhen Ovası (95 bölümlük serinin öncesi.Kenshinin Hitokiri Olusu.)
    2. 95 Bölümlük TV Serisi.
    3. Requiem For The Restoration Royalist. ( 1.sezon bitiminde ızleyın )
    4. Seisouhen Ovası (Karakterlerin akıbeti anlatılıyor)
    5. Rurouni Kenshin: Shin Kyoto Hen ( Kyoto macerasını misaonun gozunden anlatılıp hıkayenın farklı kurgulandıgı bır ova.)
    6. Rurouni Kenshin 2012 Live Action ( konuyu ana teması ıle ıslıyor )

Teşekkür ederim hocam.Öyleyse ilk ovayı izleyip ardından animeye başlayayım.
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    95 bolumluk serı cızım olarak ovalardakı kadar kanlı degıl ondan dolayı ızlemeyı bırakmayın ılk sezon tabandır 2.sezonda basyapıt ızlıceksınız.
  • quote:

95 bolumluk serı cızım olarak ovalardakı kadar kanlı degıl ondan dolayı ızlemeyı bırakmayın ılk sezon tabandır 2.sezonda basyapıt ızlıceksınız.

Biliyorum hocam zaten bu kadar övülen bir animeyi beğenmeme gibi bir lüksüm yok eminim çok hoşuma gidecektir.
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    one piece ın mangakası olan Eiichiro Oda nın calıstıgı bır anıme rurounı kenshın buradan degerını anlayabılırsınız zaten. suan sensei dıye hıtap edılen mangakaların yardımcı olarak calıstıgı bır anıme.
  • quote:

one piece ın mangakası olan Eiichiro Oda nın calıstıgı bır anıme rurounı kenshın buradan degerını anlayabılırsınız zaten. suan sensei dıye hıtap edılen mangakaların yardımcı olarak calıstıgı bır anıme.

Vay bunu bilmiyordum.OP favori animem zaten ve işin içinde Oda varsa bu iş tamam demektir ortaya bir şaheser çıkmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Vay bunu bilmiyordum.OP favori animem zaten ve işin içinde Oda varsa bu iş tamam demektir ortaya bir şaheser çıkmıştır.

Kesinlikle bir şaheser hocam. Ben az kişinin izlemesini anlamıyorum. Bir şans verseler eminim o çok sevdikleri animelerden kat kat üstün olduğunu anlarlar. Şahsen izlediğim filmler dahil beni bu kadar etkileyen bir yapıt olmadı. Daha önce etmiştim ama yinede ne kadar etsem azdır ; Saitou Hajime hocama buradan tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

İzlemeyen kalmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 10 Ağustos 2013; 21:19:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende arşivlemeye başladım bu seriyi 2-3 aya anca başlayabilirim.
  • dediğniiz gibi yaptım 30 dan sorna baya sarmaya başladı. yapım yılına göre aksiyon sahneleri harika, çizimler harika, çok iyi iş yapmışlar
  • İki gündür izliyorum gerçekten çok hoşuma gitti.Şu an 25. bölümdeyim iyi,güzel fakat her bölüm farklı bir olayı anlatmak yerine büyük bir senaryosu olsa daha iyi olurdu bence.Gerçi anime böyle devam etmez mutlaka olaylar bir yerlere bağlanacaktır fakat 25 bölüm fazla uzun olmuş bunun için.
  • Oroo Sözümü geri aldım şu an 30. bölümdeyim çok fena şeyler olacak gibi.
  • quote:

Oroo Sözümü geri aldım şu an 30. bölümdeyim çok fena şeyler olacak gibi.

Esaslı olayların başlamasına az kalmış. Hadi iyi seyirler bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

Benim yerimde olmak isterdin şu an değil mi.

• quote:

quote:

quote:

Benim yerimde olmak isterdin şu an değil mi.

Aynen hocam.

Yalnız ufak bir not : OVA'ları bitirince de benim yerimde olmak isteyeceksin maalesef

• Fallen angel en guzel muzigi bence

• şunu belirteyim serinin kalitesini bana göre etkileyen bazı laflar var, hiko seijuro'nun pelerini spawn'dan, jinei karakteri gambit'den, kenshin örümcek adamdan esinlenmiş diyorlar. Bir adam vardı o da neon genesis evangelion'dan.
  • Güldüm.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

şunu belirteyim serinin kalitesini bana göre etkileyen bazı laflar var, hiko seijuro'nun pelerini spawn'dan, jinei karakteri gambit'den, kenshin örümcek adamdan esinlenmiş diyorlar. Bir adam vardı o da neon genesis evangelion'dan.

Kenshin örümcek adam mı Ağır saçmalamışlar. Hangi yönü benziyormus. Bence seriye çamur atmak için söylenmiş boş laf. Bir kere ben hayatımda kenshin gibi karakter görmedim. Örnek aldigim bir karakterdir. Örümcek Adam? Uydurma bir hikaye. Ayrıca biri anime. Yani Japonya olayı var. Kim söylemiş ise kafası yerinde değilmiş sanırım.

mangaka marvel hayranıymış. Eğer mangayı tam okuduysan çizerin ara sıra çizimi notlarında karakterleri nerden esinlerek çizdiğini bilirdin.

http://animeboards.com/showthread.php?t=53381

boş konuşmakta üstünüze yok.

al bunu da ekliyim kapak olsun.

http://www.mangareader.net/118-5521-22/rurouni-kenshin/chapter-97.html

kapak 2

http://www.mangareader.net/118-5530-19/rurouni-kenshin/chapter-106.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 25 Ağustos 2013; 12:20:58 >

• quote:

quote:

quote:

şunu belirteyim serinin kalitesini bana göre etkileyen bazı laflar var, hiko seijuro'nun pelerini spawn'dan, jinei karakteri gambit'den, kenshin örümcek adamdan esinlenmiş diyorlar. Bir adam vardı o da neon genesis evangelion'dan.

Kenshin örümcek adam mı Ağır saçmalamışlar. Hangi yönü benziyormus. Bence seriye çamur atmak için söylenmiş boş laf. Bir kere ben hayatımda kenshin gibi karakter görmedim. Örnek aldigim bir karakterdir. Örümcek Adam? Uydurma bir hikaye. Ayrıca biri anime. Yani Japonya olayı var. Kim söylemiş ise kafası yerinde değilmiş sanırım.

mangaka marvel hayranıymış. Eğer mangayı tam okuduysan çizerin ara sıra çizimi notlarında karakterleri nerden esinlerek çizdiğini bilirdin.

http://animeboards.com/showthread.php?t=53381

boş konuşmakta üstünüze yok.

al bunu da ekliyim kapak olsun.

http://www.mangareader.net/118-5521-22/rurouni-kenshin/chapter-97.html

kapak 2

http://www.mangareader.net/118-5530-19/rurouni-kenshin/chapter-106.html

ben de güldüm ama acıyarak.

• Sılmeye gerek yok bu arkadas her bolumde cıban baslıgı yapan bır uye ve oda bızım gıbı dusuncelerını yazmakta malesef ozgur.
  • Sizin dediğinize bakarsak lord of the rings'i de yazan adam 2. dünya savaşından esinlendiği için tankla tüfenkle yazması gerek nasıl bir mantık seninki?? Adam ilham almış diyor bunun ne demek olduğunu kavraman lazım öncelikle
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.