Şimdi Ara

Rune King Thor w/ Destroyer Armor & Magic Belt vs True Form Darkseid (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Odin istikrarlı bir karakter değil.Daha bir ay önce buzdan bir kurta öldüğünü okudum.1 2 kez galaksileri salladıginda multi galaxy mi oluyor.Superman in de var öyle featleri.İstikrara bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Odin force thor daha mı güçlü demişsin ben yanlış mı okudum.Odin force ile sadece odinin güclerini bir kısmını kullanır.Hepsini alıp değil

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Odin zaten hiç bir şey yapmasada direk galaxy olur bunun yanında galaxy olan thanosu yeniyor.

Odin galaxy++ ile multi galaxy bir karakter
  • Thor solar system

Odin force thor solar system+

Odin multi solar system-galaxy arası

Rkt multi galaxy-universal arası.

Genel istikrar ve gösterim bu yönde.
    Fakat odinin marvel daki konumu ve saygınlıgi yüzünden ve yapabileceklerinin sınıri pek kestirilemediğinden galaxy+ gösterilebilir.Featler pek o düzeyde olmasa da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 3 Ekim 2018; 0:10:5 >
    Odin öldüğünde geçen Odinforce gücünden bahsediyorum.
    Sılver surfer filan multi solar systemdir sen odini sılver surfer ile bir mi tutuyorsun hocam :D

Odin galaxy++ ile multi galaxy arası bir çok feati var atıyorum şimdi :D
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Thor force demek istedin o zaman.

Ya adamın evrensel bile featleri var ne istikrarından bahsediyorsun. Zaten hiç bir şey yapmasa galaksi level. All father adam. Sen biraz tarafsız olmaya bak bence.
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Daha düşük de bir süru feati var.Ayrıca odin silver surferdan çok çok daha üstün bir karakter değil.Aralarında az fark vardır.

Odin öldüğünde Odin force Thor'a geçer ve Thor force olur. Geçen güç odin'in gücü. Anladın sen.
    Şimdi görselleri atmıyorum net yavaşladı o yüzden direk featlerin bulunduğu siteyi atıyorum aralarından da bir kaçını yine de yazıyorum. https://comicvine.gamespot.com/forums/gen-discussion-1/odins-galaxy-universal-feats-1841992/

Odin odin-force'u kullanmadan cehenemde mephistoyu yener ( mephisto galactus ile savaşacak güçte bir karakter )

Odin evrendeki her şeyi geri yaratır.

Odin, Evreni Devirme Yeteneğine Sahip Olduğunu Açıkladı

vb çok benzeri feati var.
    Aydınlatmak bize düşmez. Ben sadece bildiğimi söylerim o da işlerinize yararsa ne ağla.

Yggdrassil'e bağlı 9 diyarın tamamı bile evren etmiyor, Evrenin içinde bir parçalar sadece.

Evren kelimesi iki türlü kullanılır. Universe bazen gerçekten bir kozmos anlamına gelir yani evrendir bazen ise boyuttur. Ygdrassil'e bağlı diyarlar boyutlardır . Eğer Ygdrassil'e bağlı her bir diğer "evren" olsaydı o zaman bunların arasında gezebilen ya da bu mekanlara gidebilen herkes evrensel + seviyesinde olurdu ? Öyle bir şey var mı ? Yok

Daha yeni 2018 Doctor Strange serisinde adam atladı bir gemiye Asgard'a gidip orada Yggdrassil'in parçasından kendisine silah yaptı. Eğer Yggdrasill iddiaya göre evrenleri bir arada tutuyorsa o zaman Yggdrassil çoklu evrensel bir varlık ve Doctor Strange bundan parça aldı hem de güçlerini kaybetmişken :D :D

Tartıştığınız arkadaş maalesef sallamaya bayılıyor bu iddia da onlardan biri.

Thor, Elder Godları yok etmiyor Those Who Sit Above in Shadow adlı bir tanrı grubunu yok ediyor (ki tam olarak yok ettiği onaylanmadı çünkü onların kılık değiştirmiş Beyonderlar olabileceğini ve Ygdrassil yok olunca oradan def oldukları da bir teori ama teori tabi ki) . Bu grubu da direkt kendisini yok etmiyor Yggdrasill'i ederek, dolaylı olarak onları da aradan çıkarıyor. Elder Godlar başka bir şey.

Asgard için ise bir cep boyut içerisindeki "planetoid" (gezenimsi) deniliyor evren falan değil.
    https://comicvine.gamespot.com/forums/gen-discussion-1/is-asgard-a-universe-1899241/

Bir de Odin-Force Thor > Odin denilmiş :D Adam gücü aldığı kişiden nasıl daha güçlü ? Silver Surfer > Galactuc demek gibi bir şey.

Thor, Old King Thor olup kendi enerjisini üretmeye başlayıp "Thor-Force" dediği ana kadar yani "King Thor" olana kadar Odin'den güçlü falan değil. Bir de Odin-Force'un verilme seviyeleri var. Bazı hikayelerde Odin, çok büyük bir çoğunluğunu veriyor (kendisini zayıflatacak kadar) kimisinde az birazını.

RKT hikayesinde de Thor'da Rune Büyüsü + odin-force + 2 kör bilgelik gözü vardı. Tek başına o kadar güçlü olmuyor birden bire. Odin'in All-Father olmak için yaptığı ritüeli bir üst seviyeye taşıyor.

Her neyse. Ygdrassil ve Those Who Sit Above in Shadow diretk olarak evrensel featler değiller ancak RKT'nin evrensel potansiyeli olabilir. Bence vardır.

True-Form Darkseid ise özellikle Anti-Life Equation ile çokluevrensel bir tehdit.

TFD istikrarlı ve daha önce çok gözükmüş bir şey değil (bir tek Pre-Crisis zamanında True Darkseid diye bir ibare var yani avatar olmayan ama o da böyle bişi değil tabi) . RKT dersek o da 1-2 hikayelik bir olgu.O yüzden ikisi de aslıda feat sorunları çekiyor.

Fakat A-LE ve Omega Effect Sahibi TFD'yi seçerdim sanırım.

• Hadeyan kullanıcısına yanıt
    Tabi tabi bayılıyorum sallamaya xdd.

Her neyse konu amacından sapmasın rkt bu halde darkseide meydan okuyabilecek kapasitede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 3 Ekim 2018; 9:52:45 >
    Hocam anti monitor hakkında bilgi istemiştim.Yazdığım şeyler doğru mu ya da ne kadar doğru diye.

Bir de sizin siteye kaydolurken e posta geçersiz diyor ne yapayım
    Edit:Hallettim.E postayı yanlış yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 3 Ekim 2018; 11:47:57 >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Hocam galaktusu yenmek evrensel bir feat değil ki.Ordaki featlerin hemen hemen hepsi galaksi-multi galaksi arası.

Ayrica ben istikrara bakın diyorum sen en üst featlerini atıyosun.Ben sana superman in universal ve multiversal featlerini atayım istersen.

Phantom strangera yüksek seviyede hasar vermek.Kendisi gizemli bir varlık ve bazen spectre ile denk gösterimleri oluyor.Multi galaxy feat diyebiliriz.

Rune King Thor w/ Destroyer Armor & Magic Belt vs True Form Darkseid

Emperor jokeri yenmek.Kendisi multiversal

God brainaca atılan yumruk.

Gibi gibi daha da var böyle featler..Nasıl bu featlere bakıp superman multiversal demiyosak odine de bir kaç galaxy çoklu galaksi feati var diye o seviyede diyemeyiz.

Valla o Anti-Monitor konusunda neyin kastedildiğini anlamadım olayın öncesini yani Anti-Monitor bu konuşmaya neden dahil oldu onu bilirsem belki yardımcı olabilirim.

Bu arada Superman'in aşırı üst featlerine bakıp onu evrensel-çoklu evrensel var sayamayız doğru ancak Odin'e çok rahat galaktik deriz. Çünkü Odin'in konumu ve itibarı Superman gibi bir dünya kahramanı, bir ölümlüyle bir değil. Ama evet Odin'in çoklu galaksi seviyesi olup olmadığı çokça tartışılıyor. Evrensel zaten değil. Destroyer zırhını giydiğinde bile anca zar zor nigh-universal oluyordu.
    Sen demek istemiyorsan deme ama öyle. Adamın bulundugu konum ortada.

Bide Destroyer armor lu odin bile nigh universal. Bu itemlerle RKT her türlü Universal+
    @Son_Of_Asgard Darkseid ile kapışan Monitor'un Multiversal oldugunu söylüyor. Darkseid'da onunla kapıştıgı için multiversal seviyede falan muhabbet bu.
    Bende aynen bunu söylemek istiyorum.Genel gösterimi solar sytem-galaxy arası.Fakat itibar ve konumuuyla galaksi seviyesi diyebiliriz diye düşünüyorum.Fakat konudaki dıger arkadaşlar multi galaxy veya universal seviye dediğinde veya dc zeusdan güçlü dediğinde tartışiyorz onlarla.

Anti monitor konusuna şurdan gelmiştik arkadaş coie anti monitorle darkseid ın savaştıgi anti monitorun aynı olduğunu söyledi.Coie anti monitor multiversal o zaman true form darkseid da multiversal dedi.Bende 2 side aynı anti monitor olsalar bile coie anti monitor sayısız universe tüketti, true form darkseid ile karşilasan anti monitor ise tek bir evreni yok edip darkseid ile karşılaştı o yüzden güç seviyeleri farklı dedim.Tek evren tüketen anti monitorle savaştıği için darkseidın bu featin evrensel+ olduğunu söyledim.

Bu anti monitorler ve güc seviyelerinden biraz bahseder misin.Bir de coie monitor multiversalsa supergirl ona nasıl o kadar yüksek hasar veriyor.Bunu da hep merak etmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 3 Ekim 2018; 12:32:10 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.