Şimdi Ara

Rune King Thor w/ Destroyer Armor & Magic Belt vs True Form Darkseid (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    :D Kim dedi universal veya dc zeus'dan güçlü diye? Diyenin adını ver konudaki arkadaşlar diye bahsetme. Solar system falan değil. En az galaksi.

Adamın 55 tane galaktik - multi galaktik - universal feati var sen Superman diyorsun. Oda komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 3 Ekim 2018; 12:46:54 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Hocam galaktusu yenmek evrensel bir feat değil ki.Ordaki featlerin hemen hemen hepsi galaksi-multi galaksi arası.

Ayrica ben istikrara bakın diyorum sen en üst featlerini atıyosun.Ben sana superman in universal ve multiversal featlerini atayım istersen.

Phantom strangera yüksek seviyede hasar vermek.Kendisi gizemli bir varlık ve bazen spectre ile denk gösterimleri oluyor.Multi galaxy feat diyebiliriz.

Emperor jokeri yenmek.Kendisi multiversal

God brainaca atılan yumruk.

Gibi gibi daha da var böyle featler..Nasıl bu featlere bakıp superman multiversal demiyosak odine de bir kaç galaxy çoklu galaksi feati var diye o seviyede diyemeyiz.
    Hocam odinin featleri zaten az süpermanin ise milyon tane feati var. Thanosu yenmek bile galaxy+ yapar adamı thanosu yenmeyi de abartılı demeyin de :D Bunun dışında odin thoru çok rahat yenecek seviyede normal thor ise solar system - multi solar system arası bir karakter.

Not: Sadece mephistoyu yenmek abartılı feat :D

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Bence Multi-Galaxy olabilir Odin (her ne kadar bu şekilde az feati olsa da) ama evrensen ya da neredeyse-evrensel ile alakası pek yok.

Arkadaşlar RKT >>> Odin zaten ama >>> Odin olmak True Darkseid 'ı almak demek değil zaten Darkseid normal iken = Odin gibi bir şey.

RKT en iyi ihtimal evrensel+ olsa TFD en aşağı low-multiversal gibi bir şey. Nitelim ben RKT'yi o topa sokmam şahsen.

Darkseid'ın savaştığı Anti-Monitor ile CoIE Anti-Monitor'ünün alakası yok. Darkseid War'daki Anti-Monitor. Blackest Night halinden güçlü ama CoIE ile alakası yok.

CoIE okuyalı çok oldu tekrar bakmam gerek. Ancak çok karıştırılan bir olgu var.

Çokluevrenselliğin tamamına bir tehdit olmak ile onun üzerinde bir gücün olması farklı şeyler. Anti-Monitor birden fazla evreni yok edebiliyor ama tüm bu çoklu evrenselliğin tamamını etmiyor.

Nitekim -> DCMultiverse için bir tehdit ama onun tamamını yok edemez, maniple edemez. Multiversal ile Multiple-UNiversal'I millet hep karıştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Universal oldugunu. Sana burda Odin zaten galaksileri sarsabiliyor. Odin force Thor ise ondan dahada güçlü. Rune King Thor ise rünlerin gücünüde barındırdıgından direk universal

diyebilirdim. Ama feat ile anlattım. Yinede değil diyorsun.
    True form Darkseid de düşerken tüm multiverse üzerine gölge çökmüş ve multiverseyi yok oluşa sürüklemişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Hayır SS ile Supermanın buster seviyeleri aynı .

Multi solar system değil. Solar system-Solar system+ arası

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Hayır coıe ile New 52 de ki Anti monitor farklı ama aynı güçteler diye biliyorum

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Dikkat edin bu adamın ayağı kaymasın o zaman büyük sıkıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Dikkat edin bu adamın ayağı kaymasın o zaman büyük sıkıntı
    Aynen aynen :D

Ss ile süperman hangi mesajım da geçti hatırlamıyorum bile :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Ss ile süperman hangi mesajım da geçti hatırlamıyorum bile :D
    Hayır SS ile Superman geçmedi :D

SS e multi solar system dediniz ama multi solar system değil demek istedim :D

Hocam ben thor için solar system - multi solar system arası demiştim ss'i yazdım mı bilmiyorum.

Not: Ss ve süperman zorlarlarsa multi solar systeme çıkabilirler bence :D
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Superman, 10 dk sun dip yaparsa, SS kendini bayağı zorlarsa evet multi solar system olurlar.

Gerçi sınırlamalarını kaldırmaları da yeter m. solar system olmaları için.

Ben sundipp ile filan değil de sevdikleri zarar görürse diye düşündüm.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.